منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بررسی AlgoExpert: دوره های آمادگی مهندس نرم افزار

بررسی AlgoExpert: دوره های آمادگی مهندس نرم افزار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی AlgoExpert: دوره های آمادگی مهندس نرم افزار

اگر به دنبال یک برنامه جامع هستید که به شما کمک کند مهارت های کدنویسی خود را تمرین کنید، ممکن است تعجب کنید که کدام گزینه برای شما بهترین است. یکی از گزینه هایی که احتمالا مدام با آن روبرو می شوید AlgoExpert است. اما AlgoExpert چیست و آیا برنامه ای است که باید روی آن سرمایه گذاری کنید؟ هدف در اینجا نگاهی دقیق تر به AlgoExpert است تا بتوانید تعیین کنید که آیا این دوره ها بهترین سرمایه گذاری برای نیازهای شما هستند یا خیر.

تصویر پست وبلاگ بررسی algoexpert

مروری بر AlgoExpert

AlgoExpert برنامه ای است که می توانید از آن بسیار بهره مند شوید، به خصوص اگر یکی از موارد زیر در مورد شما صدق کند:

 • اولین مصاحبه برنامه نویسی خود را داشته باشید یا مدتی است که مصاحبه برنامه نویسی نداشته اید.
 • شما یک مهندس نرم افزار هستید که ممکن است تجربه زیادی با ساختارهای داده و الگوریتم ها نداشته باشید، بنابراین می خواهید به آن اطلاعات دست پیدا کنید.
 • ممکن است در فرآیند مصاحبه فنی غرق شوید و/یا مطمئن نباشید که چه انتظاری دارید.
 • من عاشق تماشای توضیحات ویدیو هستم و می خواهم راه حل های گام به گام را ببینم.
 • به دنبال بهبود مهارت های حل مسئله خود هستید.

برخی افراد ممکن است استفاده از این پلتفرم را دشوار بدانند، در حالی که برخی دیگر استفاده از این برنامه را بسیار آسان می دانند. این همه به ترجیحات شما بستگی دارد. شما به راحتی می توانید محتوای این پلتفرم را بر اساس سختی یا دسته بندی فیلتر کنید یا آنها را به صورت تصادفی مرتب کنید تا مجبور نباشید منتظر موارد بعدی باشید. این می‌تواند برای برخی از افرادی که می‌خواهند آن عامل تصادفی را داشته باشند، یا برای افرادی که می‌خواهند کنترل بیشتری بر سوالاتی که دریافت می‌کنند، عالی باشد.

نکته پایانی که در این بخش باید در نظر گرفته شود، قیمت گذاری است. AlgoExpert برای استفاده به اشتراک سالانه نیاز دارد. در حال حاضر، هزینه حدود 99 دلار برای یک سال AlgoExpert است. اگر اشتراک 129 دلاری در سال را افزایش دهید، می توانید به SystemsExpert نیز دسترسی داشته باشید که می تواند شما را برای مصاحبه های طراحی سیستم بهتر آماده کند.

AlgoExpert چه موضوعاتی را پوشش می دهد؟

نکته مهمی که باید در مورد این برنامه یاد بگیرید این است که چه موضوعاتی توسط AlgoExpert پوشش داده می شود. این برنامه تمام موضوعات ضروری را که برای موفقیت در مصاحبه کدنویسی باید بدانید را به شما ارائه می دهد. این برای هر مهندس نرم افزار مهم است، اما به ویژه برای کسانی که تازه وارد این صنعت شده اند یا فقط برای داشتن یک مصاحبه موفق تر نیاز به تجدید نظر دارند. این برنامه طیف وسیعی از موضوعات از جمله:

 • کدنویسی سوالات مصاحبه
 • نکات مصاحبه و مشاوره از کارشناسان صنعت
 • یک دوره آموزشی خراب در ساختارهای داده
 • توصیه های ارزشمند برای هر مصاحبه رفتاری
 • درخت‌های جستجوی دودویی، رشته‌ها، نماد O بزرگ و لیست‌های پیوندی
 • مقدار حافظه ای که یک الگوریتم خاص استفاده می کند و همچنین سرعت عملکرد آن

اینها موضوعاتی است که در این برنامه به آنها پرداخته می شود. هر یک از این موضوعات به طور کامل پوشش داده شده است، و اطلاعاتی را که برای تقویت یا یادگیری اصول اولیه این موضوعات نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های AlgoExpert

بزرگترین نقطه فروش این برنامه قابلیت های زیادی است که با این برنامه به آنها دسترسی دارید. این ویژگی‌ها می‌توانند این سرمایه‌گذاری شگفت‌انگیز را برای کسانی که می‌توانند بیشترین استفاده را از آن‌ها داشته باشند، تبدیل کند. این ویژگی های شگفت انگیز عبارتند از:

 • سوالات کدنویسی زیاد

یکی از بهترین ویژگی ها این است که شما به 100 سوال کدنویسی با سطوح دشواری مختلف و در دسته های مختلف دسترسی دارید. شما می توانید انتخاب کنید که بر روی یک دسته سوال خاص یا سطح دشواری تمرکز کنید، یا می توانید از بین یک انتخاب تصادفی انتخاب کنید تا شما را سرپا نگه دارد. همه چیز به این بستگی دارد که تو میخواهی چکار کنی.

 • توضیحات ویدیویی

این برنامه بیش از 70 ساعت توضیحات ویدیویی دارد که می توانید آن را تماشا کنید. این ویدیوها دستورالعمل های کد 2 قسمتی را برای همه این سوالات کدنویسی ارائه می دهند. این بدان معناست که شما می توانید تمام سوالات را به طور کامل درک کنید تا بتوانید پاسخ صحیح آن سوالات را دریافت کنید.

 • مدرک اتمام کار

اگر موفق به تکمیل تمام سوالات AlgoExpert شوید، می توانید برای آمادگی مصاحبه کدنویسی خود گواهی پایان کار دریافت کنید.

 • ارزیابی های منتخب

این برنامه دارای 3 ارزیابی دستچین شده است که هر کدام به اندازه کافی آنچه را که احتمالاً در طول یک روز واقعی مصاحبه کدنویسی تجربه خواهید کرد، منعکس می کند.

 • محیط زمان اجرا کدنویسی

می توانید هدف گذاری را در وب سایت آنها تمرین کنید، که به شما امکان می دهد راه حل های خود را با موارد آزمایشی آنها تأیید کنید. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید بین صفحه مشکل و ویرایشگر کد به عقب و جلو بروید. همچنین می‌توانید برجسته‌سازی نحو را خاموش کنید تا بتوانید مصاحبه تخته سفید را شبیه‌سازی کنید.

 • راه حل در زبان های برنامه نویسی مختلف

راه حل ها به 9 زبان برنامه نویسی موجود هستند: Python، TypeScript، JavaScript، Kotlin، C++، Swift، Go، Java و C#.

 • یک دوره آموزشی خراب در ساختارهای داده

شما می توانید به یک دوره فشرده ساختارهای داده با ارائه 13 ماژول با حدود 5 ساعت محتوا دسترسی داشته باشید. این دوره فشرده راهی عالی برای به دست آوردن دانش بنیادی مورد نیاز برای سؤالات در مورد الگوریتم ها است.

 • نکات مصاحبه تخصصی

می توانید نکات مصاحبه ای را که برای متمایز شدن از دیگر داوطلبان مهندسی نرم افزار نیاز دارید، دریافت کنید. هر مزیت کوچکی به شما کمک می کند و این برنامه می تواند به شما دانش و اعتماد به نفس بدهد تا شانس موفقیت خود را در مصاحبه ها افزایش دهید.

آیا AlgoExpert ارزش آن را دارد؟

پس آیا این برنامه ارزشش را دارد؟ همه چیز به آنچه نیاز دارید بستگی دارد. همانطور که قبلا ذکر شد، برخی از افراد بیشتر از دیگران از این برنامه بهره خواهند برد. اگر می خواهید جامعه ای از آن یاد بگیرید، این برنامه انتخاب مناسبی برای شما نیست. همچنین این یک برنامه ایده آل برای مبتدیانی نیست که تازه در این زمینه شروع به کار کرده اند. اما اگر شما فردی هستید که در محیط‌های یادگیری مستقل برتری دارید و در استفاده از توضیحات ویدیویی عمیق و دقیق موضوعات پیشرفت می‌کنید، پس AlgoExpert را دوست خواهید داشت.

نتیجه

اگر به دنبال دوره های مقدماتی مهندسی نرم افزار درجه یک هستید، AlgoExpert می تواند برنامه مناسبی برای شما باشد. این برنامه یک رویکرد عمیق برای یادگیری تمام اطلاعات مهمی که به عنوان یک مهندس نرم افزار به آن نیاز دارید، از مبتدی تا شخصی که به سادگی نیاز به یک تجدید نظر در مورد موضوع دارد، ارائه می دهد.

The post بررسی AlgoExpert: The Software Engineer Prep Cours first on Skillspot پدیدار شد.