منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک یادگیرنده از مهارت های کارآفرینی دیجیتال ما برای پیشبرد اشتیاق خود استفاده می کند

چگونه یک یادگیرنده از مهارت های کارآفرینی دیجیتال ما برای پیشبرد اشتیاق خود استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک یادگیرنده از مهارت های کارآفرینی دیجیتال ما برای پیشبرد اشتیاق خود استفاده می کند

مهارت‌های دیجیتال برای کارآفرینی (DSE) برای آموزش مهارت‌های دیجیتالی اولیه به دانش‌آموزان طراحی شده است که به آنها امکان می‌دهد ایده کسب‌وکار خود را دنبال کنند یا کسب‌وکار موجود خود را توسعه دهند. ما دوست داریم به فراگیرانمان کمک کنیم در طول جلسات پیشرفت کنند و کار آنها را در عمل ببینند. ما (در واقع) با یکی از دانش‌آموزانمان، جنیکی، ملاقات کردیم که دوره DSE ما را گذراند تا ببینیم چگونه این کار به او در کسب‌وکارش کمک می‌کند.

لطفا خودتان را معرفی کنید!

سلام! نام من جنی یانگ است و در تورنتو، کانادا هستم. من یک وبلاگ نویس آزاد و تولید کننده محتوا هستم که روی زندگی زیست محیطی تمرکز می کنم.

زنی لبخند می زند

آیا این اولین بار است که در یک تجربه به عنوان DSE شرکت می کنید؟

نه، من در پایان سال 2018 در یک برنامه توسعه شغلی و مربیگری شرکت کردم و واقعاً دوست داشتم که در آن زمان چقدر روی زندگی من تأثیر گذاشت. آنها ابزارهایی را برای برنامه ریزی شغلی در اختیار من قرار دادند، و اگرچه مطمئن نبودم روی چه چیزی تمرکز کنم، به من جهت بیشتری را برای آنچه می خواهم دنبال کنم، می داد.

چرا تصمیم گرفتید مهارت های دیجیتال برای کارآفرینی را با ما همراه کنید؟

بیشتر مهارت های دیجیتالی که دارم خودآموز هستند، اما همیشه جای پیشرفت وجود دارد. تجربه من در کل دوره عالی بود، فکر می کنم به تقویت بیشتری نیاز داشتم تا ایده ها و افکارم را در کنار هم قرار دهم تا بتوانم پروژه پرشور خود را کمی بیشتر توسعه دهم.

کدام کارگاه مورد علاقه شما بود؟ چرا؟

“بازاریابی رسانه های اجتماعی” زیرا کاملاً با کاری که می خواهم انجام دهم مطابقت دارد و به من ایده بهتری درباره نحوه ارائه و بازاریابی کسب و کار کوچک خود می دهد.

بزرگترین لحظه “A-HA!” شما چه بوده است؟

بزرگترین لحظه A-HA من مرور در وردپرس بود. من قبلاً با Wix آشنا بودم که استفاده از یک وب‌سایت‌ساز دیگر کمی آزاردهنده بود، اما همچنین یاد گرفتم که چگونه کسب و کار خود را در Google قرار دهم و چگونه دکمه‌ای را به وب‌سایت خود اضافه کنم که حساب PayPal من را به هم متصل کند، بنابراین بسیار تمیز بود.

صفحه نمایش لپ تاپ با اسلاید

با آنچه آموخته اید چه خواهید کرد؟ DSE چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

من می خواهم به توسعه مهارت هایی که با DSE یاد گرفتم ادامه دهم و از دانشی که دارم برای کمک به افرادی که می شناسم استفاده کنم و خودم و کارم را ارائه دهم.

چه چیزی را می خواهید با همه دانش آموزان آینده نگری که ممکن است در فکر شرکت در دوره مهارت های دیجیتال برای کارآفرینی باشند به اشتراک بگذارید؟

من معتقدم که این دوره آموزشی وجود دارد تا ابزارهای مورد نیاز برای گسترش ایده کسب و کار خود را در اختیار شما قرار دهد و برداشتن اولین قدم ها به شما پایه ای برای بزرگتر کردن آن می دهد. مربیان بسیار آموزنده، فهمیده و شوخ طبع بودند.

ما اینجاییم تا پشتیبانیتان کنیم! با یکی از سمینارهای کد آموزشی بانوان ما پاهای خود را خیس کنید و یک مفهوم جدید در علوم کامپیوتر یا مهارت های دیجیتال بیاموزید! یا مستقیماً وارد شوید و برای یک دوره مهارت های کارآفرینی دیجیتال آتی ثبت نام کنید. ما نمی توانیم منتظر دیدار شما باشیم!

نشریه چگونه یک یادگیرنده از مهارت های کارآفرینی دیجیتال ما برای پیشبرد اشتیاق خود استفاده می کند برای اولین بار منتشر شد.