منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مزایای برتر استفاده از رزومه سازان آنلاین

مزایای برتر استفاده از رزومه سازان آنلاین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مزایای برتر استفاده از رزومه سازان آنلاین

انقلاب دیجیتال حوزه های بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است که یکی از آنها فرآیند استخدام و ورود افراد جدید به سازمان ها است. فناوری و دیجیتالی شدن تمامی کارها باعث شده است که بسیاری از کارفرمایان و شرکت ها روش سنتی درخواست رزومه را کنار بگذارند و به رزومه آنلاین روی بیاورند.

امروزه باید به دنبال رزومه ساز آنلاین باشید تا بتوانید رزومه خود را به صورت استاندارد تهیه کنید و سپس آن را در آگهی های استخدامی منتشر شده توسط شرکت ها ارسال کنید. در واقع با استفاده از رزومه سازهای آنلاین و تهیه آنلاین رزومه می توانید از مزایای بسیاری برخوردار شوید که یکی از آنها می تواند صرفه جویی در زمان و افزایش شانس دیده شدن رزومه و در نتیجه افزایش شانس استخدام باشد.

در این مقاله، در مورد مزایای رزومه آنلاین و همچنین استفاده از رزومه سازهای آنلاین برای راهنمایی شما به سمت دیجیتالی کردن صحبت خواهیم کرد.

1- می توانید از رزومه چند کپی تهیه کنید

رزومه ساز آنلاین به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن چندین نسخه از رزومه خود داشته باشید. در واقع در تعریف رزومه مکرراً ذکر شده است که باید بر اساس شرح وظایف موجود در آگهی ها رزومه بنویسید و شاید لازم باشد برای هر آگهی مهارت های خاصی را ذکر کنید. بنابراین می توان با کمک رزومه سازان آنلاین چندین نسخه مختلف از رزومه خود را تهیه و به فرصت های شغلی مختلف ارسال کرد.

با رزومه ساز ایران تلنت به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. در رزومه ساز ایران تلنت برخلاف نسخه های چاپی که باید زمان زیادی را صرف آن کنید، می توانید در مدت زمان کوتاهی رزومه هایی با محتوای متفاوت تهیه کنید. استفاده از رزومه ساز نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه مقرون به صرفه است و دیگر نیازی به چاپ رزومه خود با فرمت های مختلف ندارید.

در واقع، شرکت هایی که در یک صنعت فعالیت می کنند ممکن است آگهی های شغلی متفاوتی را برای یک شغل ارسال کنند. بنابراین اگر می خواهید شانس خود را برای یافتن شغل و استخدام افزایش دهید، نباید از ارسال رزومه خود به همه آگهی های استخدامی هراس داشته باشید و شانس خود را در همه آگهی های استخدامی امتحان کنید. این روزها بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی تنها به دنبال رزومه آنلاین هستند و هیچ شکل دیگری از رزومه را نمی پذیرند. بنابراین نباید از کاروان عقب بیفتید و رزومه خود را مطابق خواسته شرکت ها تهیه کنید.

2- در ایجاد رزومه آنلاین انعطاف بیشتری وجود دارد

مزایای برتر استفاده از رزومه سازان آنلاین

اگر رزومه خود را به شرکت دیگری ارسال می کنید که به مهارت های متفاوتی نیاز دارد، می توانید لیست مهارت های خود را در هر زمان و هر مکان تغییر دهید. همچنین اگر در جایی از رزومه خود اشتباه کردید، در اصلاح آن تردید نکنید. اما در مورد رزومه های چاپی و حتی رزومه های ایجاد شده با Word، حتما باید رزومه را بازنویسی کنید و از لپ تاپ برای تصحیح رزومه خود استفاده کنید.

اگر رزومه ای با رزومه سازان آنلاین ایجاد می کنید، این امکان وجود دارد که رزومه خود را از هر جایی که به اینترنت دسترسی دارید ویرایش کنید و بلافاصله آن را به فرصت های شغلی ارسال کنید.

3- اشتراک گذاری آنلاین رزومه بسیار آسان است

به اشتراک گذاری آنلاین رزومه با کارفرما بسیار آسان است و برای این کار نیازی به مراجعه به شرکت ندارید. برای تحویل مدارک خود نیازی به حضور فیزیکی در شرکت ها یا ملاقات با مدیر استخدام و دیگران ندارید.

با یک رزومه آنلاین، می توانید آن را از طریق سایت های کاریابی برای فرصت های شغلی ارسال کنید، آن را به آگهی های استخدامی شرکت ها در سایت آنها ارسال کنید یا رزومه خود را برای شرکت ها و مدیران استخدام ایمیل کنید. برای این کار، می توانید لینک رزومه را ارسال کنید یا می توانید یک خروجی PDF از رزومه خود بگیرید و آن را به صورت آنلاین ارسال کنید.

مزیت بزرگتر ارسال رزومه به صورت آنلاین این است که شرکت ها به محض دریافت رزومه شما به صورت آنلاین پیامی دریافت می کنند که در هنگام ارسال رزومه روی کاغذ این پیام را ندارید.

4- چاپ آسان

مزایای برتر استفاده از رزومه سازان آنلاین

بسیاری از کارفرمایان هنوز به نسخه های چاپی رزومه نیاز دارند. بنابراین می توانید به راحتی یک نسخه چاپی از رزومه آنلاین خود داشته باشید و در کمترین زمان آن را ارسال کنید. برای ارسال رزومه خود به شرکت ها به صورت چاپی، نیازی به صرف زمان زیادی برای ویرایش رزومه خود ندارید. با توجه به نیاز هر شرکت می توانید رزومه را در رزومه ساز ویرایش و چاپ کنید. این یکی از شگفت انگیزترین ویژگی های رزومه سازان آنلاین است و کاریابی را بسیار آسان می کند.

خبر خوب برای جویندگان کار این است که در رزومه ساز ایران تلنت این امکان را دارند که دو نسخه از رزومه خود را به زبان فارسی و انگلیسی داشته باشند و امکان ایجاد رزومه استاندارد به دو زبان را دارند.

5- می توانید رزومه خود را به حساب شبکه اجتماعی خود اضافه کنید

هدف از ایجاد رزومه به صورت آنلاین این است که دسترسی کارفرما به شما را آسان تر کند. اگر عضو یک شبکه اجتماعی حرفه ای مانند لینکدین هستید، احتمالاً می دانید که پتانسیل جذب نیرو از طریق این شبکه بسیار زیاد است. دلیل این امر حضور پررنگ کارفرمایان و مدیران استخدامی در این شبکه اجتماعی است.

برای افزایش شانس استخدام و دیده شدن در این شبکه کافی است رزومه خود را در حساب کاربری خود آپلود کنید. رزومه شما می تواند به عنوان لینک لینکدین اضافه شود یا می توانید فایل PDF آن را به حساب خود اضافه کنید. بنابراین اگر یک کارفرما به دنبال فردی با مهارت های شما است، می تواند به پروفایل شما مراجعه کرده و رزومه شما را بررسی کند.

برترین مزایای استفاده از رزومه سازهای آنلاین اولین بار در وبلاگ ایران تلنت نوشته شد. به نظر می رسد.