منو سایت

یک تست قوی به ایران تلنت اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک تست قوی به ایران تلنت اضافه شد

پرسشنامه انگیزه قوی یک آزمون روانشناختی است که در ارزیابی شغل مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به شرکت کنندگان در ارزیابی انگیزه خود برای فعالیت ها و مشاغل اجتماعی کمک می کند. از این پرسشنامه به عنوان یکی از محبوب ترین ابزارهای سنجش شخصیت نیز استفاده می شود. این آزمون در سال 1927 توسط روانشناس EK Strong برای کمک به جویندگان کار پس از ترک ارتش ایجاد شد.

اما آنچه امروزه به عنوان پرسشنامه قوی شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد شامل 290 سوال است که ارزیابی دقیقی از مشاغل مورد علاقه، تخصص ها و ویژگی های محیط کار شما ارائه می دهد و اطلاعات کاملی در مورد انواع ترجیحات شخصی ارائه می دهد. ایران تلنت به عنوان یک وب سایت کاریابی در ایران این آزمون را به لیست تست های خود اضافه کرده است و شما می توانید آن را به صورت رایگان انجام دهید.

تست قوی را اجرا کنید

مزایا و ویژگی های آزمون توانایی های قوی چیست؟

 • این آزمون به شرکت کنندگان کمک می کند تا خواسته های خود را در کار، تحصیل و آموزش بیابند و بر اساس آن در این موارد انتخاب کنند.
 • آزمون نگرش قوی در ایران جامع ترین آزمون با گزارش تکمیلی برای سنجش روند کار و تحصیل است.
 • در نتیجه این آزمون، بر اساس اطلاعات بانک کار Onet به شما پیشنهادهای شغلی ارائه می شود.
 • آزمون سوگیری قوی شش خواسته را اندازه گیری می کند که شامل واقع گرایی، تحقیق، هنر، شجاعت، اجتماعی و متعارف است.
 • ترجیحات هر شرکت کننده در این آزمون در سی مقیاس سنجیده می شود.
 • سبک مورد علاقه افراد را در پنج مقیاس سبک فردی، شامل سبک یادگیری، سبک کار، ریسک پذیری، رهبری و جهت گیری گروهی توصیف می کند.

آزمون برای توانایی های قوی چه کاربردی دارد؟

برای افرادی که در انتخاب شغل یا حتی رشته تحصیلی تردید دارند و نمی دانند کدام راه حل برای آنها بهتر است، آزمون استعداد می تواند به آنها کمک کند تا انتخاب های شغلی و تحصیلی خود را محدود کنند و انتخابی را انتخاب کنند که مطابق با سلیقه، علایق و شخصیت آنها باشد. . آنها سازگار هستند. اما به طور کلی آزمون توانایی های قوی به موارد زیر اشاره دارد:

 • اندازه گیری علایق و خواسته ها
 • انتخاب شغل و بهترین شغل برای استخدام
 • انتخاب رشته تحصیلی

یک آزمون میل شدید به استعداد در ایران اضافه کنید

ایران تلنت تست های شخصیتی مختلفی را ارائه کرده است تا به شما در یافتن شغل مناسب و همچنین شغلی عالی کمک کند. این بار تست توانایی استرانگ است که به لیست تست های استعدادیابی ایران اضافه شده است. ایران تلنت اخیرا به کاربران خود این فرصت را داده است که در صورت تمایل در این آزمون شرکت کرده و نتایج را به کارفرمایان نشان دهند. از طرفی کارفرمایان نیز می توانند درخواست این آزمون را برای داوطلبان پست مورد نظر خود ارسال کنند.

این آزمون تمام موارد زیر را اندازه گیری می کند و امتیاز شما را بر اساس آنها ارائه می کند:

 • علایق اصلی: برای اینکه به کد مورد نظر برای آرزوی اصلی خود برسید، اولین حرف آرزویی که در آن بالاترین امتیاز را کسب کرده اید، کد آرزو محسوب می شود.
 • مقیاس آرزوی اولیه: در آزمون قوی سی مقیاس وجود دارد که با اندازه گیری آنها و دانستن پستی و بلندی های موجود در آنها می توانید تصمیمات دقیق تری در مورد انتخاب مسیر شغلی و تحصیلی خود بگیرید.
 • مقیاس های سبک فردی: پنج سبک شخصی شما در کار، مطالعه، ریسک پذیری، رهبری و گرایش گروهی نیز در این آزمون سنجیده می شود و بعد از آزمون می توانید نتیجه را مشاهده کنید.

برای کمک به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتایج این تست، تصویر زیر چند نمودار از یک تست انجام شده را نشان می دهد.

نتایج نمونه را ببینید

یک تست قوی به ایران تلنت اضافه شد

امکان اضافه کردن نتایج به رزومه

پس از انجام این تست، به مصرف کنندگان این فرصت داده می شود تا در صورت تمایل، نتایج آزمایش را به کارفرمایان و شرکت ها نشان دهند. از طرفی شرکت ها و کارفرمایان نیز می توانند این آزمون را برای افراد جویای کار درخواست کنند.

شما همچنین می توانید تست توانایی های قوی را در حال حاضر انجام دهید و بلافاصله نتایج را مشاهده کنید.

تست قوی را اجرا کنید

پست تست قوی برای اولین بار در وبلاگ ایران تلنت به ایران تلنت اضافه شد. به نظر می رسد.