منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

امسال، کد آموزشی کانادا دهمین سالگرد اولین سمینار ما را جشن می گیرد. در ابتدا به عنوان کد آموزش زنان در سال 2011 تأسیس شد، ما در دهه گذشته رشد کرده ایم تا برنامه نویسی را برای بزرگسالان، جوانان و معلمان از طریق برنامه های آموزشی برای خانم ها، دختران، کودکان، نوجوانان و معلمان راه اندازی کنیم. ما بیش از 670000 دانش آموز داشتیم که در تجارب زنده یا آنلاین حضور داشتند. ما هزاران داوطلب داشتیم که سخاوتمندانه وقت خود را برای کمک به یادگیری جامعه ما اهدا کردند. ما لحظات جادویی موفق بی شماری را جشن گرفتیم و از هر شکست به عنوان فرصتی برای یادگیری، رشد و خدمت بهتر به جامعه خود استفاده کردیم. پس از یک دهه، ما فوق‌العاده مفتخریم که از ساحلی به ساحل دیگر کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه در کانادا به دانشی که برای پیشرفت در دنیای دیجیتال ما نیاز دارند دسترسی دارند. یک دهه بعد، ما هنوز در حال شروع هستیم.

کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

برای جشن گرفتن این نقطه عطف بزرگ برای سازمان ما، مفتخرم و هیجان زده هستم که چشم انداز جدید خود را برای آینده از طریق اولین برنامه استراتژیک سه ساله خود با شما به اشتراک بگذارم.

همانطور که برای بسیاری از نقاط جهان، سال 2020 سال تغییرات بزرگ و بی سابقه بود. تغییری که بیش از هر زمان دیگری اهمیت حیاتی مهارت‌های علوم رایانه را برای کمک به مردم کانادا در ساخت، استفاده و هدایت انتقادی دنیای دیجیتال اطرافمان برجسته کرده است. تغییری که ما به سرعت آن را به عنوان یک فرصت و مسئولیت دیدیم تا نیازهای دانش آموزان خود را به روش های جدید و معنادار برآورده کنیم.

کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

در سال 2020، ما تیم، هیئت مدیره و جامعه دانش‌آموزان، مربیان، مربیان، سرمایه‌داران و همکاران خود را برای شکل دادن به آینده کد آموزشی کانادا درگیر کردیم. این فرصتی بود برای همه ما تا به کار خود فکر کنیم، فرصت ها و چالش هایی را که کانادا و جامعه ما را تحت تاثیر قرار می دهد، بررسی کنیم و نقشی را که به طور منحصر به فرد در آینده ایفا می کنیم، ترسیم کنیم. آینده ای بهتر و فراگیرتر

برنامه استراتژیک سه ساله ما چشم انداز جسورانه ای را برای کد آموزشی کانادا ترسیم می کند.

ما کانادایی مرفه را متصور هستیم که در آن همه مردم مهارت ها و اعتماد به نفس لازم را دارند تا از قدرت فناوری برای ایجاد آینده ای بهتر و فراگیرتر استفاده کنند.

ما این کار را با ادامه ارائه علوم رایانه ای مقرون به صرفه به جوامع سراسر کانادا انجام خواهیم داد تا همه بتوانند با فناوری ایجاد کنند. مشارکت با معلمان، طراحی منابع و ارائه تجربه یادگیری.

برنامه راهبردی ما سه حوزه اولویت را برجسته می کند که ما را به سمت این چشم انداز هدایت می کند. به خصوص:

ما در تلاش هستیم تا با تجهیز دیگران به آموزش، 10 میلیون تجربه یادگیری معنادار ایجاد کنیم. طی سه سال آینده، ما در ظرفیت سازی معلمان (سنتی و غیرسنتی) از طریق یادگیری مادام العمر، سیستم مدیریت یادگیری صحیح، محتوا و سایر منابع سرمایه گذاری خواهیم کرد تا آنها را قادر به ارائه تجربه یادگیری مداوم به دانش آموزان خود کنیم. با ایجاد ظرفیت، معلمان و سازمان‌های محلی را قادر می‌سازیم تا نیازهای یادگیرندگان منحصر به فرد و متنوع خود را برآورده کنند.

ما در حال توسعه مسیرهای یادگیری فراتر از تجربه فعلی خود هستیم. در طول سه سال آینده، در حالی که تلاش می کنیم همچنان یک تجربه مقدماتی یا جرقه ای برای یادگیرندگان باشیم، مسیرهای رسمی فراتر از تجربه یادگیری خود را ایجاد خواهیم کرد و با سایر NFP ها، کمپ های آموزشی و کالج ها/دانشگاه ها برای ایجاد مسیرهای در دسترس در طولانی تر همکاری خواهیم کرد. فرصت های آموزشی ترم

ما منابع خود را از طریق منشور تئوری تغییر خود بهینه می کنیم. طی سه سال آینده، ما تصمیمات و سرمایه گذاری هایی را اتخاذ خواهیم کرد که بیشترین تأثیر مثبت را بر نظریه تغییر ما خواهند داشت.

کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

به منظور تحقق چشم انداز ما برای همه افراد در کانادا برای داشتن مهارت ها و اعتماد به نفس برای مهار قدرت فناوری، بسیار مهم است که فرصت های آموزش علوم کامپیوتر برای همه در دسترس باشد. در طول سه سال آینده، تعهد ما حمایت از آن دسته از فراگیرانی است که از فرصت‌های آموزشی علوم رایانه محروم هستند، به ویژه:

  • زنان، فراگیران باینری و فراتر از آن
  • یادگیری سیاه پوستان، افراد محلی و رنگین پوستان
  • دانش آموزان در جوامع روستایی، دورافتاده یا کم درآمد

تنوع و شمول در قلب کد آموزشی کانادا و دلیل وجودی ما است. ما مفتخریم که مکانی فراگیر و دوستانه برای مطالعه، داوطلب شدن و کار هستیم. اما این حوزه‌ای است که من معتقدم در گذشته سرمایه‌گذاری کافی در آن انجام نداده‌ایم، که در تلاش هستیم تا آن را در سال 2021 و پس از آن تغییر دهیم. و این استراتژی و شیوه های ما برای تنوع، برابری و گنجاندن (DEI) در کد آموزشی کانادا است.

ابتکارات زیادی در طول سال‌ها برای فراگیرتر و عادلانه‌تر کردن کد یادگیری کانادا انجام داده‌ایم، از جمله تغییر نام تجاری ما در سال 2017 از کد آموزشی زنان به کد آموزشی کانادا، زیرا درک و اهداف ما از تنوع فراتر از تنوع ساده این قوانین است. جنسیت ها

ما اقداماتی را برای تقویت DEI در کد یادگیری کانادا و فرهنگ تیم خود انجام داده ایم. تیم ما تعدادی هویت و پیشینه مختلف را در بر می گیرد و در نتیجه ما دیدگاه های متفاوتی برای ارائه تقریباً در مورد هر مشکل، مسئله یا فرصتی به میز داریم.

ما همچنین می‌دانیم که راهی برای دانستن همه چیز وجود ندارد – ما دائماً به دنبال ایده‌ها و بازخوردهای یادگیرندگان، داوطلبان و تیم خود در مورد کارهایی که می‌توانیم بهتر انجام دهیم، هستیم و از آنها استقبال می‌کنیم. ما به بازخوردهایی که دریافت می کنیم توجه می کنیم، برنامه های اجرایی را در جایی که می توانیم انجام می دهیم و وقتی اشتباهات را مرتکب می شویم به سرعت آن ها را اصلاح می کنیم که در برخی موارد به ناچار این کار را انجام می دهیم.

کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

برای حمایت از تعهد خود به ارائه تجربیات یادگیری معنادار برای یادگیرندگانی که معمولاً فرصت‌های آموزش علوم رایانه را ندارند، ما موارد زیر را انجام خواهیم داد:

  1. تمام محتوا و تجربیات خود را طوری طراحی کنید که در دسترس و فراگیر باشد. حصول اطمینان از اینکه آنها به طور خاص زنان، فراگیران تراجنسیتی و غیر باینری را هدف قرار می دهند، در پایین ترین سطح ممکن از خواندن متناسب با محتوا نوشته شده اند، و حذف موانعی که دسترسی افراد دارای معلولیت را محدود می کند،
  2. محتوا و تجربیات را با نیازهای منحصربه‌فرد جوامعی که با آنها شریک و خدمت می‌کنیم، تطبیق دهید، و
  3. دسترسی، مشارکت و لوازم ما را هدف قرار دهید تا به فراگیران سیاهپوست، محلی یا رنگین پوست با درآمد کم یا جوامع روستایی و دوردست دسترسی پیدا کنیم.

ما می دانیم که این امر مستلزم زمان، نیت و تلاش است و متعهد هستیم که این کار را از جانب جامعه و برای انجام آن انجام دهیم. می دانیم که هنوز میلیون ها نفر در کانادا بیشتر از همیشه به ما نیاز دارند. همانطور که ما مشتاقانه منتظر دهه بعدی قانون آموزش کانادا هستیم، چشم انداز جسورانه خود را در خط مقدم و در مرکز حفظ می کنیم و در عین حال متعهد به رفع نیازهای جامعه خود بدون توجه به سن هستیم.

به کسانی که از روز اول یا در نقطه ای از راه به ما پیوستند – متشکرم! ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن این سفر – و 10 سال آینده – با همه شما هستیم.

کد تحصیلی کانادا: جشن 10 سال یادگیری و چشم انداز چشم انداز ما برای آینده!

ملیسا

مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران

انتشارات کد یادگیری کانادا: جشن 10 سال یادگیری و مشتاقانه به چشم انداز ما برای آینده! برای اولین بار در