الگوریتم‌ها برای مبتدیان - مکان‌های برتر برای یادگیری

الگوریتم‌ها برای مبتدیان – مکان‌های برتر برای یادگیری

یادگیری الگوریتم ها یکی از بهترین راه ها برای توسعه مهارت های برنامه نویسی شماست. الگوریتم مجموعه ای از دستورالعمل ها است که یک برنامه برای انجام وظایف از آنها استفاده می کند. الگوریتم ها قوانینی را ارائه می دهند که کامپیوتر برای حل مسائل یا انجام محاسبات از آنها استفاده می کند. آنها کلید چگونگی تجزیه و تحلیل داده ها و خودکارسازی تصمیمات توسط رایانه ها هستند.

بهترین دوره های الگوریتم

در مورد دوره های آنلاین گزینه های زیادی برای یادگیری بیشتر در مورد الگوریتم ها وجود دارد. اگرچه دوره های پولی وجود دارد، اما برای یادگیری نیازی به هزینه گزافی ندارید. برنامه های رایگان زیادی در تمام سطوح وجود دارد که بسیاری از آنها برای مبتدیان طراحی شده اند. اکثر دوره‌های آنلاین به شما امکان می‌دهند با دنبال کردن ویدیوها، سخنرانی‌های ضبط‌شده، و خواندنی‌ها، با سرعت خودتان یاد بگیرید. بیایید نگاهی به برخی از بهترین دوره های الگوریتم ارائه شده در سال جاری بیندازیم.

الگوریتم ها، بخش اول

یکی از دوره‌های با بالاترین امتیاز موجود به صورت آنلاین، این کلاس الگوریتم رایگان است که توسط Coursera ارائه می‌شود. با بیش از 9000 بررسی، این دوره دارای امتیاز شگفت انگیز 4.9 از 5 است! Coursera با بیش از 200 شرکت و دانشگاه شراکت دارد و این دوره خاص با همکاری دانشگاه پرینستون ارائه می شود. با بیش از 87 میلیون کاربر، Coursera یک گزینه بسیار محبوب در هنگام یادگیری آنلاین است.

این دوره بر روی کاربردها و تحلیل علمی عملکرد پیاده سازی های جاوا تمرکز دارد. شما در مورد پشته ها و صف ها، مرتب سازی ابتدایی، مرتب سازی ادغام، جداول نمادهای ابتدایی و موارد دیگر خواهید آموخت. این دوره در مجموع 54 ساعت طول می کشد و از ترکیبی از فیلم ها، خواندنی ها، آزمون ها و امتحانات تشکیل شده است. یاد بگیرید که چگونه الگوریتم ها و ساختارهای داده را پیاده سازی کنید و چگونه آنها را در یک دامنه اعمال کنید. وظایف برنامه نویسی به شما این فرصت را می دهد تا مهارت های جدید خود را آزمایش کنید. این کلاس برای افرادی که تجربه جاوا را دارند یک انتخاب عالی خواهد بود.

الگوریتم ها

آکادمی خان این دوره مقدماتی رایگان در مورد الگوریتم ها را ارائه می دهد. درست برای مبتدیان، یک مرور کلی از موضوعات کلیدی مانند جستجوی دودویی، نمادگذاری مجانبی و مرتب‌سازی انتخاب ارائه می‌کند. شما همچنین در مورد نمایش گرافیکی، جستجوی عرضی و الگوریتم های بازگشتی خواهید آموخت. این کلاس توسط اساتید کالج دارتموث تدریس می شود و به شما امکان می دهد با سرعت خود مطالعه کنید. دانش خود را از طریق مجموعه ای از مقالات، پیش نمایش ها و آزمون ها به دست آورید، سپس یادگیری خود را با انواع چالش های برنامه نویسی آزمایش کنید.

ساختار داده ها و الگوریتم ها

Udacity این دوره آموزشی عمیق را ارائه می دهد که توسط یک مهندس نرم افزار تدریس می شود. Udacity پیشنهاد می‌کند که دانش‌آموزان می‌توانند کلاس را در 4 ماه کامل کنند، اما بسیاری از داوران به اشتراک گذاشته‌اند که زمان‌برتر بوده است. با بیش از 750 بررسی، زبان آموزان به این دوره 4.7 از 5 امتیاز می دهند. توصیه می شود که کاربران قبل از شروع این کلاس اطلاعاتی در مورد جبر و برنامه نویسی پایتون داشته باشند.

علاوه بر یادگیری در مورد ساختارهای داده های مختلف و روش های مورد استفاده برای دستکاری آنها، الگوریتم های جستجو و مرتب سازی را نیز مرور خواهید کرد. الگوریتم ها را برای مسائل ارزیابی و ارزیابی کنید، سپس یاد بگیرید که چگونه راه حل ها را پیاده سازی کنید. این دوره تمرین عملی، یادگیری مبتنی بر پروژه و بازخورد شخصی را ارائه می دهد. این یک گزینه عالی برای افرادی است که می خواهند مهارت های مهندسی نرم افزار خود را بهبود بخشند و برای مصاحبه شغلی آماده شوند. دسترسی به این دوره با قیمت 529 دلار در ماه یا قیمت تخفیف ثابت 1796 دلار به مدت 4 ماه در دسترس است.

مقدمه ای بر الگوریتم ها

یکی دیگر از گزینه های رایگان عالی این دوره مقدماتی است که توسط موسسه فناوری ماساچوست (MIT) ارائه می شود. OpenCourseWare آنها دارای مطالب درسی از بیش از 2500 دوره، از جمله سخنرانی های ویدیویی و یادداشت های گسترده است. به فراگیران چندین تکلیف و امتحان برای تکمیل همراه با راه حل هایی برای بررسی پاسخ ها ارائه می شود. این دوره دارای 9 مجموعه مسئله برای تمرین مهارت های شما می باشد. تمرکز این کلاس برجسته کردن رابطه بین الگوریتم ها و برنامه نویسی است. معیارهای اساسی عملکرد و همچنین تکنیک های تجزیه و تحلیل را یاد خواهید گرفت. موضوعات دیگر شامل آرایه های پویا، مرتب سازی خطی و درختان باینری است.

ساختارهای داده و الگوریتم های بوت کمپ

این بوت کمپ اولیه از طریق Skillshare ارائه می شود و هدف آن برنامه نویسان مبتدی است. یکی دیگر از پلتفرم های بسیار محبوب، Skillshare، میلیون ها کاربر و هزاران کلاس در دسترس دارد. با استفاده از آزمایش 7 روزه آنها، می توانید به این دوره و سایر دوره ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. بیش از 1000 دانش آموز این کلاس را به پایان رسانده اند که شامل 18 درس ویدیویی کوتاه است که توسط یک توسعه دهنده وب تدریس می شود. موضوعات شامل نمودارها، پشته ها، آرایه ها، صف ها، برنامه نویسی پویا و موارد دیگر است.

برنامه MicroMasters در الگوریتم ها و ساختارهای داده

برای زبان آموزانی که می خواهند خود را در الگوریتم ها و ساختارهای داده غوطه ور کنند، این برنامه از طریق edX یک گزینه فوق العاده است. از طریق مشارکت با UC San Diego، edX این برنامه تحصیلات تکمیلی 8 دوره را ارائه می دهد. انتظار داشته باشید که 8 تا 10 ساعت در هفته را در یک دوره 9 ماهه صرف این دوره ها کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از تکنیک های الگوریتمی برای حل مسائل و همچنین تطبیق الگو و پردازش رشته ها استفاده کنید. این یکی از معدود برنامه های آنلاینی است که نیاز به پاس دارد. برای تکمیل هر کلاس باید 70 درصد یا بالاتر کسب کنید. قیمت کل برای هر 8 دوره 1332 دلار است.

ساختارهای داده + الگوریتم بوت کمپ

این بوت کمپ با تقریباً 3000 بررسی و امتیاز 4.8 از 5 یک انتخاب عالی است. این بوت کمپ توسط Udemy، یکی دیگر از پلتفرم های محبوب با بیش از 44 میلیون زبان آموز ارائه شده است. هر دوره Udemy دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه است. هزینه این دوره 119.99 است، اما برای دوره هایی با 14.99 تبلیغات مکرر وجود دارد. این کلاس متشکل از بیش از 7 ساعت ویدیو، توسط یک مهندس ارشد نرم افزار و توسعه دهنده خلاق فول استک تدریس می شود. 91 سخنرانی کوتاه موضوعاتی از جمله آرایه ها، درختان، نمودارها، پشته ها و صف ها را پوشش می دهد.

خلاصه

با چنین طیف گسترده ای از دوره های الگوریتم مبتدی که به صورت آنلاین در دسترس هستند، مطمئناً یکی را پیدا می کنید که برای شما مناسب باشد. بسیاری از پلتفرم ها امکان جستجو بر اساس طول دوره، رتبه بندی و قیمت را دارند. می توانید با یک کلاس کوتاه 2 ساعته شروع کنید یا مستقیماً در یک دوره یک ماهه شیرجه بزنید. در پایان این درس ها، درک عمیقی از الگوریتم ها خواهید داشت و بهتر برای مصاحبه برای آن شغل برنامه نویسی آماده خواهید شد!

The post الگوریتم هایی برای مبتدیان – مکان های برتر برای یادگیری اولین بار در Skillspot ظاهر شد.