منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیشترین مهارت های مورد تقاضا در آینده: فهرست صنعت فناوری

بیشترین مهارت های مورد تقاضا در آینده: فهرست صنعت فناوری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیشترین مهارت های مورد تقاضا در آینده: فهرست صنعت فناوری

یکی از زمینه هایی که امروزه به سرعت در حال رشد است، صنعت فناوری است. اگر می خواهید حرفه خود را در صنعت فناوری شروع کنید، مهارت های کلیدی وجود دارد که باید داشته باشید.

مهارت های مورد تقاضا در صنعت فناوری تصویر پست وبلاگ 1

کارفرمایان هنگام استخدام فردی برای یک نقش فنی در شرکت خود به دنبال توانایی های خاصی هستند. فریلنسرها و افراد خوداشتغال نیز برای موفقیت در صنعت فناوری به این مهارت ها نیاز دارند. بیایید نگاهی به مهارت های مورد تقاضا برای آینده بیندازیم.

پردازش ابری

رایانش ابری ارائه خدمات محاسباتی آنلاین بر حسب تقاضا است که سازمان ها می توانند از آن به صورت پرداختی استفاده کنند. به جای ذخیره سازی محلی، کسب و کارها از ابر استفاده می کنند. سه نوع ابر وجود دارد: عمومی، خصوصی و ترکیبی.

سازمان ها اغلب محاسبات ابری را انتخاب می کنند زیرا باعث صرفه جویی در فضا، پول و زمان می شود. رایانش ابری همچنین اقدامات امنیتی و بازیابی اطلاعات خوبی را ارائه می دهد. رایانش ابری شامل زیرساخت به عنوان سرویس (IAAS)، پلتفرم به عنوان سرویس (PAAS) و نرم افزار به عنوان سرویس (SAAS) است.

برخی از خدمات رایانش ابری محبوب عبارتند از Google Cloud Platform، Microsoft Azure و Amazon Web Services (AWS). همانطور که شرکت های بیشتری به سمت محاسبات ابری می روند، مهارت در این خدمات شما را در مزیت قطعی قرار می دهد.

هوش مصنوعی (AI) / یادگیری ماشینی

هوش مصنوعی یک مهارت مطلوب است زیرا به شرکت ها کمک می کند تا کارایی و بهره وری خود را بهبود بخشند. در صنایع مختلفی از پزشکی و کشاورزی گرفته تا حمل و نقل و مالی استفاده می شود.

یادگیری ماشین اغلب در صنایع مراقبت های بهداشتی، مهمان نوازی و تولید استفاده می شود. تقاضا برای این مهارت همچنان در حال رشد است زیرا شرکت ها سعی می کنند هزینه ها را کاهش دهند و بهره وری را افزایش دهند.

ریاضیات، احتمالات و آمار مهارت های مرتبط با یادگیری ماشین هستند. دانستن زبان های برنامه نویسی مختلف، مهارت های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی شما را تکمیل می کند.

طراحی رابط کاربری

با توجه به اینکه یک فرد بزرگسال در ایالات متحده به طور متوسط ​​هر روز هشت ساعت را آنلاین می گذراند، تقاضا برای طراحی رابط کاربری در حال افزایش است. توسعه وب سایت ها، برنامه ها و بازی های ویدیویی به مهارت های یک طراح رابط کاربری نیاز دارد.

دانستن نحوه ایجاد وب‌سایت‌ها و برنامه‌های در دسترس، از نظر بصری جذاب و بصری، مهارتی است که بسیاری از کارفرمایان به دنبال آن هستند. تقریباً هر کسب و کار و سازمانی یک وب سایت دارد و تقاضا برای طراحان در حال افزایش است.

واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR)

واقعیت مجازی با استفاده از فناوری یک محیط شبیه سازی شده ایجاد می کند. واقعیت افزوده با استفاده از فناوری اشیاء دنیای واقعی را افزایش می دهد. متخصصان خلاق از یادگیری مهارت های مرتبط با واقعیت مجازی و واقعیت افزوده بهره مند خواهند شد. صنایعی که از واقعیت مجازی استفاده می کنند عبارتند از توسعه بازی، پزشکی، سلامت روان، آموزش و ارتش.

تجارت، گردشگری و سرگرمی نمونه هایی از صنایعی هستند که به دنبال کارمندانی هستند که در واقعیت افزوده ماهر هستند. انتظار می رود استفاده از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده افزایش یابد زیرا شرکت ها یاد می گیرند که چگونه این ابزارها را در عملیات خود بگنجانند.

حفاظت سایبری

ایمن و ایمن نگه داشتن سیستم ها و شبکه های کامپیوتری از اولویت های اصلی کسب و کارها و سازمان ها صرف نظر از صنعت است. تهدید مداوم حملات سایبری به این معنی است که شرکت ها باید برای محافظت از سیستم های خود سرمایه گذاری کنند.

امنیت سایبری شامل حفظ امنیت شبکه ها و محرمانه بودن اطلاعات است. عملیات روزانه یک سازمان می تواند به شدت تحت تأثیر یک رخنه امنیتی قرار گیرد.

شرکت ها برای کارمندانی که می توانند اطلاعات و شبکه های شرکت خود را ایمن نگه دارند، هزینه خوبی می پردازند. آموزش امنیت سایبری شما را به عنوان یک کارمند ارزشمند تقریباً برای هر شرکتی قرار می دهد.

بلاک چین

فناوری بلاک چین در ابتدا برای استفاده با بیت کوین ایجاد شد، اما اکنون کاربردهای زیادی دارد. قابلیت ذخیره سازی اطلاعات به گونه ای که از هک و تغییر آن جلوگیری کند، یک فناوری مطلوب برای بسیاری از شرکت ها است.

صنایعی که توسعه دهندگان بلاک چین را استخدام می کنند شامل بانکداری، خودروسازی، بیمه، داروسازی و املاک و مستغلات است. طراحی یادگیری، الگوریتم ها و برنامه نویسی همگی بخشی از توسعه مهارت ها در توسعه بلاک چین هستند.

تحلیل داده ها

تجزیه و تحلیل داده ها فرآیند بررسی و سازماندهی داده های خام و استفاده از آنها برای پیش بینی و نتیجه گیری است. مهارت های مربوط به تجزیه و تحلیل داده ها شامل تمیز کردن داده ها، تجسم داده ها و تجزیه و تحلیل آماری است.

مشاغل دانشمند داده مورد تقاضا هستند و در آینده قابل پیش بینی ادامه خواهند داشت. صنایعی مانند بیمه، خدمات مالی و مراقبت های بهداشتی از مهارت های تحلیلگران داده و مهندسان داده استفاده می کنند.

تولید ویدیو

تقاضای قطعی برای تولید ویدئو، چه آنلاین، چه تلویزیونی و چه فیلم وجود دارد. تولید ویدئو شامل مهارت هایی مانند توسعه پروژه، کارگردانی، فیلمبرداری و تدوین است.

صنعت سرگرمی منبع بزرگی از مشاغل در این زمینه است، همانطور که بخش های آموزش و روزنامه نگاری هستند. مشاغل شامل ویرایشگر ویدیو، ویرایشگر صدا، تهیه کننده، کارگردان و خالق محتوا است.

توسعه اپلیکیشن موبایل

یادگیری توسعه اپلیکیشن های موبایل برای دستگاه های اندروید و iOS مهارتی است که تقاضای زیادی دارد. امروزه مردم ساعت ها با تلفن های خود وقت می گذارند و از ده ها برنامه مختلف در روز استفاده می کنند. یک برنامه برای همه چیز از آموزش گرفته تا بهره وری و سرگرمی وجود دارد.

ایجاد مهارت های خود در توسعه برنامه های تلفن همراه شامل یادگیری نکات و نکات فن آوری های وب، رابط کاربری و تجربه، زبان های برنامه نویسی و چارچوب ها است.

توسعه پشته کامل

توسعه دهندگان تمام پشته می توانند در سمت سرور و سمت سرویس گیرنده برنامه ها کار کنند. داشتن توانایی انجام هر دو، شما را برای کارفرمایان جذاب‌تر می‌کند تا کسی که فقط می‌تواند توسعه front-end یا back-end انجام دهد.

یادگیری توسعه کامل پشته شامل کسب مهارت در انواع زبان های برنامه نویسی است. داشتن دانش طراحی گرافیک هنگام کار به عنوان یک توسعه دهنده کامل نیز مفید است.

رباتیک

در بسیاری از صنایع، تقاضا برای افرادی با تجربه در طراحی و توسعه رباتیک وجود دارد. بخش خودرو، مراقبت های بهداشتی و کشاورزی سه حوزه ای هستند که برای اهداف مختلف به رباتیک متکی هستند.

مهارت های مورد تقاضا در صنعت فناوری تصویر پست وبلاگ 2

برنامه نویسی، طراحی و مهندسی همه مهارت هایی هستند که در آموزش رباتیک گنجانده شده اند. صنایع از رباتیک برای افزایش کارایی برخی کارها، به ویژه کارهای تکراری استفاده می کنند.

مهارت های برتر برای صنعت فناوری

همانطور که صنعت فناوری همچنان در حال گسترش است، افراد دارای مهارت در این زمینه ها تقاضای زیادی خواهند داشت. کسب‌وکارها و سازمان‌های بیشتری از فناوری برای ارتقای توانمندی‌های خود و بهبود نتایج خود استفاده می‌کنند. کارمندانی که می توانند به پیشرفت های تکنولوژیک کمک کنند، در هنگام استخدام شرکت ها در صدر لیست قرار خواهند گرفت.

پست پرتقاضاترین مهارت ها برای آینده: فهرست صنعت فناوری اولین بار در Skillspot ظاهر شد.