منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چالش کارل 2023: آیا برای مسابقه کدنویسی ما آماده هستید؟

چالش کارل 2023: آیا برای مسابقه کدنویسی ما آماده هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هفتمین دوره چالش کارل، مسابقه برنامه نویسی که برای همه آزاد است و هر ساله توسط Codelearn برگزار می شود، از 2 می تا 3 ژوئن برگزار می شود. با این حال، مانند سال های گذشته، یک فرمت آنلاین نیز برای این مسابقه برنامه نویسی وجود خواهد داشت، بنابراین هر کسی می تواند از هر نقطه ای در جهان شرکت کند. را چالش کارل آنلاین از 5 ژوئن شروع و در 1 جولای به پایان می رسد. آیا برای یک چالش جدید آماده اید؟

چالش کارل یک بازی / ورزش الکترونیکی است که شرکت کنندگان را آزمایش می کند سرعت، استراتژی و درستی هنگام برنامه نویسی هدف اصلی آن گسترش کدنویسی و تفکر محاسباتی در بین کودکان و نوجوانان به شیوه ای سرگرم کننده و هیجان انگیز است. در مورد دانشجویان Codelearn فقط کسانی که فارغ التحصیل شده اند فصل 2 از ماجراجویی کارل شما می توانید در چالش کارل شرکت کنید، اما همچنین می توانید در مسابقه ثبت نام کنید، حتی اگر دانش آموز ما نیستید. برنامه نویسی بعد از مدرسه – فقط توجه داشته باشید که به مهارت های برنامه نویسی نیاز دارید.

شرکت کنندگان باید یک ربات مجازی – به نام Karel – را از طریق سناریوهای مختلف راهنمایی کنند که در آن آنها باید بر موانع غلبه کنند و آیتم ها را بگیرند، ماموریت هر سناریو را تکمیل کنند و قبل از رقبا به خروج برسند. هر بازی زمان شروع مشخصی خواهد داشت و بازیکنان باید در زمان تعیین شده در داخل بازی آماده شوند که از طریق تقویم مسابقات بر روی پلتفرم قابل مشاهده است. زمانی که زمان آن فرا رسید و بازی فعال شد، می توان کدها را ارسال کرد.

تقویم – KC ONLINE

5 ژوئن: شروع مسابقات
18 ژوئن: پایان مرحله اول
21 تا 28 ژوئن: دو بازی روزانه هر بعد از ظهر (CET) به جز شنبه و یکشنبه برگزار می شود که در ظهر (12 ساعت CET) برگزار می شود.
1 جولای: 16 آخر و چهار پایانی

جوایز – KC ONLINE

برنده: Google Pixel 7 + 30000 امتیاز
رتبه دوم، سوم و چهارم: 20000 امتیاز
از 5 تا 16: 10000 امتیاز
از 17 تا 48: 5000 امتیاز

اشتراک در

دانش آموزان Codelearn: می توانید در پلتفرم بازی ها و فعالیت ها ثبت نام کنید.

عموم مردم: می توانید ثبت نام خود را از طریق این ارتباط.