منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعهد به آینده: برنامه نویسی و فعالیت های فوق برنامه رباتیک

تعهد به آینده: برنامه نویسی و فعالیت های فوق برنامه رباتیک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سال تحصیلی به پایان رسیده است و زمان خوبی برای شروع تصمیم گیری در مورد کدام یک است فعالیت های فوق برنامه فرزندان ما از سال آینده حضور خواهند داشت. زبان های خارجی، ورزش، موسیقی … و بسیاری از خانواده ها نیز شروع به اضافه کردن فعالیت های فناوری به لیست برنامه های مورد علاقه خود پس از مدرسه کرده اند، زیرا فرصت خوبی برای آوردن آنهاست. آموزش STEAM به کودکان به شیوه ای بازیگوش و سرگرم کننده.

فعالیت های برنامه نویسی و رباتیک فعالیت‌های شناختی بعد از مدرسه هستند، اما ما می‌توانیم روی این موضوعات (که نیاز به تلاش و پشتکار زیادی دارد) به روشی متفاوت از کلاس‌های درس در ساعات مدرسه کار کنیم و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا دانش‌آموزان در حین یادگیری و یادگیری سرگرم شوند. برای آینده خود آماده کنند. زیرا Codelearn از روش خود پیروی می کند که از آن استفاده می کند تکنیک های گیمیفیکیشن برای تطبیق فعالیت با کودکان و حمایت از انگیزه و تمایل آنها به یادگیری.

داشتن اهمیت فزاینده ای دارد دانش اولیه برنامه نویسی و در مورد فناوری که ما را احاطه کرده است بیشتر بیاموزیم زیرا نقش مهمی فزاینده در زندگی روزمره ما ایفا می کند و بنابراین بین افرادی که می توانند فناوری را درک کنند تفاوت بیشتری وجود دارد. با کامپیوتر ارتباط برقرار کنید و آنها می توانند از آنها و همچنین افرادی که صرفاً مصرف کنندگان فناوری هستند استفاده کنند، اما نمی توانند از همه منابعی که به ما ارائه می دهد برای ایجاد راه حل های جدید یا بهبود فرآیندهای موجود استفاده کنند.

یادگیری برنامه نویسی با توجه به اینکه هر ساله مشاغل مرتبط با فناوری بیشتر و بیشتر می شود و به متخصصان بیشتری با این دانش فنی نیاز است، تقریباً برای کودکان ضروری خواهد بود، زیرا آنها بزرگ می شوند و وارد دنیای کار می شوند. با این حال، علاوه بر مزایای بلند مدتی که این فعالیت می تواند در زمینه حرفه ای داشته باشد، مهم ترین نکته در انتخاب چنین فعالیتی بعد از مدرسه است. مزایای یادگیری کدنویسی در دوران کودکیبه ویژه آنهایی که توسط توسعه ارائه شده است تفکر محاسباتی و چگونه به کودکان کمک می کند تا فکر کنند و مشکلات مختلف را حل کنند.

به همین دلیل است که یک برنامه فوق برنامه هم یک فعالیت سرگرم کننده برای کودکان و هم تعهدی به آینده است، زیرا از یک سو با علایق جدید بسیاری از کودکانی که علاقه مند به فناوری هستند و از سوی دیگر نیاز به آموزش که فواید زیادی برای رشد کودک نیز دارد.

روش Codelearn

Codelearn مدرسه ای برای برنامه نویسی و تفکر محاسباتی است که هدف آن کمک به کودکان و جوانان برای آماده شدن برای آینده است. مهارت های قرن 21 را بیاموزید به روشی سرگرم کننده و مناسب سن او از روش یادگیری مبتنی بر بازی خود استفاده می کند و دنبال می کند برنامه درسی دقیق که توسط متخصصان فناوری اطلاعات و آموزشی توسعه یافته و به طور مداوم بررسی و به روز می شود.

مدرسه استفاده می کند پلت فرم آنلاین به عنوان یک ابزار اساسی که به دانش آموزان اجازه می دهد هم در مراکز Codelearn و هم در خانه پیشرفت کنند. ساختار محتوا در بسیاری از ماجراهای نشان داده شده توسط جهانی از شخصیت‌های داستانی است، و این ماجراها به فصل‌هایی متشکل از تمرین‌های برنامه‌ای تقسیم می‌شوند که به هر دانش‌آموز کمک می‌کند تا به طور مستقل یاد بگیرد و امتیازاتی را که می‌توان با اشیا و آواتارها در فروشگاه Points مبادله کرد، به دست آورد. در برخی از بازی های ویدیویی

در طول سال، Codelearn فعالیت های بیشتری را سازماندهی می کند تا بر روی سایر مهارت های مقطعی کار کند، مانند خلاقیت و کار گروهی. به عنوان مثال، مسابقاتی وجود دارد که در آن آثار هنری مورد ارزیابی قرار می گیرند و همچنین مسابقات کدنویسی فردی و تیمی، در نتیجه تشویق می شود. اجتماعی شدن بین دانشجویان در یک مرکز و بین تمام آکادمی های Codelearn.