منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت برگزار می شود

نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت برگزار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت برگزار می شود

نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت به مدت سه روز از 8 لغایت 10 خردادماه میزبان کارجویان و فارغ التحصیلان جویای کار و اشتغال در شرکت های معتبر داخلی خواهد بود.

در این سه روز کارجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی این امکان را دارند که به صورت حضوری و آنلاین از غرفه های نمایشگاه ها و شرکت ها بازدید کرده و از فرصت های شغلی خود مطلع شوند. تمامی متقاضیان کار از تاریخ 20 اردیبهشت لغایت 14 خرداد فرصت دارند رزومه خود را به شرکت های حاضر در نمایشگاه ارسال کنند.

فرصت شرکت در اولین نمایشگاه آثار هیبریدی در ایران

نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت برگزار می شود که در زمینه کاریابی فعالیت می کند و به مدت 20 سال روند جذب افراد جویای کار را تسهیل می کند. ضمناً این نمایشگاه پس از اتمام موفقیت آمیز ده دوره گذشته و این بار با حمایت دانشگاه تهران برگزار می شود و به دنبال تسهیل در روند جذب نیرو و تسریع در ورود آنها به بازار کار است.

این دوره از مبادله نیروی کار به صورت ترکیبی انجام می شود. نمایشگاه های کار ترکیبی یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه های کار در جهان است که ایران تالنت برای اولین بار در ایران با حمایت دانشگاه تهران برگزار می کند. نمایشگاه های ترکیبی نمایشگاه هایی هستند که هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین قابل بازدید هستند. این نمایشگاه با استفاده از پتانسیل موجود در بهترین دانشگاه های کشور و با استفاده از ظرفیت های مجازی و آنلاین، سعی در تسهیل فرآیند جذب و استخدام دانشجو دارد و فرصتی را برای ارتباط مستقیم بازار کار و دانشگاه فراهم می کند.

آگاهی از فرآیند استخدام و شغل

در این دوره از بورس کار، دانشجویان و جویندگان کار این امکان را دارند که با تمامی مراحل جذب آشنا شوند و از نزدیک با کارکنان شرکت ملاقات کنند. رویدادهای راهنمایی شغلی نیز در این دوره برگزار می شود تا فرآیند انتخاب رشته کاری و شغلی را تسهیل کند که شرکت کنندگان بتوانند از محتوای این رویدادها بهره زیادی ببرند. علاوه بر این، شرکت کنندگان با تمام مراحل مورد نیاز برای استخدام، از نوشتن رزومه تا مصاحبه شغلی آشنا می شوند و درک کامل تری از بازار کار به دست خواهند آورد.

نمایشگاه دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت

مزایای نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی تهران برای جویندگان کار

نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران در پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار می شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارتباط جامعه دانشگاهی با بازار کار ایران و ایجاد فرصتی برای جذب نخبگان دانشگاهی به شرکت های معتبر ایرانی است. فرصت حضور در این نمایشگاه برای افراد جویای کار مزایایی دارد که عبارتند از:

 • با کارمندان شرکت به صورت حضوری ملاقات کنید و در مورد فرآیند استخدام، فرصت های شغلی و نحوه استخدام آنها در شرکت خود با آنها صحبت کنید.
 • آموزش و آشنایی با تمامی مراحل کار از نوشتن رزومه تا شرکت در سمینارهای راهنمایی شغلی

 

 • شبکه سازی و ارتباط با شرکت های مختلف و دانش ورود به بازار کار
 • بر کارمندان تأثیر مثبت بگذارید و مهارت ها و توانایی ها را شخصاً نشان دهید

مزیت های نمایشگاه کار برای کارفرمایان دانشگاه صنعتی تهران

نمایشگاه کار دانشگاه تهران به شرکت ها و کارفرمایان این امکان را می دهد تا با شرکت در آن، افراد نخبه و متخصصان بازار کار را به مشاغل خود جذب کنند و همچنین هزینه های مربوط به استخدام و استخدام در سازمان خود را کاهش دهند. اما مزایای نمایشگاه کار برای کارفرمایان به همین جا ختم نمی شود و از دیگر مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازدید از پردیس فنی دانشگاه تهران با بیش از 10000 دانشجو و فارغ التحصیل
 • اطلاع رسانی و دعوت از بیش از 2 میلیون کارمند و جویای کار در ایران استعداد و استعداد کخ
 • فرصتی برای ایجاد و تقویت برند کارفرمای خود در بین مخاطبان هدف
 • حضور گسترده در نمایشگاه تبلیغات بالای 250 میلیون تومان
 • امکان شرکت در کارگاه های آموزشی و راهنمایی شغلی
 • مراحل آنلاین ارسال آگهی و ارسال رزومه
 • دعوت و مشارکت دانشجویان و دانش آموختگان 15 دانشگاه معتبر کشور

نحوه شرکت در نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران

کارجویان می توانند با مراجعه به لینک زیر تمامی مراحل بازدید و ثبت نام در نمایشگاه را انجام دهند:

ثبت نام کارجویان در نمایشگاه

کارفرمایان و شرکت ها می توانند برای ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه روی لینک زیر کلیک کنند:

ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه

دانش و اقدام برای صدها فرصت شغلی در دانشکده فنی دانشگاه تهران

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران می تواند نقطه شروع شما برای ورود به بازار کار باشد و با بازدید از آن با صدها شغل از شرکت های معتبر آشنا شوید و به روند کاریابی سرعت ببخشید. نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران به مدت سه روز از تاریخ 18 لغایت 19 خردادماه دایر است و متقاضیان کار از 30 اردیبهشت لغایت 23 خرداد فرصت دارند رزومه خود را ارسال کنند. برای شرکت در این نمایشگاه و اطلاع از کل آن اینجا کلیک کنید.

نمایشگاه کاری دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران تلنت برای اولین بار در وبلاگ ایران تلنت برگزار می شود. به نظر می رسد.