منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اظهارات معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران در خصوص همکاری بامداد

اظهارات معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران در خصوص همکاری بامداد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اظهارات معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران در خصوص همکاری بامداد

معاون آموزشی جهاددانشگاهی تهران: در نتیجه همکاری جهاددانشگاهی تهران با علم و فناوری بامداد، میلیون‌ها ایرانی از خدمات آموزشی باکیفیت در دوران همه‌گیری بهره‌مند می‌شوند.

سیدعزیز آشنا با اشاره به جامعه آماری مخاطبان جهاد دانشگاهی که با همکاری بامداد در زمان شیوع بیماری از آموزش های اشتغال محور بهره مند شده اند، اظهار داشت: در قالب شهروند الکترونیکی حدود 60 میلیون نفر دوره های آموزشی برای هموطنان اجرا شده است. در دو سال گذشته

اظهارات معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران در خصوص همکاری بامداد

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران با حضور در غرفه علم و فناوری بامداد در چهارمین دوره بورس کار با ابراز خرسندی از همکاری گسترده جهاد دانشگاهی تهران و بامداد، گفت: جهاد دانشگاهی دوره های کوتاه مدت برگزار کرد. و دوره های آموزشی مهارتی؛ با شیوع بیماری همه گیر تاج در کشور، جهاد با مجموعه علم و فناوری بامداد ارتباط نزدیک و همکاری را برای ارتقاء نرم افزار دوره های الکترونیکی آغاز کرد.

وی افزود: در شرایطی که بسیاری از آموزش‌ها در کشور تعطیل بود و برنامه‌های آموزشی خاصی وجود نداشت، از بامداد در سایت جهاد دانشگاهی تحت عنوان IMOOC برای استفاده از نرم‌افزارهای توسعه‌یافته در علم و فناوری بامداد استفاده کردیم و اکنون نزدیک به دو سال است که بامداد همکاری می‌کنیم. با این مجموعه دانش بنیان ادامه دارد.

آشنا همچنین تاکید کرد: تعامل جهاد دانشگاهی با دانش و فناوری در صبح ارتباطی پایدار است. اگرچه ممکن است نوع همکاری تغییر کند، اما اصل ارتباط پایدار است و ما از آن استقبال می کنیم.

اظهارات معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران در خصوص همکاری بامداد

وی با اشاره به مخاطبان آماری جهاددانشگاهی تهران گفت: حدود 60 میلیون نفر – دوره در دو سال اخیر برگزار شده است و دوره های تخصصی برنامه نویسی، گرافیک، دیجیتال مارکتینگ و موضوعات دیگر که اکثراً جوانان هستند، درباره 20 میلیون نفر. “- شامل دوره.

معاون آموزشی دانشگاه تهران با بیان اینکه در حوزه فناوری، تعامل بیشتر نهادهای دولتی و دولتی مانند جهاد دانشگاهی با نهادهای خصوصی مانند بامداد می تواند به رشد و توسعه فعالیت های مهارت آموزی هدفمند کمک کند، گفت: دو مورد وجود دارد. انواع تعاریف؛ از یک طرف خانواده هایی هستند که فرزندانشان بیکار و جویای کار هستند و بیشتر به دنبال کار در یک سازمان هستند. از سوی دیگر، بسیاری از نهادها، شرکت ها و مؤسسات اقتصادی و حتی شرکت های خصوصی می گویند که با کمبود نیروی کار ماهر مواجه هستند و اکثر نیروی کار ماهر و آموزش دیده کشور را ترک کرده و در خارج از کشور مشغول به کار شده اند.

وی ادامه داد: وقتی به این موضوع نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که در آن خلأ وجود دارد و تعداد زیادی از نیروی انسانی خواهان مشاغلی هستند که مهارت ارتباط با بازار کار را ندارند. از طرفی بازار کار وجود دارد که می خواهد از نیروی کار استفاده کند، اما این نیروها در حال حاضر در بازار کار مولد نیستند و در اینجا نقش گروه ها و نهادهایی مانند جهاد دانشگاهی و بامداد برای اتصال نیروی کار ماهر بیشتر نمایان می شود. بازار کار را آموزش دهید و در این زمینه به آنها آموزش دهید تا بتوانند کار کنند.

اظهارات معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران در خصوص همکاری بامداد

آشنا گفت: با قاطعیت می گویم صلاحیت و بیکار ماندن محال است. اگر افراد در فناوری اطلاعات و حتی در سایر زمینه ها مهارت کافی داشته باشند، می توانند مطمئن باشند که بازار کار به حضور آنها نیاز دارد. جویندگان کار باید توجه داشته باشند که ساعات کار به تنهایی برای سازمان ها خوب نیست، به این معنی که حضور در یک شرکت یا سازمان برای مدت معین و انتظار برای پرداخت برای مدت معین برای موسسات و شرکت ها بی فایده است. کار افراد مهم است که از مهارت افراد نیز نشات می گیرد.

وی در پایان گفت: جوانان در هر مقطعی از لیسانس تا دکتر باید به این لحظه توجه کنند تا زمانی که مهارت نداشته باشند نمی توانند جذب بازار کار شوند. زیرا وظیفه دانشگاه آموزش مهارت نیست، بلکه آموزش علم و آموزش اصول اولیه مهارت های بعدی است که دانشجویان باید متناسب با علایق خود و بر اساس نیاز بازار کار بیاموزند و شما نمی توانید باشید. همه جا فقط با مدرک استخدام می شوند.

نوشته شده توسط معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تهران برای همکاری با بامداد برای اولین بار در علم و فناوری بامداد. به نظر می رسد.