منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • روز ملی آموزش بانوان: باز کردن فرصت های دیجیتال

روز ملی آموزش بانوان: باز کردن فرصت های دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
روز ملی آموزش بانوان: باز کردن فرصت های دیجیتال

یادداشت های مقدماتی کیشاونا پک در روز کد یادگیری بانوان در سال 2021 با یادآوری به شرکت کنندگان آغاز شد که چرا به فناوری نیاز است. آنهاامروزه تنها 15 درصد از متخصصان داده را زنان تشکیل می دهند و از هر 3 زن، 1 نفر به فکر تعدیل یا ترک شغل خود پس از همه گیری بوده است.

کیشونا پیش از توضیح مسیر خود از «به او گفته شد که ریاضیات را بیشتر نخواند» از معلم کلاس یازدهم تا در نهایت تأسیس و خدمت به عنوان مدیر اجرایی Toronto Womxn، ادامه داد: «من نباید اینجا می بودم. علم داده، جامعه womxn. در STEM، که راهنمایی، آموزش و پیشرفت را برای زنان در صنعت فناوری فراهم می کند.

گفتگوی کیشون کارگاه های آموزشی روز (مدیریت داده های SQL یا مقدمه ای بر بازاریابی رسانه های اجتماعی) را آغاز کرد و به ما کمک کرد تا بفهمیم چگونه افزایش دانش فنی ما فقط مربوط به کدنویسی نیست. او با شور و اشتیاق توضیح داد: “برای حضور در این فضا لازم نیست تکنیکی باشید”، زیرا “سواد بودن به معنای درک پیچیدگی‌های محصولات داده‌ای مختلف است که استفاده می‌کنید و مسائل اخلاقی مختلف پیرامون داده‌ها.”

همه دانش آموزان این فرصت را داشتند که در هر سمیناری در تاریخ 6 نوامبر شرکت کنند و جلسات اضافی هفته آینده برگزار می شود.

در اینجا آنچه دانش آموزان باید می گفتند:

  • او به عنوان یک زن تراجنسیتی شصت و چند ساله بیکار، در تلاش است تا بفهمد چگونه دوباره وارد بازار فناوری شود. من از چیزهایی که تاکنون شنیده ام الهام گرفته ام!»
  • به یاد دارم که بیش از 25 سال پیش در دنیای فناوری شروع کردم و یکی از معدود زنانی بودم که در کنفرانس های فنی شرکت می کردند. من عاشق این هستم که چگونه زنان در این دنیا منفجر شدند. قدرت زنان حاکم است!»
  • «وقتی زنان تو را دوست دارند [Kishawna Peck, Toronto Womxn in Data Science Executive Director and Ladies Learning Code Day Keynote Speaker] کندن پاشنه پا در چنین محیط هایی دلیل وقوع چنین اتفاقاتی است!!!
  • “این الهامی بود که اخیراً به آن نیاز داشتم، بسیار متشکرم کیشاونا!”

نکات مهم روز ملی آموزش زنان 2021:

  • کیشانا پک، مدیر اجرایی Toronto Womxn در علوم داده، #llcCodeDay را باز کنید با یک جلسه اصلی الهام بخش
  • بیش از 800 دانشجو برای جلسات، غرفه های مجازی و سمینارهای آنلاین زنده در 6 نوامبر به ما ملحق شدند و پس از آن بیش از 160 دانشجو در طول هفته به ما پیوستند.
  • شرکای شگفت انگیز ما در آکادمی آلاکریتی، دیتاکان، مجمع عمومی، کالج جونو، لو واگن و آزمایشگاه های فانوس دریایی غرفه های مجازی خود را از کمپ های آموزشی در سراسر کانادا سازماندهی کردند تا نشان دهند شرکت کنندگان در روز ملی آموزش کدهای بانوان می توانند آموزش شما را در کجا ادامه دهند (پس از رویداد، دانش آموزان تخفیف ها و پیشنهادات ویژه ای را نیز از شرکای غرفه دریافت کردند)

ما بسیار خوشحالیم که دانش آموزان ما با انرژی و سوالات شگفت انگیز حاضر شدند و از روز لذت بردند.

روز ملی آموزش بانوان: باز کردن فرصت های دیجیتال
روز ملی آموزش بانوان: باز کردن فرصت های دیجیتال
روز ملی آموزش بانوان: باز کردن فرصت های دیجیتال

به شرکا و سخنرانان شگفت انگیز ما تبریک می گوییم! شما به صدها دانش آموز کمک کرده اید تا از طریق ابزارهای دیجیتال اعتماد به نفس خود را ایجاد کنند! از شما برای حمایت از ما به عنوان مربی و به اشتراک گذاری تجربه خود در #llcCodeDay سپاسگزاریم!

تشویق برای مربیان و مربیان شگفت انگیز ما! شما برای موفقیت ماموریت ما در کد آموزشی کانادا ضروری هستید! سپاس از فداکاریتان!

روز ملی آموزش بانوان: باز کردن فرصت های دیجیتال

و البته با تشکر فراوان از دانش آموزان شگفت انگیز ما! از شما برای ساختن این روز ملی بزرگ دیگر برای یادگیری کدهای زنان برای کتاب متشکریم!

آیا برای کد ملی آموزش زنان امسال فرصتی برای پیوستن به ما نداشتید؟ در لیست پستی ما ثبت نام کنید تا اولین نفری باشید که از زمان ظاهر شدن فرصت های جدید یادگیری بزرگسالان مطلع می شود. همچنین می توانید صفحه تجربه ما را مرور کنید تا ببینید چه کارگاه هایی در حال حاضر در دسترس هستند. امیدواریم به زودی شما را آنلاین ببینیم!

نشریه روز ملی آموزش بانوان: باز کردن قفل فرصت های دیجیتال برای اولین بار در تاریخ پدیدار شد.