منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مجتمع علمی و فناوری بامداد برنامه آموزش و اشتغال 1024 برنامه نویس در کشور

مجتمع علمی و فناوری بامداد برنامه آموزش و اشتغال 1024 برنامه نویس در کشور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مجتمع علمی و فناوری بامداد برنامه آموزش و اشتغال 1024 برنامه نویس در کشور

مرتضی متوضی موسس علم و فناوری بامداد با اعلام این خبر گفت: در نظر داریم تا پایان سال آینده 1024 برنامه نویس در صنعت نرم افزار کشور آموزش دیده و آماده شده در دوره های این مجموعه به زبان های مختلف برنامه نویسی معرفی کنیم. “

به گزارش روابط عمومی علم و فناوری بامداد، مهندس مرتضی معتضد با هدف حضور بامداد در نمایشگاه کار امسال اظهار داشت: این مجموعه در چهارمین نمایشگاه کار ایران در بهمن ماه 1400 حضور فعال داشت. هدف از این حضور معرفی نقش بامداد در فضای فناوری اطلاعات کشور به عنوان مربی و تامین کننده نیروی انسانی موثر در زمینه نرم افزار، هوش مصنوعی به ویژه آموزش برنامه نویسان به زبان های مختلف بود.

مجتمع علمی و فناوری بامداد برنامه آموزش و اشتغال 1024 برنامه نویس در کشور وی افزود: از یک طرف به افرادی که استعدادهای بالقوه هستند فرصت سنجش استعداد و ثبت نام در صلاحیت های اولیه داده می شود که در صورت مناسب بودن برای ورود به این صنعت، متقاضیان صبح وارد اردوهای برنامه نویسی می شوند. دوره های پروژه محور، آنها به عنوان برنامه نویسی با تمرکز بر نیازهای واقعی محیط کار آموزش می بینند تا بتوانند در کسب و کارهای فناوری محور نقش داشته باشند و به مسیر پیشرفت شغلی خود ادامه دهند.

بنیانگذار علم و فناوری بامداد افزود: از سوی دیگر به کسب و کارها این فرصت داده می شود تا از پول استعداد یا استعداد بامداد مناسب ترین را برای کار خود انتخاب کنند.

مجتمع علمی و فناوری بامداد برنامه آموزش و اشتغال 1024 برنامه نویس در کشور

وی گفت: نمایشگاه مشاغل 1400 نقطه عطفی در فعالیت های صبحگاهی مانند تحویل نیروی کار کارآمد است. ما 1024 برنامه نویس را در زبان های مختلف برنامه نویسی آموزش دادیم و آنها را به صنعت نرم افزار در کشور معرفی کردیم.

وی یادآور شد: امیدواریم معلمان، دانش آموزان و همکاران ما بهترین عملکرد خود را در این راستا نشان دهند تا برنامه نویسانی که صبح از Talentpol خارج می شوند نقش بسیار مهمی در شرکت های خود و بازار کار داشته باشند.

بنیانگذار علم و فناوری بامداد در پایان گفت: امیدواریم این گام های کوچک ما همراه با تمام تلاش های صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات منجر به اعتلای نام کشور در دنیای فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات شود. بهترین استعدادهای ایران تا کنون.«آنها به عنوان کشوری با فناوری پیشرفته در دنیا درخشیده اند و کشوری که نیروی انسانی کارآمد را در اختیار جامعه نرم افزاری قرار می دهد می تواند گام های موفق تری بردارد.

گفتنی است مجتمع علم و فناوری بامداد با حضور در چهارمین نمایشگاه کارگری ایران که از 5 تا 16 بهمن ماه برگزار شد، دستاوردهای جدید خود را در زمینه آموزش اشتغال، برگزاری سمینارهای تخصصی و آشنایی نیروهای خلاق جوان کشور با راهکارهای ویژه برای ورود به بازار فناوری اطلاعات و صنعت پرداخت.

نوشته شده توسط برنامه علم و فناوری بامداد برای آموزش و استخدام 1024 برنامه نویس در کشور برای اولین بار در علم و فناوری بامداد. به نظر می رسد.