منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرایط خرید اختصاصی در پایان فصل کارفرمایان

شرایط خرید اختصاصی در پایان فصل کارفرمایان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرایط خرید اختصاصی در پایان فصل کارفرمایان

جشنواره پایان فصل ایران استعدادهای درخشان آغاز شده است و اکنون شرکت ها می توانند با توجه به نیاز خود از طرح های تشویقی مختلف استفاده کنند.

در این جشنواره هم برای شرکت های بزرگ (بیش از 50 نفر) که نیاز به کار بیشتر دارند و معمولاً در تمام فصول سال استخدام می کنند و هم برای شرکت های کوچک (کمتر از 50 نفر) که نیاز به کار دارند، مزایای ویژه ای در نظر گرفته شده است. در طول سال کمتر

پیشنهاد ویژه برای مشاغل کوچک

در این جشنواره شرکت های کوچک می توانند 20 درصد تخفیف، برای کلیه بسته های استخدامی. تمامی مشتریان فعلی و جدید ایرانتالنت نیز مشمول این طرح خواهند بود.

پیشنهاد ویژه برای شرکت های بزرگ

شرکت های بزرگ 20 درصد از مبلغ خرید خود را به عنوان اعتبار هدیه از ایرانتالنت دریافت می کنند و برای خرید بعدی خود استفاده می کنند. این اعتبار برای تمامی محصولات ایران تلنت مانند “ایران کرفس” می باشد. ماشین حساب حرفه ای حقوق و دستمزد” و “Hirecamp; نرم افزار مدیریت فرآیند استخدام و استخدام هوشمند (ATS) در دسترس خواهد بود.

با این فرصت ویژه، شرکت ها می توانند به سقف برسند 20 میلیون تومان وام هدیه دریافت شده از ایرانتالنت.

تمدید مدت استفاده از بسته ها

همچنین این فرصت با خرید یکی از بسته های بلند مدت در اختیار شرکت های بزرگ قرار می گیرد (6، 12 و 24 ماهگی) در این جشنواره می توانند مدت استفاده از بسته های استخدامی خود را به صورت رایگان تا ۲ ماه افزایش دهند.

لازم به ذکر است این جشنواره پایانی فقط تا پایان شهریور ماه برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب طرح مورد نظر با مشاور ایرانتالنت تماس بگیرید.

مطلب «شرایط خرید انحصاری پایان فصل کارفرمایان» اولین بار در وبلاگ ایران تلنت منتشر شد. به نظر می رسد.