منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برگزاری اردوهای آموزشی جدید “علم و فناوری بامداد” در خرداد ماه

برگزاری اردوهای آموزشی جدید “علم و فناوری بامداد” در خرداد ماه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برگزاری اردوهای آموزشی جدید "علم و فناوری بامداد" در خرداد ماه

غرفه های جدید برنامه نویسی مجتمع دانش و فناوری بامداد برای آخرین ماه بهار 1401 اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع علم و فناوری بامداد، ملیحه سرکاری مسئول برگزاری دوره های آموزشی رایگان بامداد با اعلام این خبر گفت: پس از پردیس های بهاری در بامداد که با استقبال خوب دانشجویان مواجه شد، دوره های جدید و جذابی برای اهالی برنامه نویسی برگزار شد. در ژوئن برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این غرفه ها و دوره های آموزشی افزود: دوره های آمادگی برای شروع برنامه نویسی و استعدادیابی، غرفه های کد نویسی پاک (کد خالص)، بر اساس پروژه های PHP مبتنی بر پروژه های یادگیری عمیق، معرفی پایتون برای نوجوانان و همچنین و کار آزاد دوره آموزشی در آن موارد.”

رئیس اداره ارتباط با صنعت در پایان عملکرد منتهی به استخدام کمپ های آموزشی را یادآور شد: این اردوها و دوره های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین از اواسط خردادماه با حضور اعضای هیات علمی مجرب در نوبت صبح و آخرین مهلت ثبت نام برای این افراد برگزار می شود. علاقه مند تا دوره ها و می توانند از طریق لینک https://tms.bamdad.co/Academy/1 اقدام کنند.

از برگزاری اردوهای آموزشی جدید علم و فناوری بامداد در خرداد ماه برای اولین بار در علم و فناوری بامداد بنویسید. به نظر می رسد.