منو سایت

برندگان Codeathlon تابستان 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین دور از نسخه تابستانی Codeathlon هفته گذشته صورت گرفت. نسخه تابستانی مسابقه کدنویسی ما همیشه به صورت آنلاین برگزار می شود و هر قبیله که یک تیم متشکل از حداکثر شش دانش آموز است، باید با تمام حریفان روبرو شود و برنده شود. دو در هفته برنامه نويسي چالش ها بر روی پلت فرم. یک برد دو امتیاز به امتیاز آنها اضافه می کند و یک تساوی یک امتیاز اضافه می کند. رتبه بندی عمدتا به این امتیازات بستگی دارد، اما تعداد گل ها نیز در صورت مساوی بودن در نظر گرفته می شود.

پس از 26 دور، گروه تحقیق او با 52 امتیاز و 116 گل برنده لیگ طلایی اعلام شد – نقطه عطفی که آنها برای دومین بار پس از قهرمانی در تابستان سال گذشته به آن دست یافتند. مقام دوم را به خود اختصاص داد مدار مجتمعکKDBBبا 50 امتیاز و 103 ضربه در جایگاه سوم قرار گرفتند گورخر، با 48 امتیاز و 134 گل. به عنوان پاداش، هر یک از اعضای این سه قبیله به ترتیب 40000 امتیاز، 30000 امتیاز و 20000 امتیاز دریافت می کنند که می توانند به دلخواه خود از آن در فروشگاه پلتفرم استفاده کنند.

در بخش بعدی رده بندی تا آخرین لحظه تغییراتی صورت گرفت. بی نهایت سابادل رتبه چهارم را حفظ کرده و 15000 امتیاز مربوطه را به خود اختصاص داده است، اما لس سونگوس دل باریو پس از باخت مقابل تیم اکسپلورر (0-4) در دور آخر، از رتبه پنجم به هفتم سقوط کرد. دو طایفه ای که مقام های صعود کرده اند Avecrem و سیستم KRITICکه در دور آخر حریف خود را شکست دادند. این دو مسابقه را هر کدام با 35 امتیاز به پایان رساندند، اما تفاضل گل جایگاه پنجم را به آوکرم داد که 15000 امتیاز جایزه گرفت. کسانی که رتبه های 6 تا 10 را کسب کنند، 10000 امتیاز دریافت خواهند کرد: KRITICsystem، los xungos del barrio، Miaus، Clan Duty و LOS POKÉMON.

در نهایت، 20 نفر برتر که در لیگ طلایی قرار می گیرند، برای نسخه پاییز در آن دسته باقی می مانند، در حالی که بقیه باید در لیگ نقره ای رقابت کنند. همچنین 10 تیم برتر لیگ نقره ای نیز می توانند در لیگ طلایی به رقابت بپردازند. را نسخه پاییزی Codeathlon از اول اکتبر آغاز و تا 30 دسامبر ادامه خواهد داشت.

شروع به جمع آوری قبیله های خود کنید و ثبت نام در مسابقه را فراموش نکنید!