منو سایت

مسابقه روز جهانی کتاب (2023)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مال ما مسابقه روز جهانی کتاب بازگشته است، به این معنی که همه دانش‌آموزان Codelearn فرصت جدیدی دارند تا تمام خلاقیت خود را در پلتفرم آنلاین به نمایش بگذارند، جایی که می‌توانید نقاشی‌های خود را با آن انجام دهید. لوگو (زبان برنامه نویسی آموزشی) یا ایجاد بازی های ساده یا کارت پستال های متحرک با استفاده از یک خراش.

مسابقه روز جهانی کتاب از پنجشنبه 13 آوریل آغاز می شود و دانش آموزان یک هفته کامل برای شرکت در آن فرصت خواهند داشت. تا 2 آوریل، پنجشنبه0 ساعت 11:59 ب.ظ ما دسته بندی های مختلفی را با توجه به سنین مختلف و زبان برنامه نویسی مورد استفاده ایجاد کرده ایم:

1) لوگو از 6 تا 8 سال
2) لوگو از 9 تا 12 سال
3) لوگو از 13 تا 18 سال
4) خراشیدن از 10 تا 12 سال
5) خراش از 13 تا 18 سال

بنابراین، بسته به سن شما، یک یا دو ماجراجویی ویژه در این هفته در دسترس خواهید بود. به یاد داشته باشید، شما همچنین می توانید به خلاقیت های همکلاسی های خود در پلتفرم رای دهید، و هیئت داوران Codelearn تمام پروژه ها را ارزیابی کرده و برندگان را از طریق رسانه های اجتماعی در پایان هفته اعلام می کند.

برنده کلی در هر بخش دریافت خواهد کرد 10000 امتیاز و 50 یورو کارت آمازون. علاوه بر این، هر مرکز می تواند برندگان خود را انتخاب کند که 5000 امتیاز به عنوان جایزه دریافت می کنند.