منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رباتیک آموزشی و برنامه نویسی: علاقه روزافزون به فعالیت های STEM برای کودکان

رباتیک آموزشی و برنامه نویسی: علاقه روزافزون به فعالیت های STEM برای کودکان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برنامه نویسی بعد از مدرسه و برنامه های رباتیک به طور فزاینده ای در میان فعالیت های فوق برنامه ارائه شده توسط مدارس و همچنین آکادمی هایی مانند Codelearn. در سال‌های اخیر، فعالیت‌های مرتبط با فناوری در میان ترجیحات و علایق کودکان اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده‌اند، که اگر به دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم و نحوه استفاده روزانه از فناوری (هم بزرگسالان و هم کودکان) نگاه کنیم، اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد.

ما در محیط کار، خانه، مدارس و دبیرستان ها و اوقات فراغت خود در محاصره فناوری زندگی می کنیم، بنابراین هر روز برای کودکان بیشتر متداول است که بخواهند با آن بازی کنند. ربات های آموزشی مانند Lego Mindstorms، و یک روز ممکن است بگویند که می خواهند بلند شوند توسعه دهندگان بازی های ویدیویی. برای آنها عادی و مهم است که به چیزهای اطراف خود علاقه داشته باشند و فناوری نمی تواند از آموزش آنها دور بماند زیرا در زندگی روزمره ما بسیار مهم است. دنیای امروز به لطف نرم افزار کار می کند و علاوه بر گزینه های سرگرمی که می تواند دروازه ای به دنیای برنامه نویسی باشد مانند بازی های ویدیویی، این که کودکان و نوجوانان تمایل به یادگیری کدنویسی دارند برای آنها بسیار مثبت است.

برنامه نویسی می تواند به آنها در پیشرفت شخصی کمک کند، زیرا یادگیری برنامه نویسی بهترین راه برای کار است تفکر محاسباتی، یک مهارت قابل انتقال است که می توانند در طول زندگی خود، چه در زندگی شخصی و چه در طول حرفه تحصیلی یا حرفه ای خود از آن استفاده کنند. به همین دلیل مهم است که تمام فعالیت های فناورانه برای کودکان، چه در مدارس و چه در باشگاه های فوق برنامه، با هدف کسب مهارت های عرضی و بر تخصص یا تدریس منحصراً در مورد نحوه استفاده از یک برنامه یا زبان برنامه نویسی خاص که به مرور زمان منسوخ می شود متمرکز نیستند.

بنابراین، اگر به فکر ثبت نام فرزندان خود در چنین فعالیتی هستید یا بخشی از مدرسه ای هستید که می خواهد برنامه های کدنویسی پس از مدرسه را در سال تحصیلی 2022-2023 آغاز کند، از شما دعوت می کنیم این مقاله را در مورد نحوه انتخاب برنامه برای کدنویسی و رباتیک بعد از مدرسه. Codelearn در تلاش است تا مسیر ذکر شده در این مقاله را طی کند تا فعالیت هایی را برای کودکان ارائه دهد که سرگرم کننده هستند و در عین حال به آنها کمک می کند تا برای آینده آماده شوند.

لطفا در صورت علاقه فرزندانتان با ما تماس بگیرید برنامه آنلاین ما یا فکر می کنید که مدرسه شما ممکن است بخواهد با هم همکاری کنند تفکر محاسباتی در کلاس درسچه در دوران مدرسه و چه در میان فعالیت های فوق برنامه شما.