منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • امروز ما جستجو برای رهبر بعدی کد یادگیری کانادا را آغاز می کنیم.

امروز ما جستجو برای رهبر بعدی کد یادگیری کانادا را آغاز می کنیم.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
امروز ما جستجو برای رهبر بعدی کد یادگیری کانادا را آغاز می کنیم.

امسال 11 سال از افتخار من به عنوان یکی از بنیانگذاران و تقریباً 9 سال به عنوان مدیر عامل Canada Learning Code می گذرد که از ساحل به ساحل به این جامعه خدمت می کنم. این سال‌ها پربارترین سال‌ها در زندگی من بوده است، بنابراین تلخ است به اشتراک بگذارم که با بهترین کار دنیا ادامه می‌دهم.

امسال آخرین سال من به عنوان مدیر عامل Canada Learning Code خواهد بود.

همانطور که من در مورد زمان خود با CLC فکر می کنم، من واقعاً از آنچه توانسته ایم به دست آوریم در حیرت و فروتن هستم. نزدیک به 1 میلیون تجربه یادگیری فناوری معنی دار برای افراد در کانادا ایجاد شده است. جامعه ای از سران در 35 شهر از ساحل به ساحل. ناوگان آزمایشگاه های کامپیوتری سیار روی چرخ: کد موبایل. چارچوب علوم کامپیوتر پان-کانادایی K-12، شکل دادن به آموزش علوم کامپیوتر در کلاس های درس در سراسر کشور. بزرگترین جشنواره سالانه علوم کامپیوتر در کانادا. هزاران داوطلب که سخاوتمندانه وقت خود را برای کمک به یادگیری جامعه ما صرف کردند. جامعه ای متشکل از دانشجویانی که در حال تحصیل در علوم کامپیوتر هستند و مسئولیت های بیشتری را در محل کار بر عهده می گیرند یا شغل خود را تغییر می دهند. و لحظات جادویی بی‌شماری دیگر که ما را به دید ما از کانادا نزدیک‌تر می‌کند.

از همان روزهای اول ما، اغلب می‌گفتم که معیار موفقیت سازمان ما این است که دیگر نیازی به وجود نداریم. اگرچه پیشرفت قابل توجهی در جهت اهداف خود داشته ایم، اما متوجه شده ام که نیاز به کار ما همیشه باقی خواهد ماند. اگرچه توسعه خواهد یافت و متفاوت به نظر می رسد. تحقق چشم انداز ما مستلزم تلاش و تعهد مستمر به جوامعی است که می کوشیم به آنها خدمت کنیم، به ویژه جوامعی که بیشترین سزاوار برابری را در کانادا دارند، که در فناوری کمتر نمایندگی شده و هستند. بنابراین، ما اعتراف می کنیم که تازه شروع کرده ایم!

پس چرا الان از مشعل بگذریم؟

به عنوان کسی که در 11 سالگی کدنویسی را یاد گرفتم، علوم کامپیوتر در قلب بیشتر زندگی من بوده است. از طریق کدنویسی، مهارت ها و اعتماد به نفس را توسعه دادم تا متوجه شدم که می توانم غیرممکن ها، ممکن ها را انجام دهم. من عاشق توانایی خلق چیزی از هیچ و ایجاد چیزها، خدمات و محصولاتی شدم که شادی و فرصت هایی را برای دیگران به ارمغان می آورد. این عشق به خلقت و سازندگی هرگز کم رنگ نشده است. اگرچه من همیشه یکی از بنیانگذاران و اولین سازندگان CLC خواهم بود، زیرا CLC به عنوان یک سازمان بالغ می شود، می دانم که بخش بعدی تاریخ ما به یک مدیر عامل قوی، باتجربه و با تجربه نیاز دارد تا مسیر پیشرفت را در مرحله بعدی ترسیم کند. از زندگی سازمان ما

من هیجان زده و مفتخرم که از جستجوی رهبر بعدی CLC حمایت می کنم. کسی که تحت رهبری آنها، فصل بعدی CLC را معرفی می کند – فصلی که تأثیری پایدار و سرمایه گذاری پایدار در جوامعی که ما می کوشیم به آنها خدمت کنیم، خواهد داشت.

فصل بعدی

به رهبر جدید ما این فرصت هیجان انگیز داده می شود تا با کل تیم، داوطلبان، فراگیران و سایر ذینفعان کار کند تا چشم انداز استراتژیک آینده خود را تعریف کرده و آینده CLC را شکل دهد. به خصوص،

  • برای انجام تعهد خود مبنی بر ارائه تجربیات یادگیری معنادار برای زبان آموزانی که معمولاً فرصت های یادگیری علوم رایانه را ندارند
  • جهت استراتژیک خود را برای سال 2023 و پس از آن تعیین کنید
  • باورنکردنی ترین تیم از رهبران باهوش و پرشور را رهبری کنید که با یکدیگر برای دستیابی به اهداف CLC کار می کنند

بعدش چی میشه؟

من به رهبری CLC در پاییز ادامه می‌دهم، در حالی که جستجوی خود را برای مدیر عامل انجام می‌دهم و جاه‌طلبی‌های بزرگ خود را برای سال 2022 برآورده می‌کنیم. پس از حمایت از انتقال مدیر عامل جدید، به ساختن و کار روی برخی از پروژه‌های شخصی ادامه می‌دهم و در عین حال به دنبال فرزند نوپایم هستم.

قبل از شروع به آنچه در ادامه می آید، بی خیال می شوم که لحظه ای از تمام کسانی که امتیاز بزرگ ایجاد و رهبری این جنبش ملی و کمک به نزدیک به 1 میلیون نفر در کانادا را به من سپرده اند، قدردانی و تشکر نکنم. (و بیشتر!) برای یادگیری مهارت های کامپیوتری

متشکرم

کار ما همیشه فقط به لطف سخاوت، اشتیاق و فداکاری صدها نفر از اعضای تیم، داوطلبان، تامین کنندگان مالی و شرکا امکان پذیر بوده است. من نمی توانم از تک تک شما به اندازه کافی تشکر کنم.

برای حامیان ما: حمایت شما به من و تیم ما این امکان را داده است که کار خود را انجام دهیم. کار ما بدون حمایت نه تنها این سازمان‌ها، بلکه قهرمانان این سازمان‌ها که از ما حمایت می‌کنند، تشویق‌مان می‌کنند و در هر مرحله به ما کمک می‌کنند، ممکن نیست. از قول 10 ساله شریک جورجیا به مبلغ 1 میلیون دلار تا حمایت مایکروسافت از ایده بزرگ و وحشیانه که اولین Code Mobile بود که در سراسر کشور سفر کرد تا تعهدات بلندمدت Scotiabank، RBC، برنامه #CanCode دولت کانادا، آمازون، TikTok، Rodgers، Boeing، Shaw، Accenture و موارد دیگر!

برای اعضای هیئت مدیره ما در گذشته و حال: رهبری و تعهد شما به چشم انداز مشترک ما به روشن شدن راه کمک کرد. اعتماد شما به من و کار ما به من کمک کرده تا به گونه ای رشد کنم که هرگز تصورش را نمی کردم.

به تیم و داوطلبان ما: شما کار ما را ممکن می کنید. من قبلاً این را گفته ام و ادامه می دهم – شما بهترین تیم تاریخ هستید. با توجه ترین، شجاع ترین و متعهدترین برای کمک به یکدیگر و دانش آموزانمان. هر یک از شما علامت خود را به جا گذاشته اید – درخشش در سازمان و من مشتاقانه منتظرم تا ببینم به چه چیزی ادامه می دهید.

برای تیم موسس ما: هدر، برایانا و لورا – هیچ کس دیگری نیست که بخواهم در این ماجراجویی با او باشم!

خطاب به دانش‌آموزان: وقتی مردم از من می‌پرسیدند که چگونه این همه علاقه به کارمان را برای مدت طولانی حفظ کرده‌ام، همیشه گفته‌ام: شما، دانشجویان ما. اشتیاق شما برای امتحان کردن چیزهای جدید، اشتیاق شما برای یادگیری و لحظات “a-ha” شما هر بار به من انرژی می دهد. به خاطر شما می دانم که آینده ما بسیار روشن است و خدمت به همه شما افتخاری برای من بوده است.

در حالی که زمان من در سازمان ممکن است به پایان برسد، حمایت من از سازمان، تیم و کار هرگز پایان نخواهد یافت. من مشتاقانه منتظر ادامه حمایت از راه های مختلف به عنوان بزرگترین طرفدار و حامی CLC هستم.

همچنین می‌دانم که همان فرصت‌هایی را که برای رهبری این جامعه در اختیار من قرار می‌دهید، به مدیرعامل جدید ما سپردید. این نقش یک لذت مطلق و “بهترین شغل در جهان” بود، زیرا هر یک از شما کد تحصیلی کانادا (و من!) را بخشی از زندگی خود کرده اید.

اگر شما یا کسی که می‌شناسید می‌توانید برای این نقش رهبری شگفت‌انگیز مناسب باشید، لطفاً آنها را به من، علی لیونگ، یا شریک جستجوی ما، گروه چهار گوشه ارجاع دهید.

و با این کار برای آخرین بار به عنوان مدیر عامل CLC – این زمان Code Time، Go Time است!

امروز ما جستجو برای رهبر بعدی کد یادگیری کانادا را آغاز می کنیم.

نشریه امروز ما جستجو برای رهبر بعدی کد یادگیری کانادا را آغاز می کنیم. برای اولین بار در