منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مجتمع علم و فناوری بامداد: وبینارهای آموزش برنامه نویسی و هوش مصنوعی پایتون نوروز 1401

مجتمع علم و فناوری بامداد: وبینارهای آموزش برنامه نویسی و هوش مصنوعی پایتون نوروز 1401

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مجتمع علم و فناوری بامداد: وبینارهای آموزش برنامه نویسی و هوش مصنوعی پایتون نوروز 1401

مجتمع دانش و فناوری بامداد در نظر دارد در نوروز 1401 وبینارهای آموزشی را برای علاقه مندان به فناوری اطلاعات برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی علم و فناوری بامداد، این وبینارها به منظور استفاده حداکثری از فرصت طلایی نوروزی برای علاقه مندان به یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون و هوش مصنوعی (در قالب 8 وبینار در مجموع 40 ساعت) با حضور اساتید مجرب از بامداد.

این سری از وبینارها که از دوم فروردین ماه سال 1401 آغاز و تا یازدهم فروردین ادامه خواهد داشت، دو عنوان مشترک دارد.

مبحث اول برنامه نویسی، زبان برنامه نویسی پایتون، برنامه های کاربردی و بازار کار، برنامه نویسی رابط کاربری گرافیکی پایتون و ابزارهای برنامه نویسی پایتون برای تجزیه و تحلیل داده ها را پوشش می دهد.

مبحث دوم در قالب 4 وبینار هوش مصنوعی شامل موضوعات شبکه عصبی مصنوعی و شبکه عصبی چندلایه، آشنایی با شبکه عصبی CNN و معماری آن، شناسایی اشیا با YOLO و مقدمه ای بر آموزش انتقال می باشد.

 

مجتمع علم و فناوری بامداد: وبینارهای آموزش برنامه نویسی و هوش مصنوعی پایتون نوروز 1401

 

علاقه مندان به ثبت نام در وبینارهای نوروزی در نوبت صبح می توانند با مراجعه به سایت https://www.bamdad.co/mag/newrooz-1401/#sabt و یا تماس با شماره تلفن 91300919-021 در فرصت باقی مانده تا 28 اسفند ماه اطلاعات بیشتر کسب کنند. . من پیشقدم هستم

شایان ذکر است شرکت کنندگان در پایان این دوره ها گواهینامه معتبر دریافت می کنند و می توانند از تسهیلات ویژه برای شرکت در دوره های آموزشی برنامه نویسی این مجموعه در بهار 1401 بهره مند شوند.

نوشته شده توسط علم و فناوری بامداد: وبینارهای پایتون و هوش مصنوعی نوروز 1401 برای اولین بار در علم و فناوری بامداد. به نظر می رسد.