منو سایت

رقابت کارشناسان در کمپین جذب استعداد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رقابت کارشناسان در کمپین جذب استعداد

ایران تلنت به منظور شناسایی بهترین استعدادها در هر گروه حرفه ای و ارائه آنها به شرکت ها برای استخدام، مسابقه گروه ها یا رشته های تحصیلی حرفه ای را با عنوان «جام کار» برگزار می کند تا همه افراد در هر رشته یا رشته تحصیلی بتوانند قادر به ملاقات با افرادی مانند آنها برای رقابت شرکت ها با شرکت در این کمپین علاوه بر تقویت برند کارفرمای سازمان خود، بهترین افراد را در هر گروه کاری جذب و استخدام می کنند و به این ترتیب با استخدام بهترین ها در سازمان، آنها را حذف می کنند. موانع جذب و توسعه

کمپین استعدادیابی به دنبال رفع چه موانعی است؟

هدف ایران تلنت رفع این موانع در کمپین جذب استعدادهاست:

تایید مهارت های تخصصی جویندگان کار

بسیاری از افراد مهارت های زیادی را در رزومه خود گنجانده اند تا توجه کارفرمایان را به خود جلب کنند، اما چقدر این مهارت ها با واقعیت مطابقت دارند؟ چگونه می توان سطح مهارت جویندگان کار را قبل از استخدام ارزیابی کرد؟ کمپین کسب استعداد به کارفرمایان کمک می کند تا چالش اعتبارسنجی مهارت های تخصصی نامزدهای شغلی را به حداقل برسانند.

دریافت تعداد زیادی رزومه

با توجه به شرایط فعلی و افزایش درخواست‌های استخدام، انتخاب بین رزومه کاری چالش برانگیز است که زمان زیادی را از مجموعه شرکت‌های منابع انسانی می‌گیرد و انتخاب از بین رزومه‌های بی‌شماری را به فرآیندی دشوار و طاقت‌فرسا تبدیل می‌کند.

بالا بودن هزینه های استخدام و استخدام

هزینه های زیادی در رابطه با استخدام یک تیم وجود دارد که برخی از آن ها آشکار و برخی دیگر نیستند. به عنوان مثال، برای ارسال لیست شغلی خود چقدر هزینه می گیرید؟ یا چگونه هزینه های فرآیند مصاحبه را محاسبه می کنید؟ این امر باعث می شود هزینه اجاره بها یکی از مهمترین و در عین حال پیچیده ترین معیارها در جذب و جذب استعدادها باشد.

تفاوت بین افراد و رزومه آنها

اگر تجربه ای در زمینه استخدام و استخدام دارید، می دانید که یکی از چالش های اصلی تفاوت محسوس بین افراد و رزومه آنهاست. در بسیاری از موارد رزومه نظر کارشناس استخدام را جلب می کند اما در نهایت پس از بررسی مرجع مشخص می شود که اطلاعات درج شده در رزومه با واقعیت مطابقت ندارد. بنابراین، سازمان زمان زیادی را صرف می کند و فرآیند استخدام بسیار طولانی خواهد بود.

راه حل ایران تلنت برای استخدام بی عیب و نقص

رقابت کارشناسان در کمپین جذب استعداد

ایران تلنت در کمپین استعدادیابی پس از انجام چهار مرحله آزمون تخصصی و انجام مصاحبه اولیه منابع انسانی، بهترین متخصصان را برای گزینش می آورد. کمپین استعدادیابی مهارت های نرم و سخت متخصصان را در 16 کارگروه طی چهار آزمون تخصصی می سنجد و پس از مصاحبه اولیه – در صورت تایید – به شرکت شما معرفی می شوند.

به این ترتیب، شرکت ها می توانند به راحتی به افراد برتر و نخبه جویای کار دسترسی داشته باشند و به سرعت آنها را جذب و استخدام کنند. بدون مواجهه با چالش‌هایی مانند «تأیید مهارت‌های تخصصی افراد» یا «دریافت رزومه‌های بی‌کیفیت بیش از حد» و «عدم تطابق افراد با رزومه‌هایشان».

جذب کارکنان مستعد و بررسی رزومه با کیفیت بالا

ایران تلنت پیش از این این کمپین را به صورت انحصاری برای چند شرکت مطرح در حوزه فناوری اجرا کرده بود و پس از موفقیت پروژه و باز هم درخواست شرکت ها، هم اکنون این طرح را به صورت عمومی و در سراسر کشور اجرا می کند. شرکت های خصوصی و دولتی با شرکت در این کمپین این امکان را دارند که در کنار معتبرترین شرکت های ایران بایستند و ضمن ارائه سازمان خود به بهترین متخصصان کشور، نیروهای نخبه را بر اساس نیاز خود به سازمان خود جذب کنند.

ارزیابی تخصصی بر اساس مدل ارزیابی شایستگی کارجو

سازمان‌ها با شرکت در این کمپین مطمئناً رزومه‌هایی با بالاترین کیفیت دریافت می‌کنند و افراد واقعاً مستعد را جذب می‌کنند، زیرا هر یک از متخصصان پس از انجام آزمایش‌های علمی به‌روز و ارزیابی تخصصی بر اساس مدل ارزیابی شایستگی‌های داوطلبان کار (مبنای استانداردهای ONET)، افراد فردی مرحله مصاحبه را انجام می دهند و در صورت تایید به شرکت ها معرفی می شوند.

مراحل اجرای کمپین «استعداد جذب».

رقابت کارشناسان در کمپین جذب استعداد

1: تقویت برند کارفرما: در این کمپین ابتدا محتوا و اقلام تبلیغاتی مرتبط با سازمان شما تولید می شود و از لوگوی شرکت بر روی پوسترها و اطلاعیه های ملی استفاده می شود. به این ترتیب متخصصان ایرانی با سازمان و برند کارفرمای شما بیشتر آشنا می شوند.

2: دعوتنامه ویژه برای دریافت رزومه: در گام بعدی علاوه بر اطلاع رسانی بیش از 2 میلیون نفر جویای کار در بانک اطلاعاتی گروه استعدادهای درخشان ایران (ایران تلنت، مربی استعدادهای درخشان، ایران کرفس)، جهت اطلاع رسانی کمپین به عموم و عموم مردم، تبلیغات گسترده ای در بین آنها انجام خواهد شد. حرفه ای های هدف اطلاع رسانی گسترده به بهترین دانشگاه های کشور در تمامی شهرها و مقاطع تحصیلی یکی از برنامه های تبلیغاتی این رویداد است.

3: ارزیابی کارجویان با آزمون های مرتبط: سپس هر کارجو 4 آزمون تخصصی مرتبط با شغل را برای سنجش سطح مهارت های نرم و سخت خود انجام می دهد.

4: مصاحبه منابع انسانی و بررسی نهایی: پس از شناسایی بهترین افراد در آزمون‌ها، مصاحبه حضوری با منابع انسانی انجام می‌شود و رزومه‌ها بر اساس معیارها و معیارهای HR غربالگری می‌شوند.

5: معرفی متخصصان برتر در سازمان شما: پس از انجام فرآیند ارزیابی و شناسایی بهترین کارجویان، افراد برای استخدام به شرکت ها معرفی می شوند.

موقعیت های کمپین

در مجموع 16 کارگروه در این کمپین حضور دارند: «امور اداری، اداری»، «برنامه نویس پشتیبان»، «برنامه نویس پیشرو»، «تحلیلگر داده»، «تولید محتوا و روابط عمومی»، «فروش»، « کنترل پروژه، “بازاریابی”، “مهندس صنایع”، “مهندس مکانیک”، “مهندس برق و مخابرات”، “مهندس کامپیوتر”، “مهندس عمران”، “منابع انسانی”، “مالی و حسابداری”، “هنر و گرافیک”. ».

زمان شرکت در کمپین JobCup فرا رسیده است

سازمان ها تا 6 فوریه فرصت دارند در کمپین جذب استعدادها شرکت کنند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد به این لینک مراجعه کنید.

ورودی مسابقه کارشناسان کمپین جذب استعدادهای درخشان اولین بار در وبلاگ ایران استعدادیابی منتشر شد. به نظر می رسد.