منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 510 معلم از طریق TeacherCon 2022 قادر به آموزش کد هستند

510 معلم از طریق TeacherCon 2022 قادر به آموزش کد هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
510 معلم از طریق TeacherCon 2022 قادر به آموزش کد هستند

برنامه های درسی هیئت های مدرسه از ساحل به ساحل به ساحل به سرعت در حال مدرنیزه شدن هستند تا علوم رایانه را نیز در بر گیرند. این یک چیز خوب است – جهان در حال تغییر است و ما می خواهیم دانش آموزان در کانادا با دانش لازم برای پیشرفت در دنیای دیجیتال ما آماده باشند.

اما بیش از دو سال پس از شروع همه گیری، معلمان با یک درصد کار می کنند. مسائل پیچیده‌تر، از سپتامبر گذشته، استان‌هایی مانند انتاریو آموزش کدنویسی را برای کلاس‌های 1 تا 9 اجباری کردند. در کد یادگیری کانادا، ما می‌خواهیم معلمان با ابزارهای مورد نیاز برای حمایت از دانش‌آموزان در سراسر کانادا آماده باشند.

برای حمایت از معلمان از طریق این به روز رسانی مهم اما چالش برانگیز، Canada Learning Code از 9 تا 11 آگوست میزبان TeacherCon 2022 بود: یک کنفرانس مجازی مشارکتی برای معلمان برای یادگیری نحوه آموزش علوم کامپیوتر به روش آسان.

510 معلم از طریق TeacherCon 2022 قادر به آموزش کد هستند

نکات برجسته از TeacherCon 2022

با 12 کارگاه آموزشی، شش وبینار و دو سخنران اصلی در طول سه روز، معلمان کنفرانس را ترک کردند و یاد گرفتند که چگونه سواد زبانی را با کد بهبود بخشند، با آزار و اذیت سایبری با یادگیری ماشین مقابله کنند، هنر دیجیتال و کد را در کلاس های درس خود ادغام کنند و موارد دیگر.

  • ما 510 معلم داشتیم که در 1039 کارگاه آموزشی شرکت کردند و یاد گرفتیم که آوردن کدنویسی به کلاس به آسانی 1…2…3… آموزش است!
  • فرانسوا فیلیپ شامپاین، وزیر نوآوری، علم و صنعت کانادا، خطاب به معلمان کانادایی، بر اهمیت دادن مهارت های دیجیتالی به کودکان در کلاس درس تاکید کرد.
  • اوه، و نخست وزیر جاستین ترودو آن را بازنشر کرد!

آن ماکوسینسکی TeacherCon را به عنوان سخنرانی اصلی شروع می کند

آن ماکوسینسکی، مخترع، نویسنده و دانش‌آموز، TeacherCon را با سخنرانی الهام‌بخش در مورد ارتقای باورنکردنی خود به جایگاه مخترع نوجوان افتتاح کرد.

ماکوسینسکی گفت اولین اسباب بازی او یک جعبه ترانزیستوری بود که سفر او را به دنیای اختراعات آغاز کرد.

وقتی بزرگ شد، در ده نمایشگاه علمی مدرسه شرکت کرد و معمولاً با برداشت انرژی جایگزین کار می کرد. این منجر به اولین اختراع او، چراغ قوه توخالی شد: چراغ قوه ای که با حرارت دست انسان کار می کند، که او در 14 سالگی طراحی کرد. این اختراع در نمایشگاه علوم و مهندسی اینتل و نمایشگاه علوم گوگل برنده شد.

او به کار با این فناوری ادامه داد و eDrink را ساخت: یک فنجان قهوه که گرمای اضافی نوشیدنی داغ شما را به برق تبدیل می‌کند و به تلفن شما انرژی بیشتری می‌دهد.

و اخیراً، او خطی از اسباب‌بازی‌های کودکان ایجاد کرده که با انرژی سبز کار می‌کنند.

ماکوسینسکی در طی سخنان افتتاحیه خود گفت: “ارزش علم عملی و همچنین علم دیجیتال را دست کم نگیرید.”

او گفت که تعامل لمسی به دلیل استفاده مداوم از صفحه نمایش از سنین پایین از بین می رود. او توصیه کرد که معلمان به دانش آموزان خود فضایی بدهند تا آنچه را که در علوم کامپیوتر دوست دارند پیدا کنند. آیا قبل از کدگذاری صفحه نمایش است یا ساخت “چیزی” است که آنها به سمت آن جذب می شوند؟

ماکوسینسکی به عنوان مدافع STEAM (علم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات) و همچنین STEM، ترکیب علم و هنر را پیشنهاد کرد. این روشی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا در مورد آنچه می‌آموزند احساس هیجان کنند و چیزی ملموس ایجاد کنند.

وی در پایان گفت که معلمان تأثیر بسزایی بر دانش آموزان خود دارند. آن‌ها می‌توانند این موضوعات را به کلاس درس بیاورند و دانش‌آموزان خود را برای ایجاد تغییر مثبت در جهان اکنون و بعداً تقویت کنند.

510 معلم از طریق TeacherCon 2022 قادر به آموزش کد هستند

شرکای این ماموریت در برگزاری سمینارها مشارکت دارند

مجریان و شرکای انحصاری ما از Pinnguaq، همه افراد از Digital Moment، Sarah Ryan—Brilliant Labs، Derek Tangredi و Jade Roy میزبان وبینارها و کارگاه های روزانه خود بودند.

کد یادگیری کانادا سفیران نوجوان، مهندس آینده آمازون، مربیان و سخنرانان کانادا، مایک واشبرن – آکادمی منطق، لوکاس پاسنتریلی – Phidgets Inc، Digital Moment، معلم و سفیر نوجوان، اعضای میزگرد، صدای شما قدرت است – ارائه شده توسط Marika Schalla و Peter Skillen، همه شرکت کردند. در جلسات روزانه و بحث های پنل.

ما با افراد شگفت انگیزی ارتباط برقرار کردیم که می خواستند خود و جوانان زندگیشان را به ابزارها و منابعی که برای پیشرفت در دنیای دیجیتال ما نیاز دارند مجهز کنند!

لحظات جادویی

سخنران اصلی نهایی Evgenia Duodu

Eugenia Duodu کنفرانس را با سخنرانی الهام بخش پایان داد.

Duodu دارای مدرک HB.Sc. در شیمی و زیست شناسی و دکتری. در شیمی از دانشگاه تورنتو. او مدیر عامل Visions of Science Network for Learning است، خیریه ای که جوانان جوامع کم درآمد را از طریق مشارکت معنادار در STEM توانمند می کند.

Duodu وقت خود را به ابتکارات اجتماعی و جهانی اختصاص می دهد و در هیئت ها، سازمان ها و شوراهای مختلف شرکت می کند. او از آموزش و ایجاد فرصت های برابر برای جوانان برای دستیابی به پتانسیل کامل خود دفاع می کند.

در طول سخنرانی خود، Duodu تجربه خود را از بزرگ شدن با عشق STEM در یک جامعه کم درآمد در تورنتو به اشتراک گذاشت. او هرگز فرصت های ملموسی برای بررسی STEM نداشت. حتی با حمایت مادر مجردش، او گفت که نمی تواند این رابطه را برای خودش ببیند.

با این حال، در دبیرستان، او شروع به ایجاد اعتماد به نفس در علم کرد و شروع به درک این موضوع کرد که STEM فراتر از کتاب درسی است.

معلم او در مورد یک دوره میکروبیولوژی به او گفت – اولین فرصت اصلی او برای درگیر شدن در STEM. مغز او به روشی فعال شد که قبلاً هرگز وجود نداشت. این به کلی دیدگاه او را نسبت به علم و جایگاهش در آن تغییر داد.

و برای اولین بار شروع به دیدن افرادی مانند او در این زمینه کرد. این ارتباطات به او اعتماد به نفس می داد تا به جلو برود.

او از مربیانی که در TeacherCon 2022 شرکت کردند به خاطر تلاش هایشان برای ایجاد برابری معنادار در علوم کامپیوتر تشکر کرد.

او گفت شما هرگز نمی دانید دانش آموزان شما با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنند و چگونه یک تجربه غنی می تواند نقطه عطف برای چیزی شگفت انگیز باشد.

510 معلم از طریق TeacherCon 2022 قادر به آموزش کد هستند

متشکرم!

به شرکا، مجریان و سخنرانان شگفت انگیز ما سلام کنید! شما کمک کرده اید تا صدها مربی از ساحل به ساحل به ساحل دیگر برای ایجاد اعتماد به نفس از طریق ابزارهای دیجیتال و ارائه علوم کامپیوتر به صدها دانش آموز در کلاس هایشان کمک کنید.

یک تشکر بزرگ از مربیان و مربیان شگفت انگیز ما که به ما پیوستند تا به این هفته کمک کنند! بدون فداکاری و اشتیاق شما، TeacherCon ما ممکن نخواهد بود!

به سلامتی مربیانی از سراسر کانادا که به کنفرانس ما پیوستند! برای ساختن این #TeacherCon عالی دیگر برای کتاب‌ها متشکریم!

امسال نمی توانید برای TeacherCon به ما بپیوندید؟ در لیست پستی ما ثبت نام کنید تا اولین کسی باشید که از فرصت های آموزشی جدیدی مانند این مطلع شوید! همچنین می توانید صفحه تجربه ما را بررسی کنید تا ببینید چه کارگاه هایی در حال حاضر در دسترس هستند. امیدواریم به زودی شما را آنلاین ببینیم!

پست 510 معلم که از طریق TeacherCon 2022 قادر به آموزش کد هستند اولین بار در ظاهر شد.