منو سایت

هی گوگل! چگونه می دانستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هی گوگل! چگونه می دانستید؟

آموزش نحوه کار پیش‌بینی‌های تکمیل خودکار Google با شریک ما، Bluetrain

ما هر روز با این مشکل مواجه می‌شویم – چیزی را در موتورهای جستجو مانند Google جستجو می‌کنیم و به نظر می‌رسد که دقیقاً می‌داند به دنبال چه چیزی هستیم – یا به طرز خنده‌داری آن را گیج می‌کنیم.

این‌ها پیش‌بینی‌های تکمیل خودکار هستند و جستجوهای واقعی Google را منعکس می‌کنند و یافتن پاسخ‌های مورد نظرمان را بسیار ساده‌تر و سریع‌تر می‌کنند. به گفته گوگل، این امر تایپ کردن را حدود 25 درصد در روز کاهش می دهد، که تخمین زده می شود در مجموع بیش از 200 سال زمان تایپ در روز را صرفه جویی کند!

این در ذهن ماست، زیرا ما هیجان زده هستیم که به اشتراک بگذاریم که با شریک جدیدی کار می کنیم، Bluetrain، یک آژانس بازاریابی دیجیتال با متخصصان سئو، مختصر بهینه سازی موتور جستجو. آنها نکات و نکات بازاریابی دیجیتال از جمله موتورهای جستجو را می دانند تا بینش و تخصص آنلاین مورد نیاز برای کسب نتایج را به کسب و کارها ارائه دهند.

کد آموزشی Bluetrain و کانادا

بین کد یادگیری کانادا که از آموزش سواد دیجیتال پشتیبانی می کند و Bluetrain با استفاده از بازاریابی دیجیتال مبتنی بر داده برای کمک به رشد آنلاین مشتریان، هدف مشارکت ما ایجاد تأثیر جمعی در ادامه تنوع در زمینه دیجیتال در کل کشور است.

Bluetrain سخاوتمندانه یک کمک مالی سالانه به مدت سه سال اهدا می کند.

علاوه بر این، ما در حال کار روی استراتژی سئوی خودمان از طریق مشارکت های غیر نقدی و همکاری برای ایجاد یک کارگاه جدید برای معرفی مبتدیان سئو هستیم تا یاد بگیرند که سئو چیست، چرا اهمیت دارد، چگونه از کلمات کلیدی استفاده کنیم و چگونه از برخی از ابزارهای گوگل استفاده کنیم. ابزار رایگان

آیا می دانید پیش بینی تکمیل خودکار گوگل چگونه کار می کند؟

پیش‌بینی‌های تکمیل خودکار بر اساس جستجوهای واقعی Google و پرسش‌های رایج در Google است. با استفاده از اطلاعاتی مانند زبان مورد استفاده، موقعیت مکانی شما، علایق فعلی، الگوهای کلمات موجود در وب و جستجوهای گذشته شما، الگوریتم Google جستجوی شما را با مفیدترین پیش بینی ممکن تکمیل می کند.

استفاده از پیش‌بینی‌های تکمیل خودکار گوگل مکانی عالی برای شروع در تلاش برای درک الگوهای جستجوی رایج و کلمات کلیدی است که کسب‌وکار یا وب‌سایت شما می‌تواند به عنوان بخشی از استراتژی SEO شما استفاده کند.

آنها یک راه عالی برای ایجاد یک لیست کلیدواژه اولیه هستند که پایه ای از کلمات کلیدی و عباراتی است که فکر می کنید بیشتر مرتبط با تجارت شما هستند. فهرست اولیه نقطه شروعی برای تحقیقات کلیدواژه شما است – یک سند در مقیاس کامل که کلمات کلیدی بالقوه، حجم جستجو (چند نفر در ماه آن کلمه کلیدی را جستجو می کنند) و سطوح رقابت (چقدر سخت خواهد بود که برای آن کلمات کلیدی ظاهر شوید. ). تحقیقات کلمات کلیدی شما نیروی محرکه هر استراتژی خوب سئو خواهد بود.

هنگامی که یک لیست شروع قوی دارید، می توانید از ابزارهای مختلفی برای یافتن سایر عبارات مرتبط، حجم جستجو و حتی سطوح رقابت استفاده کنید. برخی از ابزارهایی که ما توصیه می کنیم عبارتند از Google Ads Keyword Planner، Google Trends، Moz Keyword Explorer (آنها یک آزمایش 30 روزه دارند)، و حتی SEMRush اگر احساس می کنید به ویژه پیشرفته هستید.

چرا یاد بگیریم که گوگل چگونه کار می کند؟

ما معتقدیم که برای مردم مهم است که خالق باشند، نه فقط مصرف‌کنندگان فناوری. با شروع به درک نحوه کار موتورهای جستجو مانند Google، می توانید این مهارت ها را در زندگی کاری و شخصی خود به کار ببرید.
با تشکر از Bluetrain برای حمایت از کار ما! با دنبال کردن ما در لینکدین به روز باشید، توییتر، اینستاگرام یا فیس بوک جزو اولین کسانی باشید که از راه اندازی کارگاه جدید سئو مطلع می شوند! می توانید در مورد Bluetrain در bluetrain.ca اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پست هی گوگل! چگونه می دانستید؟ اولین بار در .