منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه Canada Learning Code Week در حال ایجاد و جشن گرفتن تأثیری در اندازه کهکشانی است

چگونه Canada Learning Code Week در حال ایجاد و جشن گرفتن تأثیری در اندازه کهکشانی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه Canada Learning Code Week در حال ایجاد و جشن گرفتن تأثیری در اندازه کهکشانی است

در سال 2022، با بررسی معنای هفته کد یادگیری کانادا برای معلمان و دانش آموزان در سراسر کشور، یک قدم به عقب برداشتیم. ما تعجب کردیم: اگر دانش‌آموزان و معلمان در سراسر کانادا برای ایجاد دنیای مجازی خود با یکدیگر همکاری می‌کردند، این تأثیر چگونه خواهد بود؟

تصور کنید بیش از 2600 شکلک توسط دانش‌آموزان در سراسر کانادا در هفته کد یادگیری کانادا انتخاب شده‌اند و نمایشی بصری از تأثیر ما با ارتباطی سرگرم‌کننده و گویا با نحوه ارتباط روزانه ما در دنیای دیجیتال ایجاد می‌کنند.

در طول هفته یادگیری کدنویسی در کانادا (5 تا 11 دسامبر 2022)، مربیان برنامه‌های درسی را آموزش می‌دهند تا قفل Emoji World را برای کلاس‌هایشان زنده کنند!

دانش‌آموزان باید تصور کنند و با استفاده از شکلک‌های مورد علاقه‌شان، خود را بیان کنند، که نشان‌دهنده تأثیری به اندازه کهکشانی است که می‌توانیم هنگام کدنویسی جمعی ایجاد کنیم.

صدها معلم به هزاران دانش‌آموز، همراه با رهبران فناوری آینده، به مهارت‌ها و شایستگی‌های فناوری که برای حل مشکلات فعلی و آینده نیاز دارند، کمک کرده‌اند.

با هم، نزدیک به 6000 تجربه یادگیری معنادار را در یک هفته ایجاد کردیم!

وقتی با هم کارهای بزرگی انجام دهیم می توانیم انجام دهیم

دنیای ما در حال تغییر است، و مانند شما، ما می‌خواهیم دانش‌آموزان در کانادا با دانشی که برای پیشرفت در دنیای دیجیتال ما نیاز دارند آماده باشند – و آینده بهتر و فراگیرتری ایجاد کنند.

همانطور که فناوری های دیجیتال به طور فزاینده ای وارد زندگی ما می شوند، نسل های آینده باید با مهارت ها و شایستگی های تکنولوژیکی برای حل مشکلات فعلی و آینده آماده باشند. در مورد آن فکر کنید: همه از دانشمندان ناسا گرفته تا مدیران پروژه و روزنامه نگاران از کد در کار خود استفاده می کنند!

و ایجاد نسل بعدی با مهارت‌های دیجیتالی مورد نیازشان از معلمان شروع می‌شود. این یک مسئولیت بزرگ است.

اغلب از ما می پرسند – “اما چه کسی به معلمان آموزش می دهد؟” خبر خوب این است که ما معلمانی را آموزش می دهیم تا در تمام طول سال کد (نفس!) را آموزش دهند و در هفته یادگیری کانادا و بعد از آن، پشتیبانی ارائه دهیم.

با طرح‌های درسی برجسته، کارگاه‌هایی که به‌طور خاص برای معلمان طراحی شده‌اند، و منابعی که مستقیماً به صندوق ورودی آن‌ها تحویل داده شد، مربیان همه رشته‌ها برای موفقیت راه‌اندازی شدند. آیا اشاره کردیم که همه این منابع رایگان هستند؟

میپرسی چطور؟ ما یک موسسه خیریه ملی هستیم و به سخاوت و حمایت اهداکنندگان متکی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم برنامه‌های خود را به صورت رایگان یا با هزینه کم به مردم سراسر کانادا ارائه دهیم. اهداکنندگان و شرکای ما به ما این امکان را می‌دهند که اطمینان حاصل کنیم که کارگاه‌هایمان، مانند هفته کد یادگیری کانادا، در دسترس هستند و تجربیات یادگیری معناداری را ارائه می‌کنیم که یادگیرندگان را قادر می‌سازد تا مبدع فناوری شوند.

با تشکر از حامیان ارائه کننده ما

همه ما در Canada Learning Code از شرکای عالی خود که کمک کردند تا هفته کد یادگیری کانادا در سال 2022 از این دنیا خارج شود، تشکر صمیمانه داریم: مهندس آینده آمازون و دولت کانادا. حمایت سخاوتمندانه آنها امکان غوطه ور شدن اعضای هیئت علمی در علوم کامپیوتر را در این هفته ویژه فراهم کرد. متشکرم!

این نوع بودجه به Canada Learning Code اجازه می دهد تا معلمان در تمام سطوح مهارت کدنویسی، به ویژه مبتدیان مطلق که برنامه نویسی را در برنامه درسی خود دارند یا می خواهند خلاقیت و علوم کامپیوتر را به کلاس های درس خود اضافه کنند، توانمند کند. یا معلمانی که فقط می خواهند کد نویسی را در موضوعات موجود ادغام کنند و به سرگرمی برنامه نویسی بپیوندند! و این سرگرم کننده است.

اگرچه علم کامپیوتر می تواند دلهره آور، دست نیافتنی یا چالش برانگیز به نظر برسد، اما ما می خواهیم یادگیرندگان متوجه شوند که هیچ کاری نمی توانند انجام دهند – از جمله معلمان، و ما اینجا هستیم تا به آنها کمک کنیم.

جس دوارت را در نظر بگیرید، توسعه دهنده وب که دنیای Emoji را از ابتدا ساخته است. عشق جس به برنامه نویسی توسط یک کارگاه کدنویسی زنانه ایجاد شد که باعث شد او در نهایت تجارت توسعه وب خود را راه اندازی کند.

«ساخت دنیای ایموجی چالش برانگیز و جادویی بود. وقتی آن را ساختم دوست داشتم زنده شدن آن را ببینم، اما بیش از هر چیز دوست داشتم رشد آن را ببینم زیرا توسعه دهندگان جدید در سراسر کشور به آن ایموجی اضافه کردند. هر ایموجی به معنای یک نفر دیگر بود که می‌آموزد چگونه با استفاده از یکی از قدرتمندترین ابزارهای روی زمین، یعنی کد، مشکلات را حل کند. و در آن زمان است که تأثیر جمعی واقعی یادگیری کدنویسی وارد عمل می‌شود: زمانی که ما به عنوان یک جامعه، برای حل چالش‌برانگیزترین مشکلاتی که با آن روبرو هستیم، مجهزتر هستیم، با استفاده از رایانه و فرآیند فکری که چالش‌های بزرگ را گام به گام قابل مدیریت می‌کند. گام.”

– جس دوارت، توسعه دهنده وب

همه ما در این موضوع نقش داریم. زمانی که بدانیم چگونه کدنویسی کنیم، می‌توانیم کارهای جالب، بزرگ و خارج از این دنیا انجام دهیم.

امسال هفته کد یادگیری کانادا را از دست داده اید؟ مشکلی نیست! در خبرنامه آموزشی ما ثبت نام کنید و منابع، طرح های درسی و اطلاعاتی در مورد همه ابتکارات ما دریافت خواهید کرد. امروز ثبت نام کنید.

چگونه Canada Learning Code Week در حال ایجاد و جشن گرفتن تأثیری در اندازه کهکشانی است

نوشته چگونه هفته کد یادگیری کانادا تاثیری به اندازه کهکشان را می سازد و جشن می گیرد اولین بار در ظاهر شد.