منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل گزینه های جستجوی زیادی را نشان داده است: امکان جستجوی متن و تصاویر به طور همزمان

گوگل گزینه های جستجوی زیادی را نشان داده است: امکان جستجوی متن و تصاویر به طور همزمان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل گزینه های جستجوی زیادی را نشان داده است: امکان جستجوی متن و تصاویر به طور همزمان

همانطور که اخیراً توسط ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل اعلام شد، ویژگی جدید چندجستجوی بخشی از تلاش های مداوم گوگل برای استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد تجربیات تعاملی در دنیای واقعی، چند بعدی و آموزنده است.

به گفته ZDNet، ویژگی جستجوی چندگانه گوگل در Google Links (ابزار تشخیص تصویر که از طریق اپلیکیشن گوگل نیز در دسترس است) تعبیه شده است. این ویژگی در حال حاضر به صورت آزمایشی برای کاربران آمریکایی که به زبان انگلیسی جستجو می کنند در دسترس است. علاوه بر این، می توان از این ویژگی برای جستجوهای مرتبط با جستجو استفاده کرد.

به عنوان مثال کاربر می تواند از یک لباس نارنجی عکس بگیرد و رنگ سبز را به درخواست خود اضافه کند تا بتواند همان لباس را به رنگ دلخواه پیدا کند. این ویژگی برای جستجوهای غیرتجاری نیز مفید است. کاربر می تواند از یک گیاه رزماری عکس گرفته و عبارت دستورالعمل مراقبت را به آن اضافه کند تا از روش های نگهداری از این گیاه اطلاعاتی کسب کند.

Google Reveals Multifunction Search: امکان جستجوی همزمان متن و تصویر

برای استفاده از قابلیت جستجوی چندگانه، ابتدا برنامه Google را باز کنید و روی نماد لنز دوربین ضربه بزنید، سپس یک اسکرین شات را جستجو کنید یا یک عکس جدید بگیرید، سپس انگشت خود را به بالا بکشید و روی دکمه “+ افزودن به جستجوی خود” ضربه بزنید. ضربه بزنید و متن مورد نظر خود را وارد کنید.

گوگل در یک پست وبلاگی اعلام کرد که در حال بررسی راه‌هایی برای بهبود قابلیت‌های جستجو با MUM، آخرین مدل هوش مصنوعی گوگل است.

غول جستجوی اینترنتی همچنین نحوه استفاده از MUM و سایر مدل‌های هوش مصنوعی را برای ارائه اطلاعات حیاتی‌تر در مورد مراقبت‌های حیاتی افرادی که به دنبال کمک هستند، به اشتراک گذاشت.

در ماه فوریه، طی کنفرانس سه ماهه چهارم گوگل، پیچای سرمایه‌گذاری این شرکت را در مدل‌های هوش مصنوعی توصیف کرد که تقاضای چند بعدی را ممکن می‌سازد. او گفت: «در سال 2022، ما بر توسعه دانش و محصولات اطلاعاتی خود از جمله جستجو، نقشه ها و یوتیوب برای ارائه خدمات مفیدتر تمرکز خواهیم کرد. سرمایه گذاری در هوش مصنوعی یک استراتژی کلیدی خواهد بود و ما به بهبود روابط مکالمه به عنوان دستیار صوتی ادامه خواهیم داد. این سرمایه گذاری های عمیق در هوش مصنوعی، مانند MUM to Pathways، BERT و دیگران، به ما در بهبود کیفیت تقاضا کمک می کند.

گوگل گزینه های جستجوی زیادی را نشان داده است: امکان جستجوی متن و تصاویر به طور همزمان

کشف چندین قابلیت جستجو توسط گوگل: امکان جستجوی همزمان متن و تصاویر برای اولین بار در علم و فناوری در صبح. به نظر می رسد.