منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین برنامه بعد از مدرسه برای آینده فرزندان شما

بهترین برنامه بعد از مدرسه برای آینده فرزندان شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سپتامبر فرا رسیده است و سال تحصیلی جدید به تازگی آغاز شده است، به این معنی که زمان بازگشت به روال و روال است شروع فعالیت های جدید زندگی روزمره ما را پر می کند زیرا خودمان آنها را انتخاب کرده ایم و دوست داریم وقت خود را صرف انجام آن کنیم. به همین دلیل است که وقتی مدرسه شروع می شود، وقت آن است فعالیت های فوق برنامه را انتخاب کنید فرزندان ما در طول سال تحصیلی این کار را انجام می دهند و به دنبال گزینه ای می گردند که متناسب با علایق و نیازهای آنها باشد.

در سال های گذشته، برنامه نویسی بعد از مدرسه در میان جوان‌ترین جوانان محبوبیت پیدا کرده‌اند، که به طور فزاینده‌ای متوجه می‌شوند که رابطه آنها با فناوری می‌تواند فراتر از کاربران در مقابل نمایشگرها باشد. شروع برنامه نویسی در مدارس و استفاده از ابزارهای آموزشی مانند Scratch یا App Inventor به کودکان و نوجوانان معرفی شده است. فرصتی برای خلاق شدن و ایده های خود را برای ایجاد بازی های ویدیویی، انیمیشن ها یا برنامه های تلفن همراه شکل دهند. در همین راستا، رباتیک آموزشی نیز به آنها کمک می کند تا روی ربات خود کار کنند مهارت های STEAM به شیوه ای بازیگوش

اگر فرزندان شما به دنیای کامپیوتر و فناوری علاقه دارند، بهترین راه برای غوطه ور شدن در آن امروز با یک برنامه ریزی فعالیت های فوق برنامهکه نه تنها به آنها کمک می کند تا مهمترین مهارت قرن بیست و یکم را بیاموزند، بلکه در عین حال کسب مهارت را نیز تسهیل می کند. مهارت های عرضی که برای رشد شخصی ضروری هستند، مانند خلاقیت، ارتباطات یا کار تیمی. به هر حال، مهم‌ترین چیز در این سنین، یادگیری کدنویسی نیست، مهارتی فنی که مطمئناً به آینده آن‌ها ارزش می‌افزاید، بلکه هر چیزی که با آن همراه است: یادگیری کدنویسی به معنای یادگیری برای فکر کردن است، زیرا این بهترین راه برای توسعه دهد تفکر محاسباتیکه یک سری مزیت برای زندگی روزمره به ارمغان می آورد.

تفکر محاسباتی است توانایی حل مسئله از هر نوع، نه فقط مربوط به برنامه نویسی. برنامه نویسان کامپیوتر برای اعمال تکنیک هایی مانند تجزیه، تشخیص الگو، انتزاع یا طراحی الگوریتمیاما همه این تکنیک‌ها را می‌توان در هر زمینه دیگری به کار برد: اگر یک مسئله را به مسائل کوچک‌تر تقسیم کنیم، اگر برخی از بخش‌هایی از آنها را که قبلا دیده‌ایم تشخیص دهیم، و اگر بتوانیم آنچه را که وجود دارد را تشخیص دهیم، آسان‌تر است. واقعا مهم است و می تواند آن را از سایر جزئیات جدا کند. مطالعه در برنامه نويسي بهترین راه برای توسعه این نوع تفکر است و بنابراین کسب دانش خاص نیست، بلکه کسب مهارت‌ها و شایستگی‌هایی است که در طول زمان ماندگار هستند و برای مقابله با هر چالشی مفید هستند.

بنابراین، با یک برنامه بعد از مدرسه مانند Codelearn، بچه هایی که به فناوری علاقه دارند با یادگیری نحوه برنامه نویسی بازی های ویدیویی، کنترل ربات ها یا ایجاد برنامه های تلفن همراه در حالی که خانواده هایشان آن را می بینند، سرگرم می شوند و یک فعالیت آموزشی که هم از نظر دانش فنی به دست آمده در آنجا و هم از نظر فرزندانشان بسیار مهم است. توسعه شخصی حل یک مشکل، تخیل و خلاقیت، کار گروهی، ارتباط، بهبود عزت نفس، تفکر انتقادی یا بهبود عملکرد در سایر موضوعات تحصیلی تنها بخشی از مزایای ماجراجویی یادگیری کدنویسی است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد روش Codelearn به دست آورید، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.