منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دوره های صبحگاهی IT در کوتاه مدت با قیمت مشخص منجر به کار مناسب می شود

دوره های صبحگاهی IT در کوتاه مدت با قیمت مشخص منجر به کار مناسب می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوره های صبحگاهی IT در کوتاه مدت با قیمت مشخص منجر به کار مناسب می شود

یکی از مستعدترین کمپ داران مجتمع علم و فناوری بامداد گفت: یکی از مهمترین مزایای دوره های بامداد این است که منجر به اشتغال در مسیر خاصی می شود.

 

 

دوره های صبحگاهی IT در کوتاه مدت با قیمت مشخص منجر به کار مناسب می شود

 

آیدا دارایی با بیان این مطلب افزود: مجتمع بامداد هم ضمن برگزاری دوره‌های آموزشی، هم تعریف پروژه‌های عملی و عملی و هم همراهی فراگیر بر اساس توانایی‌هایش و افزایش توانایی او برای رسیدن به کار مناسب، کار را آموزش می‌دهد.

وی که 30 سال سن دارد و پس از فارغ التحصیلی در رشته نرم افزار در مقطع لیسانس پس از 8 سال روی این رشته به ویژه برنامه نویسی تمرکز کرده است، در مصاحبه ای گفت: به دلیل علاقه ای که به نرم افزار داشتم، بعد از سال ها تصمیم گرفتم که دوباره برگردم. این منطقه و با کمک اردوی آموزشی شروع به کار کرد.

وی گفت: برای من اولویت فعالیت مستقیم و اردوهایی که مد نظرم بود فقط در مجموعه صبحگاهی برگزار می شد.

آیدا دارایی در تعریف بامداد گفت: اگر سر کار هستید دوره های آموزشی و توانمندسازی بامداد باعث ارتقای سطح دانش و در نتیجه کار شما می شود و در صورت تمایل می توانید بر اساس دوره مشخص وارد بازار کار شوید. . که گذشتی.»

وی همچنین توضیح داد: بر اساس پروژه ای که در نظر دارید، دوره ای را طی خواهید کرد. این دوره ها نیاز به تمرین زیاد دارد اینطور نیست که ما بیاییم سر کلاس و فکر کنیم کافی است و به نظر من از خیلی از استعدادهای تمرین کننده موثرتر است.

 

دوره های صبحگاهی IT در کوتاه مدت با قیمت مشخص منجر به کار مناسب می شود

 

وی افزود: علاوه بر تمرکز بر مباحث تئوری و آموزشی، باید روی دوره ها، پروژه ها و هدف آنها تمرکز کنیم تا بازار کار در آینده به این سمت حرکت کند.

وی درباره دلایل موفقیتم توضیح داد: خیلی جدی، هدفمند و با علاقه شروع کردم و مطمئنم با توجه به اینکه تمرین صبحگاهی در راستای هدفم است نتیجه و کار درستی خواهم گرفت.

وی گفت: تاکنون چندین فرصت شغلی از طریق بامداد ارائه شده است که آمدم و در مصاحبه حضور پیدا کردم. مدتی هم روی پروژه ای در یکی از شرکت ها همکاری کردم.»

آیدا دارایی با تاکید بر نقش موثر اساتید مجرب در این دوره ها برای هدایت دانش آموزان به سمت موفقیت گفت: از دوره هایی که در آن شرکت کرده ام به خصوص از آموزش های اساتید رضایت کامل دارم.

وی تاکید کرد: حضور در کلاس ها باید با عزم، تلاش و ممارست همراه باشد تا منجر به موفقیت شود.

تالیف دوره های IT در بامداد در کوتاه مدت با قیمت معین منتهی به شغل مناسب اولین بار در علم و فناوری در بامداد می باشد. به نظر می رسد.