منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • “Jobcup”؛ مسابقه بزرگ جذب استعدادهای درخشان ایران

“Jobcup”؛ مسابقه بزرگ جذب استعدادهای درخشان ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
"Jobcup"؛ مسابقه بزرگ جذب استعدادهای درخشان ایران

مسابقات استعدادیابی ایران “جاب کاپ” در 19 گروه و رشته تحصیلی حرفه ای برگزار می شود. برگزیدگان برای هر شغل در JobCup ضمن دریافت جایزه نقدی، امکان استخدام در شرکت های معتبر ایران را خواهند داشت. مسابقات استخدامی جاب کاپ از 12 بهمن ماه آغاز شده و تا 3 بهمن ادامه دارد.

JobCup چیست؟

«جاب‌کاپ» یک مسابقه مهارت‌آزمایی جذاب است که در رشته‌های مختلف شغلی و رشته‌های تحصیلی برگزار می‌شود. ایران تلنت به منظور شناسایی بهترین استعدادها در هر گروه حرفه ای و ارائه آنها به شرکت های جذب کننده، مسابقه ای از گروه ها یا رشته های تحصیلی حرفه ای را با نام «جاب کاپ» برگزار می کند تا همه افراد در هر رشته یا رشته آموزشی بتوانند با افرادی مثل آنها رقابت کنید

گروه های شغلی جام کار و مناطق تحصیلی

"Jobcup"؛ مسابقه بزرگ جذب استعدادهای درخشان ایران

رقابت استخدامی JobCup در این ۱۹ گروه شغلی و رشته تحصیلی انجام می شود: مهندسی معماری، کپی رایتر، مدیران کسب و کار آینده، مهندس کامپیوتر، مهندس برق، مهندس صنایع، مهندس عمران، «مهندس مکانیک»، «تحلیلگر»، «کنترل پروژه» “، “طراح گرافیک”، “توسعه دهنده پشتیبان”، “توسعه دهنده پیشرو”، “امور اداری”، “منابع انسانی”، “بازاریابی”، “فروش”، “حسابدار” و “فارغ التحصیلان MBA از همه رشته ها” . داوطلبان می توانند با انتخاب هر یک از این گروه ها/رشته ها در آزمون های مربوطه شرکت کنند.

جوایز JobCup برای هر گروه شغلی

مهمترین دستاورد JobCup برای جویندگان کار این است خلاصه 50 نفر اول هدف هر شغلی شرکت هاست استخدام داده می شود. همچنین، این جوایز برای بهترین افراد در هر گروه کاری است:

نفر اول: 3 میلیون تومان

رتبه دوم: 2 میلیون تومان

شخص ثالث: 1 میلیون تومان

10 نفر اول: نشان جویای کار برتر ایرانتالنت به همراه گواهی رتبه

50 نفر اول: نشان «بهترین جویای کار» را در رزومه ایرانتالنت درج کنید

فرآیند استخدام JobCup

مراحل شرکت در JobCup ساده است و نیازی به تحصیلات یا تجربه کاری خاصی ندارد. برای شرکت در این رویداد از این لینک استفاده کنید و مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

اول: ثبت نام و ارسال رزومه رایگان

برای شرکت در این مسابقه داشتن رزومه در ایران تلنت کافی است. در صورت نداشتن رزومه می توانید در کمتر از 3 دقیقه اطلاعات خود را وارد کرده و به صورت آنلاین و رایگان با رزومه ساز ایرانتالنت رزومه حرفه ای بسازید.

دو: آزمون و ارزیابی

شما شغل یا رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین در آزمون مربوط به شغل خود ثبت نام می کنید. پس از انجام این مرحله لینک آزمون های آنلاین از طریق پیامک برای شما ارسال می شود و یک هفته فرصت دارید تا تست ها را انجام دهید.

سوم: انجام مصاحبه

افرادی که از این آزمون ها انتخاب شده اند، یک مرحله مصاحبه منابع انسانی را به صورت آنلاین انجام می دهند.

چهارم: رتبه بندی شرکت کنندگان

50 نفر اول از هر کارگروه یا رشته دانشگاهی معرفی و اعلام می شوند.

پنج: استخدام در شرکتها

رزومه شما جهت استخدام به شرکت های معتبر ایرانی ارسال خواهد شد.

ششم: توزیع جوایز

جوایز بهترین ها در مراسمی با حضور برگزارکنندگان جام کار و مدیران شرکت ها و حامیان این رویداد اهدا خواهد شد.

آیا برای شرکت در JobCup به تجربه کاری نیاز دارید؟

برای شرکت در آزمون های JobCup نیازی به سابقه کاری نیست. برخی از مشاغل ارائه شده در JobCup نیاز به تجربه کاری دارند و برخی از مشاغل بدون نیاز به تجربه کاری ارائه می شوند. اگر به تازگی فارغ التحصیل شده اید و تجربه کاری ندارید، Jobcup یک فرصت عالی برای شروع حرفه شما است.

چند نکته برای برنده شدن JobCup

"Jobcup"؛ مسابقه بزرگ جذب استعدادهای درخشان ایران

* مدت زمان شرکت در هر آزمون به طور متوسط ​​15 دقیقه می باشد و هر داوطلب فقط یک بار می تواند در هر آزمون شرکت کند. بنابراین توصیه می شود در انتخاب زمان مناسب برای آزمون دقت لازم را داشته باشید.

* شرکت کنندگان می توانند پس از ثبت نام و ارسال رزومه به مدت یک هفته (به انتخاب خود) در آزمون های تعیین شده برای هر کارگروه شرکت کنند. تا حد امکان از انجام تست ها پشت سر هم پرهیز کنید و برای هر آزمون زمان مشخصی تعیین کنید تا بتوانید تست ها را با تمرکز کامل پشت سر بگذارید.

* هر شرکت کننده می تواند در یک یا چند گروه کاری به انتخاب خود شرکت کند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

* اطلاع رسانی مراحل این مسابقه از طریق ایمیل و در برخی موارد از طریق پیامک می باشد، لذا توصیه می شود از صحت آدرس ایمیل و شماره تماس خود اطمینان حاصل نمایید.

شروع مسابقات جام کار

مسابقات جاب کاپ به تازگی آغاز شده است و شرکت کنندگان تا 24 فوریه برای ثبت نام و شرکت در آزمون فرصت دارند. با ورود به این لینک می توانید هم اکنون در این رویداد هیجان انگیز ثبت نام کنید و ضمن به چالش کشیدن مهارت ها و توانایی های خود، شانس خود را برای بردن جایزه و استخدام در شرکت های معتبر امتحان کنید.

ارسال شده توسط “Jobcup”; مسابقه استخدام استعدادهای بزرگ ایران تلنت برای اولین بار در وبلاگ ایران استعدادهای درخشان. به نظر می رسد.