منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Canada Learning Code از مدیر اجرایی جدید استقبال می کند

Canada Learning Code از مدیر اجرایی جدید استقبال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Canada Learning Code از مدیر اجرایی جدید استقبال می کند

Rekha Rao-Mayaya، یک حل‌ال مشکل و برنامه‌نویس پرشور، به عنوان مدیر اجرایی جدید ما به Canada Learning Code می‌پیوندد.

امسال 11 سال از زمانی که ملیسا ساریفودین، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل خروجی Canada Learning Code (CLC) به این جامعه از ساحلی به ساحل دیگر خدمت کرد، می گذرد. او اکنون این سمت را به Rekha Rao-Maya می سپارد که در 23 نوامبر رسماً به عنوان مدیر عامل شرکت خواهد کرد.

فعالیت ساریفودین به‌عنوان مدیر اجرایی در 9 سال گذشته، خیریه ملی ما را به ارتفاعات قابل توجهی رسانده است.

تحت رهبری او، CLC نزدیک به یک میلیون تجربه فناوری معنادار ایجاد کرد، 35 انجمن شعبه در شهرهای سراسر کانادا راه اندازی کرد، ناوگانی از تلفن های همراه کد راه اندازی کرد، و چارچوب علوم کامپیوتر پان-کانادایی K-12 را ایجاد کرد، که آموزش علوم کامپیوتر را در کلاس های درس شکل داد. در سراسر کشور

در حالی که ساریفودین همیشه به یکی از بنیانگذاران و سازندگان اولیه CLC افتخار می کند، CLC به عنوان یک سازمان بالغ شده است و وارد مرحله جدیدی می شود. بخش بعدی داستان ما به یک مدیر عامل قوی، کارکشته و با تجربه نیاز دارد تا مسیر رو به جلو را در مرحله بعدی زندگی سازمان ما ترسیم کند.

Canada Learning Code از مدیر اجرایی جدید استقبال می کند

معرفی Rekha Rao-Mayaya

Rekha Rao-Mayaya رسما این نقش باورنکردنی را از 23 نوامبر بر عهده می گیرد. Rao-Maya دارای مدرک مهندسی در علوم کامپیوتر، ذهن حل مسئله، روحیه یادگیری مادام العمر و نگرش مشارکتی است. و او به اجرای ایده های بزرگ معروف است.

حرفه او چندین دهه در سازمان‌هایی مانند مایکروسافت، اوراکل و اخیراً آمازون AWS را در بر می‌گیرد، جایی که او و تیم‌هایش برای کمک به سازمان‌های کانادایی برای مهاجرت به فضای ابری و مدرن‌سازی کسب‌وکارشان کار کردند.

من در سال 1996 وارد کانادا شدم و 2.25 دلار در جیبم داشتم. اما من تحصیلات شگفت انگیزی داشتم. و چندین زبان بلد بودم. زبان هایی که برایشان اهمیتی نداشت که لهجه داشته باشم یا نه. ممکن است برخی از شما آنها را بشناسید. جاوا و سی پلاس پلاس. بله، کدگذار اینجاست. یک کدنویس در قلب.»

– رخا رائو مایا

او از ایجاد تیم های متنوع، تاثیرگذار و سرگرم کننده لذت می برد. او از حمایت از آموزش STEM برای دختران و ارائه انجمن هایی که از طریق مشارکت او در سازمان هایی مانند شورای مشورتی STEM، دانشگاه فناوری انتاریو و زنان در ارتباطات و فناوری (WCT) از زنان دیگر حمایت، حمایت و پرورش می دهند، خوشحال می شود.

«اگر آن سرمایه‌گذاری در مهارت‌های دیجیتال، آن سرمایه‌گذاری در علوم رایانه که در من انجام شده بود، امروز اینجا نبودم. من مشتاقانه منتظر بازپرداخت این سرمایه گذاری با کار شگفت انگیز CLC هستم.”

اوه، و آیا می دانستید که او حتی یک سخنران در یکی از TeacherCons خصوصی ما بوده است!؟

همانطور که CLC فصل جدیدی را آغاز می کند، به رائو مایا فرصت هیجان انگیزی داده شده است تا با کل تیم، داوطلبان، کارآموزان و سایر ذینفعان برای دستیابی به چشم انداز ما کار کند – کانادایی مرفه که در آن همه مردم مهارت ها و اعتماد به نفس را دارند تا از قدرت استفاده کنند. فناوری، برای ایجاد آینده ای بهتر و فراگیرتر.

Canada Learning Code از مدیر اجرایی جدید استقبال می کند

اگرچه آخرین روز ساریفودین به عنوان مدیرعامل 23 نوامبر است، اما او گفت که برای همیشه بخشی از این جامعه و بزرگترین حامی و طرفدار CLC خواهد بود.

کار ما فقط به لطف سخاوت، اشتیاق و تعهد صدها نفر از اعضای تیم، داوطلبان، سرمایه‌گذاران و شرکا ممکن شده است. من نمی توانم به اندازه کافی از تک تک شما تشکر کنم.» او گفت.

“پیشرو CLC افتخار زندگی من بوده است و من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم آینده چه خواهد شد.”

– ملیسا ساریفودین

همانطور که مدیر عامل خروجی ساریفودین از مشعل عبور می کند، رائو مایا با اعتماد به نفس و ایده های بزرگ وارد میدان می شود. به کد یادگیری کانادا، Rekha Rao-Mayaya خوش آمدید. زمان کدگذاری، زمان راه اندازی!

Canada Learning Code از مدیر اجرایی جدید استقبال می کند

The post Canada Learning Code از مدیر اجرایی جدید استقبال کرد appeared first on.