منو سایت

TeacherCon 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
TeacherCon 2021

سال گذشته میزبان اولین TeacherCon مجازی بودیم و بازخوردهای مثبت زیادی از حاضران دریافت کردیم. امسال تصمیم گرفتیم با همکاری با Accelevents، پلت فرم کنفرانس مجازی ما، و ایجاد ابزار یادگیری خود، کنفرانس چند روزه خود را برای معلمان در سیستم مدارس کانادا بهتر کنیم: فضایی برای یافتن کارهای مقدماتی و آموزش عملی در طول یک کنفرانس. !

از 17 تا 19 آگوست، ما به طور مجازی با صدها معلم در سراسر کانادا ملاقات کردیم تا به آنها کمک کنیم تا علوم کامپیوتر را با اطمینان در کلاس درس یا برنامه های فوق برنامه تدریس کنند.

نکات برجسته از TeacherCon 2021:

  • مدیر عامل ما، ملیسا ساریفودین، از معلمان در هفته پلت فرم کنفرانس Accelevents استقبال می کند.
  • ما منابع آموزشی انحصاری و مواد مقدماتی (که در ابزار یادگیری آنلاین اخیراً راه اندازی شده همراه با ضبط کنفرانس موجود است) ایجاد کرده ایم.
TeacherCon 2021

ادی رابینسون، سخنران، مشاور، مدرس و نویسنده غیرمعقولچای بازcherCon 2021 با نشست “راه های جمعیت محلی”.

TeacherCon 2021

  • بیش از 1300 معلم برای جلسات اصلی روزانه، وبینارها و سمینارها به ما پیوستند.
  • مجریان و شرکای شگفت انگیز ما در Pinnguaq، Kids Code Jeunesse، InkSmith، Texas Instruments، École en réseau (ÉER)، Bootstrap و Amazon Future Engineer Canada میزبان وبینارها و سمینارهای روزانه خود بوده اند.TeacherCon 2021
TeacherCon 2021
  • کد تحصیلی کانادا سفیران نوجوان، سخنرانان و سخنرانان آمازون Future Engineer Canada، موسسه تنوع، Kid Tech Nation، شورای فنی اولین ملل، مرکز فرهنگی بومی آتش تورنتو در جلسات روزانه و بحث های پنل شرکت کردند.
TeacherCon 2021
  • دکتر جودی کارینگتون، روانشناس معروف و نویسنده کتاب های پرفروش «کودکان این روزها»کنفرانس با جلسه پایانی برای مربیان به پایان رسید.
TeacherCon 2021

ما با افراد شگفت انگیزی ارتباط داشتیم که می خواستند خود – و جوانان زندگیشان – را به ابزارها و منابعی که برای پیشرفت در دنیای دیجیتال ما نیاز دارند مجهز کنند!

TeacherCon 2021

TeacherCon 2021

اینجور لحظات جادویی خیلی زیاد بود…

TeacherCon 2021

…و این…

TeacherCon 2021

…و این…

TeacherCon 2021

…و این…

TeacherCon 2021

…و خیلی بیشتر!

TeacherCon 2021
TeacherCon 2021
TeacherCon 2021
TeacherCon 2021

به شرکا، مجریان و سخنرانان شگفت انگیز ما تبریک می گوییم! شما به صدها معلم از ساحلی به ساحل دیگر کمک کرده‌اید تا از طریق ابزارهای دیجیتال اعتماد به نفس ایجاد کنند و علوم رایانه را برای صدها دانش‌آموز در کلاس‌هایشان بیاورند.

با تشکر فراوان از مربیان و مربیان شگفت‌انگیزمان که به ما پیوستند تا هفته را زنده کنیم! بدون فداکاری و اشتیاق شما، TeacherCon ما ممکن نخواهد بود!

تشویق بلند برای معلمان از سراسر کانادا که به کنفرانس ما پیوستند! برای ساختن این #TeacherCon عالی دیگر برای کتاب‌ها متشکریم!

آیا امسال فرصتی برای شرکت در TeacherCon به ما نداشتید؟ در لیست پستی ما ثبت نام کنید تا اولین نفری باشید که از زمانی که فرصت های یادگیری جدیدی مانند این ظاهر می شود مطلع شوید! همچنین می توانید صفحه تجربه ما را مرور کنید تا ببینید چه کارگاه هایی در حال حاضر در دسترس هستند. امیدواریم به زودی شما را آنلاین ببینیم!

انتشارات TeacherCon 2021 برای اولین بار در تاریخ ظاهر شد.