منو سایت

مسابقه طراحی Codelearn – نسخه اول

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همانطور که می دانید، در طول سال تحصیلی ما همیشه فعالیت هایی مانند مسابقات هالووین و کریسمس را سازماندهی می کنیم که به خلاقیت دانش آموزان ما پاداش می دهد و به آنها اجازه می دهد با هم ترکیب شوند. هنر و تکنولوژی. امسال تصمیم گرفتیم میزبان اولی باشیم مسابقه طراحی Codelearnیک فرصت منحصر به فرد برای نشان دادن مهارت های هنری خود در خارج از پلت فرم.

موضوع مسابقه این است Codelearn و هر چیزی که مدرسه کدنویسی را احاطه کرده است: مراکز، دانش‌آموزان و معلمان، پلتفرم، برنامه‌نویسی و روباتیک، جهان Codelearn، شخصیت‌های آن و ماجراجویی‌های آن‌ها… در اینجا می‌توانید همه چیز مربوط به تجربه خود را ترسیم کنید (حتی می‌توانید شخصیت‌های جدیدی ایجاد کنید. و ماجراهای جایگزین)، تنها قانون این است که باید a نقاشی دست ساز.

اولین مسابقه نقاشی ما برگزار خواهد شد از 3 فوریه تا 10 فوریه 2023 و برای همه دانشجویان ما آزاد است. هنگامی که نقشه های خود را آماده کردید، باید آنها را اسکن یا عکس بگیرید و بخش ویژه ای در پلتفرم وجود دارد که می توانید آن را برای دیدن همه آپلود کنید. هیئت داوران Codelearn تمام آثار ارسالی و اصالت آنها را ارزیابی می کند و از هر دسته یک برنده را انتخاب می کند. برندگان هفته آینده از طریق حساب های شبکه های اجتماعی ما اعلام خواهند شد.

شش دسته وجود خواهد داشت:

– تا 7 سال
– از 8 تا 9 سال
– از 10 تا 11 سال
– از 12 تا 16 سال
– از 17 تا 18 سال
– +18 سال

برنده هر بخش دریافت خواهد کرد 5000 نقطه پلت فرم و کیت نقاشی. علاوه بر این، هر مرکز می تواند برندگان خود را انتخاب کند که 2500 امتیاز کسب می کنند.

به تخیل خود اجازه دهید و نقاشی های خود را برای ما ارسال کنید.

موفق باشید!