منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بامداد و آرمند در نهمین رویداد ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی: «فناوری برای رشد و یادگیری» و «آموزش فرامرزی»

بامداد و آرمند در نهمین رویداد ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی: «فناوری برای رشد و یادگیری» و «آموزش فرامرزی»

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بامداد و آرمند در نهمین رویداد ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی: «فناوری برای رشد و یادگیری» و «آموزش فرامرزی»

نهمین همایش و نمایشگاه ملی آموزش و توسعه منابع انسانی با حضور جمعی از مدیران ارشد، اساتید، متخصصان، مدیران و صاحب نظران این حوزه از 9 تا 11 خردادماه به صورت حضوری برگزار شد.

 

بر اساس گزارش ها روابط عمومی علم و فناوری بامداد، بامداد و آرمان به عنوان مجموعه های فعال در زمینه آموزش و ارائه خدمات آموزشی به شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی با برنامه های خود و آخرین دستاوردها در این رویداد بزرگ علمی و تخصصی و همچنین بخش نمایشگاهی مرکز همایش های دانشگاه تهران، شهید بهشتی فعال بود.

بر اساس این گزارش، تئوری های مهم این رویداد را می توان نظریه ها و الگوهای جدید تربیت و توسعه نیروی انسانی، راهبردها و سیاست های کشور در زمینه آموزش، تجربه و چالش های آموزش و توسعه نیروی انسانی در سازمان ها، فناوری ها دانست. وی از موضوعات روز آموزش و توسعه منابع انسانی یاد کرد.

در همین راستا شرکت دانش بان «دانشوفناوری بامداد» با شعار «فناوری در خدمت رشد و یادگیری» به صورت علمی و فعال در این رویداد شرکت می کند تا با مدیران و کارشناسان حوزه آموزش و نیروی انسانی شرکت ها و سازمان ها تعامل داشته باشد. فعالیت های خود را در زمینه فناوری اطلاعات ارائه دهند. ، از جمله توسعه محصولات آموزشی مبتنی بر LMS، TMS و تست و ارائه خدماتی مانند تولید محتوا یا آموزش.

دوره های آموزشی تخصصی فناوری اطلاعات بامداد که توسط مربیان مجرب برای کارکنان شرکت ها و سازمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، شامل آموزش امنیت شبکه و اطلاعات، برنامه نویسی و توسعه نرم افزار، مجازی سازی، رایانش ابری و مهارت های اولیه فناوری اطلاعات می باشد.

بامداد همچنین به منظور تربیت نیروی انسانی و همچنین تولید و ارائه محتوای الکترونیکی (چند رسانه ای، انیمیشن، موشن گرافیک و ویدئو کروماکی)، با همکاری گسترده با شرکت های دولتی و خصوصی، ارائه دهنده فناوری های نوین آموزشی مبتنی بر LMS می باشد. سازمان های کشور

 

بامداد و آرمند در نهمین رویداد ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی: «فناوری برای رشد و یادگیری» و «آموزش فرامرزی»

 

اما در حوزه آموزش علوم انسانی (علوم اداری و مالی، مدیریت، بازرگانی و حقوق)، ایده پژوهشگران پیشداد (آرمان) با شعار «گذر از یادگیری نقطه‌ای» به انصاف در فرصت‌های یادگیری دست یافته است. یک برنامه اصلی؛ گروه آرمان با تاکید بر محورهای لذت، بهره وری و تعامل در آموزش، تلاش می کند تا با ارائه خدمات و همفکری به سازمان ها بر موانع فناورانه غلبه کند تا به اهداف آموزشی و توسعه منابع انسانی خود دست یابند.

بر این اساس، آرمان ضمن برگزاری کلاس‌های آموزشی مبتنی بر محتوا به‌صورت آفلاین و آنلاین بر بستر LMS در حوزه‌های مذکور، به تولید و ارائه محتوای الکترونیکی و فراهم کردن زیرساخت ویژه کلاس‌های مجازی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌پردازد.

گفتنی است فراهم سازی زمینه همکاری مشترک و انعقاد قرارداد بامداد و آرمند با برخی از سازمان های مهم کشور برای آموزش و توسعه نیروی انسانی از دیگر دستاوردهای این رویداد بود.

این گزارش می افزاید: در نهمین همایش ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی که با موضوع «چشم انداز آینده، راهبردها و چالش های آموزش و توسعه منابع انسانی در اوایل قرن پانزدهم» برگزار شد، ضمن ارائه فضای آموزشی و برنامه های تخصصی مختلف از جمله سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های تخصصی، سمینارها، نمایشگاه‌ها و مقالات آموزشی، مشکلات و چالش‌های اصلی در حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی را به معلمان، متخصصان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان در جریان تحولات و تحولات جاری و آتی در این حوزه بیان کرد. و رویکردهای علمی و حرفه او باشد.

بامداد و آرمان در نهمین رویداد ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی: «فناوری برای رشد و یادگیری» و «آموزش مبتنی بر نقطه گذار» برای اولین بار در علم و فناوری بامداد. به نظر می رسد.