منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بلبرینگ های کدگذاری آنلاین (تابستان 2022)

بلبرینگ های کدگذاری آنلاین (تابستان 2022)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دما در حال افزایش است، تابستان در راه است و ما برای آن آماده ایم اردوهای برنامه نویسی آنلاین. امسال چهار دوره مختلف برگزار کردیم تا بتوانید کدنویسی را از هر جایی یاد بگیرید: تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت است. دوره های کدنویسی، اردوهای Minecraft، دوره های برنامه نویسی بازی های ویدیویی برای کودکان کوچکتر و همچنین برای نوجوانان برگزار خواهد شد.

مقدمه ای بر برنامه نویسی Codelearn

سن: از 8 سال

این یک دوره فشرده برای کودکانی است که می خواهند دنیای برنامه نویسی و روباتیک را کشف کنند. روش Codelearn به آنها اجازه می دهد تا در حین سرگرم شدن، کدنویسی را یاد بگیرند: دانش آموزان حل مسائل کوچک برنامه را با کمک Logo و Karel یاد می گیرند و شروع به کار بر روی آنها می کنند. تفکر محاسباتی. این فعالیت ها همچنین به آنها اجازه می دهد تا تفکر و خلاقیت را توسعه دهند.

دانشجویان این دوره که مایل به ادامه یادگیری کد نویسی هستند می توانند ثبت نام کنند روش آنلاین Codelearnیک برنامه کدنویسی بعد از مدرسه که از یک روش یادگیری طولانی مدت پیروی می کند که به وسیله آن به تدریج زبان های برنامه نویسی مختلف را یاد می گیرند.

ایجاد مد برای Minecraft

سن: از 12 سال

ماین کرافت یکی از بازی های ویدیویی مورد علاقه کودکان است. علاوه بر این، فرصت های زیادی برای آموزش چیزهای جدید به آنها ارائه می دهد، مانند آموزش کدنویسی. در این صورت دانش آموزان استفاده را یاد خواهند گرفت محیط توسعه برای ایجاد مدها (افزونه هایی که تجربه بازی را بهبود می بخشد)، آنها می توانند شروع به یادگیری جاوا برای ساخت انیمیشن با مدهای ایجاد شده کنند و همچنین استفاده از سرور Minecraft و اعمال مودها را یاد خواهند گرفت.

مقدمه ای بر طراحی وب

سن: از 12 سال

در این دوره دانشجویان می توانند اولین گام های خود را در دنیای طراحی وب بردارند. آنها تفاوت های اصلی بین بخش صرفا زیبایی شناختی طراحی و زبانهای برنامه نویسی که آنها برای ساخت وب سایت ها (HTML، CSS و جاوا اسکریپت) استفاده خواهند کرد. در یک هفته، آنها شروع به ایجاد وب سایت های خود می کنند و یاد می گیرند که چگونه آنها را منتشر کنند، علاوه بر این، برخی از ملاحظاتی را که برای انجام این کار باید در نظر بگیرند، یاد می گیرند.

این دوره در تاریخ و زمان های مختلف برگزار خواهد شد. یک گروه صبح (CET) از 11 تا 15 جولای و یک گروه بعد از ظهر دیگر (CET) از 18 تا 22 جولای برگزار می شود.

بازی های ویدیویی سه بعدی با Unity (سطح 1)

سن: از 12 سال

بازی‌های ویدیویی دروازه‌ای به دنیای برنامه‌نویسی هستند، زیرا هر روز کودکان بیشتری وجود دارند که رویای ایجاد بازی‌های ویدیویی خود را دارند. وحدت است مهمترین پلتفرم برای ساخت بازی امروز و یک نقطه شروع عالی برای افرادی که می خواهند شروع به ایجاد پروژه های خود کنند. در این دوره، دانش آموزان شروع به درک رابط Unity خواهند کرد. آنها یاد خواهند گرفت که یک پروژه جدید، اسکریپت های بصری (و کمی C/C#)، نحوه عملکرد فیزیک، مدیریت تصاویر و صدا، اعمال افکت های نورها، سایه ها و مواد و موارد دیگر ایجاد کنند.

این دوره در تاریخ و زمان های مختلف برگزار خواهد شد. یک گروه بعد از ظهر (CET) از 11 تا 15 ژوئیه و یک گروه صبح دیگر (CET) از 18 تا 22 جولای برگزار می شود. لطفاً توجه داشته باشید که رایانه شما برای استفاده از یونیتی باید حداقل شرایط لازم را داشته باشد، بنابراین قبل از ثبت نام حتماً آنها را در توضیحات دوره بررسی کنید.