منو سایت

مسابقه کریسمس 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چند هفته ای است که به تعطیلات کریسمس و تعطیلات خود فکر می کنیم بوت کمپ کدنویسی آنلاین. اما، همانطور که بسیاری از شما می دانید، قبل از شروع تعطیلات، ما همیشه دوست داریم موتورها را برای این فصل جادویی با یکی از فعالیت های سنتی خود گرم کنیم: مسابقه کریسمس!

اگر دانشجوی Codelearn هستید، مسابقه کریسمس 2022 فرصتی عالی برای نشان دادن تمام خلاقیت خود و همه چیزهایی که از زمانی که شروع به یادگیری کدنویسی کرده اید، یاد گرفته اید. شما سه راه برای شرکت دارید: با ایجاد یک طراحی لوگو، با ساخت یک بازی کوچک با Scratch، یا با ویرایش یک ویدیوی کریسمس حداکثر یک دقیقه.

4 دسته وجود خواهد داشت:

– ویدئو برای تمام سنین (حداکثر یک دقیقه و مربوط به کریسمس)
– لوگو تا 8 سال
– لوگو از 9 تا 12 سال
– خراش از 12 تا 18 سال

بنابراین بسته به سن دانش‌آموزان، آنها به ماجراجویی‌های مختلفی روی پلتفرم دسترسی خواهند داشت، اما همه می‌توانند حداکثر در دو دسته ویدیو و لوگو یا ویدیو و اسکرچ شرکت کنند.

مسابقه کریسمس 2021 برگزار خواهد شد از جمعه دسامبر 2 تا جمعه 1 آذر6 ساعت 11:59 ب.ظ. برندگان در 20 دسامبر اعلام خواهند شد.

با در نظر گرفتن آرای قبلی در پلتفرم، هیئت داوران Codelearn در نهایت یک برنده را برای هر دسته اعلام می کند که 10000 امتیاز و یک آمازون کارت 50 یورویی دریافت می کند.