منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مزایای جدید برای دانش آموزان Codelearn بر اساس سن آنها

مزایای جدید برای دانش آموزان Codelearn بر اساس سن آنها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سال تحصیلی تمام شد و ما به تعطیلات می رویم! با این حال، مانند هر سال، ما می‌خواهیم دلایلی برای ادامه دادن به شما ارائه دهیم Codelearn، بهترین برنامه کدنویسی و رباتیک بعد از مدرسه برای کودکان و نوجوانان. معمولاً در ماه سپتامبر، قرعه‌کشی سنتی دانش‌آموزی را برگزار می‌کردیم، یک قرعه‌کشی چند جایزه که به وفاداری دانش‌آموزان پاداش می‌داد و به شما شانس بیشتری برای برنده شدن می‌داد که سال‌های بیشتری در Codelearn ثبت نام کرده‌اید. امسال ما قرعه کشی سپتامبر را تغییر دادیم به طوری که شانس تنها بازیکن نیست و شما دانش آموزان می توانید انتخاب کنید که آیا پاداش می خواهید یا نه و بسته به سابقه تحصیلی خود به آن دسترسی داشته باشید (یا نه).

اولین خبر این است که از شهریور همه دانش آموزان نشان ارشد دریافت خواهند کرد برای هر سالی که در Codelearn ثبت نام کرده اید. در نمایه خود در پلتفرم، یک نشان ظاهر می‌شود، طولانی‌ترین نشانی که از نظر ارشدیت با شما مطابقت دارد (اگر 7 سال پیش ثبت نام کرده باشید، نشان 7 سال را خواهید دید، سال بعد فقط نشان 8 ساله را خواهید دید). وقتی این نشان است “زرد کمرنگ”، به شما می گوید که می توانید برای جمع آوری امتیاز روی آن کلیک کنید و یک سال دیگر را در پلتفرم جشن بگیرید. برای هر سال 1000 امتیاز به شما می دهد و پس از جمع آوری نشان دیگر درخشش نخواهد داشت و تا سال بعد که نشان جدید ظاهر می شود دیگر نمی توانید جمع آوری کنید.

طبق معمول، می توانید از این امتیازها در فروشگاه برای خرید پاداش، ماجراجویی، آواتار یا ارتقاء شخصیت خود استفاده کنید. همچنین از این به بعد نشان ارشدیت به شما امکان دسترسی به جوایز انحصاری را می دهد بر اساس اینکه چند سال دانشجوی Codelearn بوده اید. از این طریق، همه سود خواهند برد، زیرا نه تنها راهی برای پاداش وفاداری قدیمی ترین دانش آموزان است، بلکه در عین حال دسترسی به پاداش هایی را برای جدیدترین دانش آموزان (که امتیاز کمتری دارند) آسان تر می کند که گاهی اوقات نمی توان آنها را به دست آورد. به آسانی. در ماه سپتامبر، اولین جوایز محدود به محدوده سنوات خود را خواهید دید. امیدواریم از این مزایای جدید لذت ببرید و تابستان خوبی داشته باشید.

از اعتماد شما به Codelearn برای یک سال دیگر متشکرم!