منو سایت

مسابقه هالووین 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فصل کدو تنبل و ارواح فرا رسیده است. مانند هر سال، فرا رسیدن پاییز به این معنی است که در Codelearn دوباره سازماندهی می کنیم مسابقه هالووین و پلتفرم آنلاین ما به مکانی ارواح تبدیل می شود که شخصیت ها و داستان های ترسناک برای چند روز شخصیت اصلی خواهند بود. از 21 تا 28 اکتبردانش‌آموزان به بخش ویژه‌ای از پلتفرم دسترسی خواهند داشت که در آن می‌توانند تمام خلاقیت خود را به ما نشان دهند و ─چه کسی می‌داند─ شاید حتی موفق شوند ما را بترسانند.

در اینجا نحوه کار مسابقه هالووین Codelearn آمده است: همه دانش آموزان می توانند با ایجاد شرکت در آن شرکت کنند ویدیوی اصلی تا یک دقیقه یا با کشیدن هیولای خود (یا برخی صحنه های ترسناک) با استفاده از لوگو، که اولین زبان برنامه نویسی است که آنها به عنوان دانش آموزان Codelearn یاد می گیرند. چهار دسته وجود خواهد داشت و بهترین پیشنهاد در هر دسته برنده جایزه خواهد شد!

این مسابقات از روز جمعه 31 مهرماه آغاز خواهد شد و دانش آموزان خواهند داشت یک هفته آثار خود را تا 28 اکتبر ارسال کنند. آن‌ها می‌توانند پیشنهادات خود را از طریق بخش ویژه‌ای که این روزها در پلتفرم باز می‌شود، ارسال کنند و در آنجا فرصت رای‌گیری در مورد نقاشی‌ها و فیلم‌های سایر همکاران را نیز خواهند داشت. جدا از این رای مردمی، هیئت منصفه Codelearn پیشنهادات را ارزیابی و برندگان نهایی را مشخص خواهد کرد. توجه زیادی به اصالت و تلاش هر یک از شرکت کنندگان خواهد شد و نقاشی هایی که “با دست” ساخته شده اند مورد قدردانی ویژه قرار خواهند گرفت، بنابراین توصیه می کنیم از استفاده از اسکریپت ها یا برنامه هایی که تصاویر را به نقاشی تبدیل می کنند خودداری کنید.

شرکت در مسابقه در مورد نقاشی هایی که با لوگو انجام می شود، بسته به سن دانش آموزان به سه دسته تقسیم می شود و یک دسته ویدئویی خواهد بود.

دسته بندی ها

  • لوگو از 6 تا 8 سال
  • لوگو از 9 تا 12 سال
  • لوگو از 13 تا 18 سال
  • ویدئو (جهانی)

هر دانش آموز می تواند حداکثر دو اثر، یک طراحی لوگو و یک ویدیو ارسال کند.

پاداش

برنده جهانی در هر بخش یک کارت آمازون 50 یورویی و 10000 امتیاز دریافت می کند.

علاوه بر این، هر مرکز Codelearn برندگان خود را انتخاب می کند که 5000 امتیاز دریافت می کنند.

موفق باشید!