منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین کتاب برای یادگیری R – و بهترین جایگزین های مبتنی بر تمرین

بهترین کتاب برای یادگیری R – و بهترین جایگزین های مبتنی بر تمرین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین کتاب برای یادگیری R - و بهترین جایگزین های مبتنی بر تمرین

در چند سال گذشته، R به یک زبان برنامه نویسی محبوب تبدیل شده است. R در علم داده و تجزیه و تحلیل داده محبوب است. این فقط یک زبان برای استفاده نیست بلکه برای یادگیری است. R تا حدی به دلیل تأثیرگذاری آن برای تجزیه و تحلیل عمیق محبوب شد. البته، یادگیری چیزهای جدید همیشه با چالش های بزرگ تری همراه است و R تفاوتی ندارد. هنگامی که شما درک اولیه ای از R داشته باشید، درک آن می تواند کمی ساده تر باشد. چه برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی مشکل داشته باشید و چه در غیر این صورت، درک R مهم است. بنابراین بهترین کتاب برای یادگیری R چیست و چگونه آن را یاد بگیرید؟

بهترین کتاب برای یادگیری r

بهترین کتاب برای یادگیری R

کتاب‌های مفید زیادی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای یادگیری در مورد R استفاده کنید. یکی از بهترین آنها R است: برنامه نویسی Easy R برای مبتدیان، راهنمای گام به گام شما برای یادگیری برنامه نویسی R. البته کتاب های زیادی وجود دارد که باید به آنها نگاه کرد، اما این یکی از فلیکس آلوارو جزو بهترین هاست. این کتاب اساسا شما را در انتهای نردبان R قرار می دهد و به شما امکان می دهد دانش خود را گام به گام گسترش دهید. موضوعات مختلفی از جمله مفهوم R را پوشش می دهد و آموزش های عمیقی را برای یادگیری شما ایجاد می کند.

این کتاب در مورد مبانی زبان های برنامه نویسی و نحوه استفاده بهینه از کدنویسی در R صحبت می کند. همچنین آموزش ها و مثال هایی برای موثرتر کردن یادگیری وجود دارد. برخی از موضوعات تحت پوشش عبارتند از تاریخچه برنامه نویسی R، مزایای R، اصول نحو R، نصب R و کار با ویرایشگرهای کد. با این حال، کتاب حوزه های بسیاری را پوشش می دهد و به عمق برنامه نویسی R می پردازد.

نحوه یادگیری R

چشم انداز یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید دلهره آور است. چیزهای زیادی وجود دارد که شما نمی دانید و زمان کمی برای یادگیری وجود دارد. خوشبختانه، راه‌های مختلفی برای آسان‌تر کردن یادگیری R وجود دارد.

شما باید انگیزه خود را برای یادگیری R پیدا کنید

آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. اگرچه ممکن است ایده یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید را دوست داشته باشید، اما اگر به دلایل اشتباه این کار را انجام دهید، می تواند به سرعت به دردسر تبدیل شود. وقتی هیچ انگیزه ای در پشت خود ندارید، می توانید خسته، خسته و از موضوع خارج شوید. بنابراین داشتن انگیزه بسیار مهم است. دلیلی وجود دارد که می خواهید R را یاد بگیرید. برای مثال، می خواهید روی یک پروژه جدید کار کنید و از R به عنوان زبان برنامه نویسی خود استفاده کنید.

شما باید دلیل خاص خود را برای تمایل به یادگیری R پیدا کنید. شما می خواهید در علم داده کار کنید، بنابراین می توانید از آن به عنوان بخشی از انگیزه خود استفاده کنید. یافتن انگیزه به شما این امکان را می دهد که R را کاملاً بپذیرید و آن را به طور مؤثرتری یاد بگیرید.

سینتکس اولیه را یاد بگیرید

Syntax یک زبان برنامه نویسی است و چیزی است که باید بدانید که آیا می خواهید R یا زبان برنامه نویسی دیگری را یاد بگیرید. این یک جنبه حیاتی برای علم داده است و باید انجام شود زیرا حتی کوچکترین اشتباه می تواند چندین مشکل ایجاد کند. شما از نحو در زندگی روزمره استفاده می کنید، مانند زمانی که صحبت می کنید و با دیگران ارتباط برقرار می کنید. اشتباه کردن در اینجا می تواند رایج باشد، اما اغلب می توان اشتباه را به سرعت شناسایی و درک کرد.

مثلا، برو به مغازه ای که من هستم. این یک روش کاملا منسجم برای برقراری ارتباط نیست. با این حال، می توانید درک کنید که کسی به شما می گوید که به مغازه ها می رود. در رایانه، این خطای جزئی را نمی توان همانطور که در ذهن انسان پردازش می شود، پردازش کرد. به همین دلیل است که باید سینتکس را به طور باور نکردنی به طور کامل مطالعه کنید تا از چنین مشکلاتی جلوگیری کنید. هنگام یادگیری R باید زمان زیادی را روی اصول اولیه صرف کنید، در غیر این صورت ممکن است پیام‌ها و تفسیرهای نادرست زیادی وجود داشته باشد.

تلاش خود را در یک پروژه ساخت یافته امتحان کنید

هنگامی که نحو را یاد گرفتید و آن را مانند پشت دست خود دانستید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که مهارت های خود را امتحان کنید. وقتی به اندازه کافی اعتماد به نفس دارید، می توانید یک پروژه ساختاریافته مستقل را امتحان کنید. این می تواند یک راه فوق العاده برای یادگیری R یا حداقل برداشتن گام های بزرگتر در این مسیر باشد. شما می توانید یک پروژه را به طور موثر بسازید و آنچه را که آموخته اید نشان دهید. پروژه های ساختاریافته ممکن است فوراً برای شما جذابیت نداشته باشند. با این حال، می تواند به شما اجازه دهد تا R را بیاموزید. نه تنها مهارت های خود را آزمایش می کنید، بلکه همچنان یاد می گیرید که چگونه از R به طور موثر استفاده کنید.

این یک روش موثر برای یادگیری R است زیرا می‌توانید پروژه‌های مختلفی مانند تجزیه و تحلیل داده‌ها، یادگیری ماشین، علم و مدل‌سازی پیش‌بینی‌کننده را کشف کنید. می توانید از پروژه های ساختاریافته برای گسترش دانش خود در مورد R و استفاده موثر از آن در کارهای روزمره استفاده کنید.

یک پروژه مستقل بسازید

هنگامی که دست خود را در پروژه های ساختاریافته امتحان کردید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که به دنبال ایجاد یک پروژه علم داده منحصر به فرد باشید. این می تواند راهی عالی برای نشان دادن میزان پیشرفت یادگیری R و گسترش آن باشد. پروژه های مختلفی وجود دارد که می توانید روی آنها کار کنید. پروژه های مستقل برای یادگیری R و آزمایش مهارت های شما مفید هستند. این همچنین به شما امکان می دهد تا روی جنبه های عملی R کار کنید.

آیا ارزش یادگیری R را دارد

بسیاری از مردم فکر می کنند که R یک زبان برنامه نویسی ضروری برای یادگیری نخواهد بود، اما این کاملا درست نیست. بسیاری از غول های فناوری وجود دارند که از زبان R استفاده می کنند زیرا تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. مشتریان می خواهند از یادگیری ماشین و علم داده استفاده کنند. مردم برای پاسخ به آنها مراجعه می کنند و واقعاً آینده بزرگی دارد.

اشتیاق به یادگیری داشته باشید

R همیشه برای یادگیری و یا حتی درک آن آسان به نظر نمی رسد، به خصوص زمانی که به زبان های برنامه نویسی دیگر عادت دارید. با این حال، یک ابزار عالی برای داشتن در زرادخانه شما است. افراد بیشتری از تجزیه و تحلیل داده های عمیق برای درک نیازهای مصرف کننده استفاده می کنند. R می تواند یک زبان برنامه نویسی ساده برای یادگیری باشد، اگر به روش صحیح به آن برخورد کنید. برای شما مهم است که ابزارهای مناسب مانند کتاب و دوره های آموزشی را برای درک کامل مفهوم R پیدا کنید. از یادگیری R لذت ببرید.

The post بهترین کتاب برای یادگیری R – و بهترین جایگزین های مبتنی بر تمرین اولین بار در Skillspot ظاهر شد.