منو سایت

همه چیز درباره استخدام در هلدینگ فدک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همه چیز درباره استخدام در هلدینگ فدک

هلدینگ ارزش آفرین فدک، یکی از پیشگامان عرصه حمل و نقل ایران، از طریق مسابقه استخدامی «جاب کاپ» در هشت کارگروه، کارشناسان و مدیران استخدام می کند. در این مقاله با ما همراه باشید تا با شرایط و نحوه استخدام در هلدینگ فدک آشنا شوید و با این گروه پیشرو در صنعت ریلی ایران آشنا شوید.

درباره هلدینگ فداک

ارزش آفرینان فدک یک گروه سرمایه گذاری با 17 سال سابقه تخصصی در صنعت ریلی است. از جمله پروژه های موفق این گروه، بزرگترین شرکت حمل و نقل ریلی معدنی با 1200 واگن باری لبه بلند خود و نزدیک به 800 واگن اجاره ای و عرضه سهام آن در بازار سرمایه (نماد حریل)، نسل اول قطارهای پنج ستاره ایران است. فدک ” 1) زیر نظر شرکت پرز بین المللی سوئد و همچنین تجهیز و راه اندازی اولین و بزرگترین کترینگ تخصصی راه آهن در خاورمیانه در شرکت ایرانی – اتریشی “دونا” و عرضه آن در بورس تحت عنوان نماد «گدونا» چابک ترین شرکت طراحی، ساخت و عرضه واگن های مسافری در کشور تحت سامانه ریل پرداز قرار دارد.

هلدینگ فدک، جمعی از جوانان نخبه کشور، با هدف ارتقای سطح صنعت ریلی کشور وارد عرصه شد و اکنون پس از دو دهه با تکمیل زنجیره ارزش خود در صنعت ریلی، پیشرو در صنعت ریلی است. سایر بخش ها مانند مواد غذایی- صنایع غذایی، لجستیک، فناوری اطلاعات، بازار سرمایه و غیره. و کارکنان فدک هر روز بر روی برنامه ها و پروژه هایی کار می کنند که برای توسعه صنعت و کشور موثر است.

جهت کار در هلدینگ فدک

ایجاد یک کسب و کار موفق با در دسترس بودن کارکنان با انگیزه و با استعداد امکان پذیر می شود. هلدینگ آفرینان فدک قدیمی ترین و بزرگترین گروه ریلی خصوصی کشور است. در فدک، شما با افراد و رهبرانی کار می کنید که می خواهند شما هم مانند آنها موفق و جاه طلب باشید. فرهنگ فدک در کنار ارتباط صمیمانه، مکانی را برای افراد فراهم می کند تا حس تعلق، احترام متقابل و یادگیری از یکدیگر را کسب کنند. فدک فرصت های برابری را برای پیشرفت بر اساس شایستگی فراهم می کند و کارمندان و مدیران با میانگین سنی 28 سال خانواده ای بزرگ و جوان ایجاد کرده اند، خانواده ای که می توانید هر روز به رویاهای خود جامه عمل بپوشانید و آنها را زندگی کنید.

یک استراتژی برای بهبود مستمر و یک دیدگاه بلند مدت

ارزش آفرینان فدک با توجه به سرمایه گذاری های تخصصی و متنوع در صنعت ریلی و استقرار زنجیره متصل به عنوان یکی از حوزه های زیرساختی کشور، مدیریت تخصصی بالادستی در این حوزه، بازار هدف تضمین شده، استراتژی بهبود مستمر و نگاه بلند مدت. با اطمینان، مزایای شغلی و پیشرفت شخصی. از سوی دیگر، تنوع شرکت های تابعه از کارخانه های تولیدی گرفته تا مدیریت، گردشگری و همکاری با شرکت های خارجی، فرصتی برای حرکت درون سازمانی و ایجاد تنوع شغلی در این گروه فراهم کرد.

جهت کار در هلدینگ فدک

مدیران این گروه دارای مزایای مناسب، ارتقای شغلی و فرصت های پیشرفت شخصی هستند. همچنین در این مجموعه ارزش افراد بر اساس تخصص و ارتقای تخصص تعیین می شود. رده سنی مالکان، مدیران میانی و ارشد این گروه بین 25 تا 40 سال است که فضای تعامل و همکاری صمیمانه را در هلدینگ و شرکت های وابسته به آن ایجاد می کند. این مدل به تمامی شرکت های گروه تعمیم داده شده است.

جدیدترین فرصت های شغلی در فدک

هلدینگ فدک برای تکمیل کادر متخصصان و مدیران خود در نظر دارد در این هشت کارگروه «کنترل پروژه»، «برنامه ریزی استراتژیک»، «مالی و حسابداری»، «فروش»، «منابع انسانی»، «کسب و کار»، کارشناسان و مدیران استخدام کند. “. “. اداری، اداری”، “بازاریابی”، “مهندس صنایع” و “تحلیلگر داده”.

شرایط کار در هلدینگ فدک

فدک با همکاری ایران تلنت مسابقات شغلی با نام «جاب کاپ» را برای جذب کارشناسان مورد نیاز خود برگزار می کند. اولین مسابقه استخدامی JobCup به منظور ارزیابی کارجویان در سمت های مختلف و ارائه برترین های جویای کار به شرکت های کارگزینی برگزار می شود. کارجویان می توانند با ثبت نام و ارسال رزومه برای موقعیت مورد نظر خود در مسابقه شرکت کنند و علاوه بر شغل، جوایزی نیز دریافت کنند.

جهت کار در هلدینگ فدک

پس از اطلاع رسانی ایران تلنت، کارجویان این فرصت را دارند تا در مهلت اعلام شده (24 بهمن) در آزمون های مربوط به گروه شغلی خود شرکت کنند. کارجویان پس از شرکت در آزمون مربوطه وارد مرحله مصاحبه با متخصصان منابع انسانی می شوند و در نهایت بر اساس نتایج آزمون ها و مصاحبه استخدامی رتبه بندی می شوند و بهترین داوطلبان با شرکت های حاضر در این رویداد شغلی آشنا می شوند. در JobCup، معیار اصلی استخدام، سطح مهارت افراد است، بنابراین آنها نگران تجربه کاری، تحصیلات یا سایر شاخص ها نباشند. شرکت در “Jobcup” رایگان بوده و تمامی مراحل به صورت آنلاین انجام می شود. برای شروع، کارجویان به سادگی ثبت نام کرده و رزومه خود را برای آگهی های شغلی پرطرفدار ارسال می کنند.

جوایز بهترین جاب‌کاپ‌ها در هر گروه شغلی

مهمترین دستاورد JobCup برای جویندگان کار این است که رزومه 50 نفر برتر از هر شغل در اختیار شرکت های استخدام کننده قرار می گیرد. برای بهترین افراد در هر گروه کاری، این جوایز نیز در نظر گرفته می شود:

نفر اول: 3 میلیون تومان

رتبه دوم: 2 میلیون تومان

شخص ثالث: 1 میلیون تومان

10 نفر اول: نشان جویای کار برتر ایرانتالنت به همراه گواهی رتبه

50 نفر اول: نشان «بهترین جویای کار» را در رزومه ایرانتالنت درج کنید

مزایای کار در هلدینگ فدک

جهت کار در هلدینگ فدک

هلدینگ فدک به دلیل حضور مستمر و زنجیره سازی در یکی از حوزه های زیرساختی کشور، بازار هدف تضمین شده ای دارد و می تواند تضمین کننده «امنیت شغلی» کارکنان خود باشد. از سوی دیگر، تنوع شرکت‌های تابعه هلدینگ فدک و همکاری با شرکت‌های خارجی، فرصتی برای «انتقال داخلی» و ایجاد «تنوع شغلی» برای کارکنان و مدیران فراهم کرد.

در هلدینگ فدک، پیشرفت کسب و کار به «پیشرفت کارکنان» بستگی دارد. از این رو فدک متعهد به آموزش کارکنان و مدیران بوده و به طور مرتب سمینارها و دوره های آموزشی را از بهترین اساتید برای «به روز رسانی دانش کارکنان» برگزار می کند.

«بیمه تکمیلی»، «آموزش تخصصی حین کار»، «چک آپ فصلی سلامت کارکنان»، «خدمات اجتماعی مانند بلیط قطار، رزرو هتل، ورزش و غیره»، «حقوق و مزایا منصفانه با برنامه منظم و برنامه ریزی شده پرداخت نیز یکی از مزایای دیگر کار در هلدینگ فدک است.

مسابقات استعدادیابی Job Cup ایران

جهت کار در هلدینگ فدک

ایران تلنت به منظور شناسایی بهترین استعدادها در هر گروه حرفه ای و ارائه آنها به شرکت های جذب کننده، مسابقه ای از گروه ها یا رشته های تحصیلی حرفه ای را با نام «جاب کاپ» برگزار می کند تا همه افراد در هر رشته یا رشته آموزشی بتوانند رقابت با افراد مشابه خود برای رقابت شرکت ها با شرکت در این کمپین بهترین افراد را از هر گروه کاری جذب و استخدام می کنند و بدین ترتیب با جذب بهترین ها در سازمان، موانع جذب و توسعه را برطرف می کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان JobCup می توانید به این لینک مراجعه کرده و توانایی ها و مهارت های خود را در این مسابقه شغلی محک بزنید.

همه چیز درباره استخدام هلدینگ فدک اولین بار در وبلاگ ایران تلنت نوشته شد. به نظر می رسد.