منو سایت

بسته های استخدامی ایران تلنت به روز شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بسته های استخدامی ایران تلنت به روز شد

ایران تلنت به عنوان معیار اصلی و پیشرو صنعت منابع انسانی در ایران، برای پاسخگویی به نیازهای جدید سازمان ها و انطباق با شرایط فعلی بازار کار ایران، ضمن به روز رسانی کلیه خدمات و خدمات خود، محصولات جدیدی را نیز معرفی کرد.

با توجه به ورود مفاهیم جدید در حوزه نیروی انسانی و تغییرات اخیر در این حوزه، ایران تلنت با در نظر گرفتن این نکته و با توجه به تجربه 18 ساله خود در تلاش است تا با ارائه خدمات اشتغال، راه حلی کامل در زمینه منابع انسانی. منابع و ثبت آگهی های استخدامی در این راستا برای تسهیل کار و رفع چالش های منابع انسانی سازمان ها، ایران تلنت بسته های HR360 ارائه کرده است. این بسته ها به سازمان ها کمک می کند تا هزینه های استخدام و استخدام را بهتر مدیریت کنند و در عین حال فرآیندهای استخدام را ساده کرده و برند کارفرمای خود را تقویت کنند.

ارائه خدمات و محصولات جدید “گروه ایران تلنت”

به روز رسانی بسته های استخدام استعدادهای درخشان در ایران

بسته های HR360 و راهکارهای منابع انسانی یکپارچه گروه ایران تلنت به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند:

1- استخدام و کار

این بخش تمام نیازهای شرکت ها را برای فرآیند استخدام برآورده می کند:

درج آگهی استخدام و جستجو در بانک رزومه ایران

تمامی شرکت ها می توانند با بیش از یک و نیم میلیون رزومه در رده های شغلی مختلف به بانک رزومه ایران تالنت دسترسی داشته باشند و نیروی انسانی خود را از بین آنها انتخاب کنند.

نرم افزار مدیریت استخدام و استخدام (ATS)

اکثر شرکت ها و سازمان های معتبر دنیا از سیستم اتوماسیون یکپارچه یا نرم افزار ویژه ای برای مدیریت عملیات استخدام و جذب نیرو و پیگیری وضعیت متقاضیان کار استفاده می کنند. این ابزار به عنوان سیستم ردیابی نامزدها (ATS) شناخته می شود. سامانه نرم افزاری هوشمند جذب و جذب شرکت ها که تمامی اطلاعات و منابع لازم جهت کنترل فرآیند استخدام را به صورت مکانیزه و یکپارچه جمع آوری کرده و در اختیار تیم کارگزینی سازمان ها قرار می دهد تا از این نرم افزار برای نظارت و نظارت بر وضعیت محیط های کاری استفاده کنند. و افزایش کارایی استخدام باعث کاهش هزینه های انجام شده در عملیات استخدام می شود.

درج آگهی های شغلی در دانشگاه های معتبر (TalentCoach)

گروه ایران تلنت با همکاری دانشگاه های معتبر ایران سیستم های کاریابی ویژه ای را برای دانشگاه ها ایجاد کرده است تا سازمان ها و شرکت ها بتوانند مستقیماً از دانشگاه های معتبر ایران کارورز و نیروی جدید جذب کنند.

نمایش مجدد و تقویت

بسته های به روز شده ایران تالنت همچنین امکان نمایش و ارتقای آگهی های استخدامی را فراهم می کند تا شرکت ها بتوانند با افزایش تعداد رزومه های دریافتی، بهترین نیروی کار ممکن را جذب کنند.

به روز رسانی بسته های استخدام استعدادهای درخشان در ایران

برای اطلاع از قیمت و جزییات پکیج به همراه مشاوره رایگان اینجا کلیک

2- ارزیابی و اندازه گیری

ایران تلنت برای ارزیابی و سنجش مهارت کارکنان وظیفه، آزمون های آنلاین قبل از قرار ملاقات را برگزار می کند. شرکت ها می توانند از کارجویان بخواهند تا با توجه به نیازها و اولویت های خود در آزمون مورد نظر شرکت کنند. در حال حاضر سه آزمون پیش از استخدام در سایت منتشر شده است که تعداد آن ها بیشتر خواهد شد:

خدمات زبان انگلیسی برای جویندگان کار

آزمون سنجش سطح ایران تلنت در چهار مرحله مهارت انگلیسی افراد جویای کار را مورد ارزیابی قرار می دهد و با پاسخ به سوالات هر مرحله، سطح مهارت آنها در پایان مورد سنجش قرار می گیرد. این آزمون برای ارزیابی سطح عمومی زبان طراحی شده است و شامل 60 سوال در واژگان، گرامر، شنیداری و خواندن است.

تست شخصیت MBTI

MBTI یک تست شخصیتی معتبر بر اساس نظریه های روانشناس برجسته کارل یونگ است. این تست شخصیت افراد را معرفی می کند و به آن ها می گوید در چه مشاغلی می توانند شانس موفقیت بیشتری داشته باشند، در کدام محیط کاری به راحتی می توانند کار کنند و کدام مشاغل با شخصیت آنها سازگاری بیشتری دارد. این آزمون به مدیران کمک می کند تا بتوانند کارکنان خود را با توجه به ویژگی هایشان در بهترین موقعیت و موقعیت قرار دهند.

تست هوشی ریون پیشرفته

این تست هوش که یک تست هوش بصری است برای همه فرهنگ ها طراحی شده و به همین دلیل به معروف ترین و محبوب ترین تست هوش در جهان تبدیل شده است. در سال‌هایی که از معرفی تست هوش ریون می‌گذرد، روان‌شناسان زیادی از آن استفاده کرده‌اند و آن را به یک تست معتبر و استاندارد در بین مصرف‌کنندگان تبدیل کرده‌اند. تجزیه و تحلیل آماری سوالات و محتوای این آزمون هوشی نشان داد که هماهنگی مناسبی بین سوالات این آزمون وجود دارد و محاسبه ضریب هوشی در آن به درستی انجام شده است و این موارد باعث اعتبارسنجی این آزمون شده است.

3- تحلیل و ارزیابی بازار کار

تحلیل و ارزیابی به روز وضعیت نیروی انسانی در بازار کار ایران یکی دیگر از خدمات ارائه شده در بسته های IranTalent HR360 است:

ارسال گزارش حقوق و دستمزد مستند (IranSalary)

آگاهی از سطح فعلی دستمزدها در بازار همواره یکی از دغدغه های اصلی کارمندان و کارفرمایان کشور بوده است. آگاهی از این اعداد به افراد کمک می کند تا تصمیمات بهتری در مورد آینده یا کسب و کار خود بگیرند، حقوق منصفانه یا توانایی خود را دریافت کنند و در نهایت برای آینده برنامه ریزی کنند. ایران تلنت گزارش حقوق و دستمزد فصلی را به گروه های مختلف تجاری منتشر و ارائه می کند.

ارائه گزارشات جامع از بازار کار و اشتغال

تحلیلگران داده های IranTalent آخرین گزارش ها و بینش ها را در مورد بازار کار، روند اشتغال و اقتصاد کلان در اختیار کارفرمایان قرار می دهند. این گزارش های مستند به کسب و کارها در تصمیم گیری های مهم و برنامه ریزی برای هدایت و هدایت منابع انسانی سالانه کمک می کند.

4- برند کارفرما

نام تجاری کارفرما نشان دهنده محبوبیت و شهرت برند در بین نیروی کار و همچنین درک کارمندان برای شما به عنوان یک کارفرما است. هرچه شرکت‌ها در ساخت یک برند کارفرما بهتر عمل کنند، احتمال اینکه شرکت شما بهترین استعدادها را جذب کند، بیشتر می‌شود. علاوه بر این، داشتن یک برند کارفرمایی قوی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا عملکرد بهتری داشته باشند و در عین حال آجیل‌های کلیدی و توانمند را در شرکت خود حفظ کنند. به همین دلیل پکیج های HR360 ایران خدمات ویژه ای برای تقویت برند کارفرما ارائه می دهند:

نمایشگاه های کار (نمایشگاه کار)

برگزاری بورس های نیروی کار و حضور شرکت های مختلف در آن باعث می شود که شرکت ها متخصصان را جذب کرده و برند خود را در بین شرکت کنندگان در بازار کار عرضه کنند.

معرفی شرکت ها در اجلاس سران حامل

یکی دیگر از مزایای بسته های استخدامی ایران تلنت امکان حضور شرکت های مختلف در رویدادهای دانشگاه است. شرکت ها با حضور در این رویدادها برند و سازمان خود را در بین مبتدیان و دانشگاهیان معرفی می کنند و از این طریق می توانند اعتبار علمی و آکادمیک برند خود را افزایش دهند.

استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی ایران تلنت

یکی از کاربردی ترین راه ها برای تبلیغ برند کارفرما، استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی است. شبکه های اجتماعی ایران تلنت در پلتفرم های مختلف با بیش از 200 هزار بیننده این امکان را برای شرکت ها فراهم می کند تا با نشان دادن مزایای شرکت و محیط کار و شکل دادن به تصویری حساب شده از کسب و کار خود در ذهن جویندگان کار، برند کارفرمای خود را تبلیغ کنند.

نکات برندسازی

تیم ایران تلنت با 19 سال سابقه در زمینه نیروی انسانی با تکیه بر تجربه و دانش روز خود در این زمینه به شرکت ها در زمینه برندسازی کارفرما مشاوره می دهد تا سازمان ها بتوانند از تمامی فرصت های خود برای ارتقای برند کارفرما استفاده کنند.

ارسال پیامک و ایمیل به پایگاه ایران تلنت

پایگاه داده ایران داتلانت جامع ترین بانک اطلاعاتی کارجویان در ایران است و در بسته های جدید شغلی، شرکت ها می توانند مشاغل خود را به صورت انحصاری و انحصاری ارائه دهند.

کنترل پنل و گزارش اختصاصی برند کارفرما

ایران تلنت یک نظرسنجی سالانه از جویندگان کار انجام می دهد و از آنها می خواهد که برند شغلی مورد علاقه خود را برای شناسایی شاخص های عملکرد و اولویت های کلیدی انتخاب کنند. در زیر نتایج و گزارش ویژه این تحقیق در اختیار شرکت‌ها قرار می‌گیرد تا بتوانند به طور دقیق میزان محبوبیت و جایگاه برند خود را در بین متخصصان شاغل در بازار کار ایران ارزیابی کرده و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند.

در پایان لازم به ذکر است که بسته های HR360 به سازمان ها کمک می کند تا به طور موثر هزینه های منابع انسانی خود را مدیریت کنند و در عین حال چالش های خود را به حداقل برسانند و تنها بر روی جذب نیرو تمرکز کنند و نه بر مسائل استخدام. روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

نوشته بسته های استخدامی ایران تلنت برای اولین بار در وبلاگ ایران تلنت به روز شد. به نظر می رسد.