منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در مورد مهارت های دیجیتال برای یک دانشجوی کارآفرین، امیلی، که می خواهد اشتیاق خود به لباس های قدیمی و طراحی را برای ایجاد یک تجارت ترکیب کند، بیاموزید!

در مورد مهارت های دیجیتال برای یک دانشجوی کارآفرین، امیلی، که می خواهد اشتیاق خود به لباس های قدیمی و طراحی را برای ایجاد یک تجارت ترکیب کند، بیاموزید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در مورد مهارت های دیجیتال برای یک دانشجوی کارآفرین، امیلی، که می خواهد اشتیاق خود به لباس های قدیمی و طراحی را برای ایجاد یک تجارت ترکیب کند، بیاموزید!

به ما کمی درباره خودتان بگوید.

من امیلی هستم و هنرمند و نویسنده ای هستم که در زمینه ارتباطات نیز فعالیت داشته ام. من عاشق لباس‌های قدیمی و طراحی هستم، بنابراین به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خودم به نام Poppy Vintage هستم.

در مورد مهارت های دیجیتال برای یک دانشجوی کارآفرین، امیلی، که می خواهد اشتیاق خود به لباس های قدیمی و طراحی را برای ایجاد یک تجارت ترکیب کند، بیاموزید!

آیا این اولین بار است که در سمیناری با ما شرکت می کنید؟

آره!! کاملا مثبت بود. تیم انرژی زیادی روی کار خود می گذارد که به نظر من انگیزه می دهد.

چرا تصمیم گرفتید مهارت های دیجیتال برای کارآفرینی را با ما همراه کنید؟

من کارهایی در زمینه ارتباطات هنری انجام دادم و می‌خواستم مهارت‌های دیجیتال خود را ارتقا دهم تا قابلیت استخدامم را افزایش دهم یا شاید کسب‌وکار خودم را راه‌اندازی کنم.

تجربه شما از دوره کامل چه بود؟

تجربه مثبتی بود. مربیان صبور، مهربان و مشتاق کمک بودند. در حالی که با برخی از مطالب آشنا بودم، چیزهای زیادی یاد گرفتم و از وسعت دانشی که پوشش داده شد قدردانی کردم. مربیان عالی بودند، مخصوصا کیم. من همچنین دوست داشتم که تارا یک روز کمک کند. انرژی همیشه مثبت بود. این یک مکمل خوشامد برای صبح های من بود.

کدام کارگاه مورد علاقه شما بود؟ چرا؟

من از یادگیری در مورد راهنماهای سبک لذت بردم زیرا بسیار طراحی گرا هستم. یادگیری در مورد وردپرس به همین دلیل برای من جالب بود. من همچنین از نحوه اکسپو در روز آخر خوشم آمد. درخواست ما برای معرفی خود به گروه، مرا مجبور کرد (به شیوه ای ملایم و حمایتی) تصمیمات کلیدی در مورد تجارت آینده خود بگیرم.

با آنچه آموخته اید چه خواهید کرد؟ DSE چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

احساس می‌کنم یک چارچوب یا چک لیست برای کارهایی که باید در هنگام راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید انجام دهم، و ابزارهایی برای کار در آن فهرست دارم. DSE برخی از عدم قطعیت را از مراحل اول حذف کرد. پس از گذراندن این دوره، احساس می کنم که داشتن کسب و کار شخصی امکان پذیرتر است.

من همچنین از ارتباط با افراد دیگر و یادگیری در مورد ایده ها و برنامه های تجاری آنها بسیار لذت بردم. یافتن شباهت ها در ارزش ها و اهداف و یادگیری از تجربیات و دیدگاه های آنها بسیار ارزشمند بود.

چه چیزی را می خواهید با همه یادگیرندگان آینده نگری که ممکن است در فکر شرکت در کارگاه آموزشی CLC هستند به اشتراک بگذارید؟

اگر هنوز ایده ای برای کسب و کار ندارید، می گویم نگران نباشید. این دوره به شما کمک می‌کند تا مهارت‌هایی را که در برداشتن اولین قدم‌ها مفید هستند، کشف کنید. حمایتی که دریافت می‌کنید و بازخوردی که از سوی مربیان و سایر فراگیران ارائه می‌دهید نیز می‌تواند به شما کمک کند تا کسب‌وکار مناسب خود را پیدا کنید. صبور باش و ادامه بده، چیزی برای ارائه داری!

بدون ایده کسب و کار، بدون مشکل! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم مهارت های دیجیتالی خود را توسعه دهید و به سادگی می توانید ایده کسب و کار «این است!» خود را کشف کنید. وقتی در یک تجربه کد یادگیری زنان شرکت می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که از مربیان شگفت انگیز ما یاد بگیرید و با افراد شگفت انگیزی ملاقات کنید. اینجا برای رشد شبکه و کسب و کار شماست!

برنامه های آموزشی ما برای خانم ها با حمایت شرکای ما در Accenture امکان پذیر است! ما از تعهد شما برای ارائه ابزار و مهارت به فراگیران، مانند امیلی، برای پیگیری ایده های خود و استفاده از مهارت های دیجیتال برای ایجاد تجارت سپاسگزاریم. متشکرم!

The post آشنایی با مهارت های دیجیتال برای یک دانشجوی کارآفرین، امیلی، که می خواهد اشتیاق خود به لباس های قدیمی و طراحی را برای ایجاد یک تجارت ترکیب کند! برای اولین بار در