منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین دوره های یادگیری ماشین بر اساس سطح آمادگی شما

بهترین دوره های یادگیری ماشین بر اساس سطح آمادگی شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت‌های بیشتری از هوش مصنوعی (AI) برای افزایش کارایی و بهبود سود خود استفاده می‌کنند. یکی از حوزه های هوش مصنوعی که بیشتر در این مشاغل استفاده می شود، یادگیری ماشینی است. اگر به دنبال شغلی در علوم کامپیوتر هستید، یادگیری ماشین مهارتی است که قطعاً می خواهید آن را توسعه دهید.
گزینه های زیادی برای یادگیری ماشین یادگیری وجود دارد. برنامه های صدور گواهینامه، کلاس های آنلاین و آموزش های رایگان برای کمک به یادگیری شما در دسترس هستند. بیایید برخی از بهترین دوره های یادگیری ماشین را بر اساس سطح مهارت شما مرور کنیم.

بهترین دوره های یادگیری ماشین برای مبتدیان

اگر تازه شروع کرده اید، باید کلاسی را انتخاب کنید که برای مبتدیان مناسب باشد. دوره‌های مقدماتی اصول یادگیری ماشینی را پوشش می‌دهند و به شما پایه‌ای محکم برای هر گونه یادگیری در آینده می‌دهند که ممکن است دنبال کنید.

یادگیری ماشینی AZ

دوره آنلاین Udemy’s Machine Learning AZ پرفروش است. بیش از 800000 دانش آموز در این دوره ثبت نام کرده اند. دارای امتیاز 4.5 از 5 ستاره است. این کلاس آنلاین که توسط کارشناسان علوم داده تدریس می شود، نحوه استفاده از پایتون و R را برای ایجاد الگوریتم های یادگیری ماشین به شما آموزش می دهد.

این دوره با قیمت 139.99 دلار، شامل بیش از 44 ساعت مطالب سخنرانی است. بخش ها شامل پیش پردازش داده ها، رگرسیون، طبقه بندی، خوشه بندی و ارتباط است. همچنین یادگیری تقویتی، پردازش زبان طبیعی، یادگیری عمیق، کاهش ابعاد و انتخاب مدل را مطالعه خواهید کرد.

این دوره فقط تئوری یادگیری ماشین را به شما آموزش نمی دهد. همچنین تمرینات عملی زیادی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد آنچه را که یاد می گیرید تمرین کنید. این دوره برای مبتدیان توصیه می شود. برای موفقیت در این کلاس باید حداقل سطح دانش ریاضی دبیرستان داشته باشید.

علم داده: یادگیری ماشین

ارائه شده از طریق edX با همکاری دانشگاه هاروارد، Data Science: Machine Learning یک دوره مقدماتی رایگان است. این دوره که به طور کامل به صورت آنلاین تدریس می شود، باید حدود 8 هفته طول بکشد. یک هزینه اختیاری 125 دلاری وجود دارد که گواهی اتمام و دسترسی نامحدود به مواد دوره را ارائه می دهد.

این دوره علاوه بر یادگیری اصول یادگیری ماشینی، الگوریتم های مختلف یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل اجزای اصلی را نیز به شما آموزش می دهد. با ساختن یک سیستم توصیه فیلم، مهارت های خود را تمرین خواهید کرد.

بهترین دوره های یادگیری ماشین سطح متوسط

اگر قبلاً درک اولیه ای از یادگیری ماشین و دانشی از آمار و ریاضیات دارید، یک دوره سطح متوسط ​​را در نظر بگیرید. این کلاس ها برای دانش آموزانی طراحی شده است که تا حدودی در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر تجربه دارند.

تخصص در یادگیری ماشین

Coursera با همکاری دانشگاه واشنگتن یک برنامه گواهینامه تخصصی در یادگیری ماشین ارائه می دهد. این برنامه از چهار دوره شامل مبانی یادگیری ماشین، رگرسیون، طبقه بندی و خوشه بندی و استخراج تشکیل شده است.

همه دوره ها آنلاین هستند و باید حدود 7 ماه طول بکشد تا برنامه را کامل کنید. شما در یک پروژه یادگیری کاربردی شرکت خواهید کرد و تخصص برنامه نویسی پایتون را توسعه خواهید داد. این دوره به زبان انگلیسی تدریس می شود و زیرنویس آن به 10 زبان دیگر از جمله اسپانیایی و عربی ارائه می شود.

برای موفقیت در این برنامه توصیه می شود که تجربه برنامه نویسی کامپیوتر را داشته باشید. کلاس ها برای توسعه دهندگان نرم افزار طراحی شده است. بیش از 420000 دانش آموز در این برنامه ثبت نام کرده اند و دارای امتیاز 4.6 از 5 ستاره است.

یادگیری ماشینی و مالی

برای آن دسته از دانشجویانی که علاقه مند به استفاده از یادگیری ماشینی در امور مالی هستند، edX یک گواهینامه حرفه ای در یادگیری ماشین و امور مالی ارائه می دهد. تکمیل این برنامه آنلاین خود گام تقریباً 4 ماه طول می کشد و هزینه آن 1811 دلار خواهد بود.

در این برنامه شما هم تئوری و هم کاربردهای عملی مخصوص دنیای مالی را یاد خواهید گرفت. این دوره شامل یادگیری نحوه استفاده از تکنیک های مختلف برای یادگیری از مجموعه داده ها است. همچنین می توانید مهارت های خود را با ساخت مدل های یادگیری ماشین به کار ببرید.

مقدمه ای بر یادگیری ماشین با PyTorch

Udacity به عنوان بخشی از برنامه Nanodegree خود، این دوره یادگیری ماشینی با PyTorch را ارائه می دهد. این دوره 3 ماهه است و به طور کامل به صورت آنلاین ارائه می شود. با امتیاز 4.7 از 5 ستاره، این کلاس محبوب با قیمت 1347 دلار در دسترس است.

در این دوره با الگوریتم ها، پاکسازی داده ها و یادگیری عمیق آشنا خواهید شد. شما هم مدل های تحت نظارت و هم یادگیری بدون نظارت را بررسی خواهید کرد. تمرین عملی به شما امکان می دهد مهارت هایی را که از طریق تمرینات و فعالیت های مختلف یاد می گیرید، توسعه دهید.

دانشجویانی که در این دوره ثبت نام می کنند باید تجربه قبلی استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون را داشته باشند. آگاهی از آمار و درک احتمال نیز توصیه می شود.

بهترین دوره های یادگیری ماشین پیشرفته

این دوره های پیشرفته برای برنامه نویسان کامپیوتری طراحی شده اند که دانش کاری آمار و احتمالات را دارند. اگر تجربه زیادی در زمینه برنامه نویسی، برنامه نویسی و ریاضی دارید، این دوره های تخصصی ممکن است برای شما مناسب باشند.

یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی

Udemy دوره تخصصی در زمینه یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ارائه می دهد. بیش از 20000 دانش آموز این دوره را گذرانده اند که دارای امتیاز 4.6 از 5 ستاره است. با قیمت بسیار مناسب فقط 34.99 دلار، این دوره شامل تقریباً 9 ساعت ویدیوی درخواستی است.

با تئوری پشتیبان ماشین های بردار پشتیبان (SVM) در پایتون و نحوه پیاده سازی برنامه نویسی درجه دوم آشنا خواهید شد. این دوره همچنین به شما یاد می دهد که چگونه SVM ها را در تشخیص پزشکی، تشخیص تصویر و تشخیص هرزنامه به کار ببرید.

پیش نیازهای این کلاس شامل دانش رگرسیون لجستیک، حساب دیفرانسیل و انتگرال، هندسه و احتمال پایه است. همچنین به تجربه قبلی کدنویسی پایتون و Numpy نیاز دارید.

هوش مصنوعی پیشرفته و کاربردی در Microsoft Azure

Future Learn دوره آنلاین پیشرفته و کاربردی هوش مصنوعی را در Microsoft Azure ارائه می دهد. این کلاس 15 هفته است و هزینه آن 39 دلار در ماه است. قبل از اینکه دوره کامل را انجام دهید، می توانید برای یک دوره آزمایشی 7 روزه رایگان با Future Learn ثبت نام کنید.

با استفاده از پایتون و مایکروسافت آزور، دانش خود را در مورد یادگیری ماشین بیشتر توسعه خواهید داد. موضوعات شامل مدیریت پورتال ابری، آمار و ریاضیات است. شما یک ربات چت توسعه خواهید داد و یاد خواهید گرفت که عملکرد آن را افزایش دهید.

دانش آموزان باید تجربه قبلی با زبان برنامه نویسی پایتون داشته باشند. درک ریاضیات و آمار نیز انتظار می رود.

The post بهترین دوره های یادگیری ماشینی که باید بر اساس سطح آمادگی گذرانید اولین بار در Skillspot ظاهر شد.