منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آنتونیو گومز و راجر سولر برنده چالش کارل 2022 شدند

آنتونیو گومز و راجر سولر برنده چالش کارل 2022 شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فینال بزرگ چالش کارل 2022 شنبه گذشته در بارسلونا برگزار شد. بیش از 90 برنامه نویس جوان به FIB روی آورد و آماده تلاش برای عبور از مرحله نهایی هیجان انگیزترین مسابقه کد نویسی Codelearn بود. سرعت، استراتژی و دقت کلیدهای پیروزی هستند، سه مهارتی که همه شرکت کنندگان در طول روز نشان دادند. با این حال، تنها یک شرکت کننده در هر دسته می تواند برنده شود و برندگان امسال آنتونیو گومز (KC Senior) و راجر سولر (KC Junior) بودند.

حدود ساعت 10 صبح بود که اولین شرکت کنندگان در فینال برای نوجوانان برای کسب اعتبار و آمادگی برای مسابقه وارد ساختمان شدند. اولین بازی ها از ساعت 10:30 آغاز شد و بازیکنان باید در 5 راند به مصاف یکدیگر می رفتند که در آن بازی های همزمان چهار نفره انجام شد. هر بازیکن یک ربات مجازی به نام Karel داشت و باید او را از طریق کارتی که به بازی اختصاص داده شده بود راهنمایی می کرد تا ربات او اولین نفر از چهار نفر باشد که پس از جمع آوری تمام کوبنده ها و اجتناب از موانع در مسیر، به خروجی برسد.

سه ساعت بعد، چهار فارغ التحصیل اول در کلاس تنها ماندند تا بازی نهایی را انجام دهند. مارتی والری، راجر سولر، مارتی کاسلس و پاو فلگرا چهار بازیکنی بودند که به فینال 4 رسیدند و با کارت نهایی روبرو شدند. راجر سولر او در نهایت سریع ترین بود و در فینال نوجوانان برنده اعلام شد. او برنده شد نینتندو سوییچ، یک تروفی و ​​15000 امتیاز که می توانید در پلتفرم از آنها استفاده کنید. سایر شرکت کنندگان در بازی نهایی 10000 امتیاز و یک صفحه کلید بازی گرفتند.

بعد از ناهار نوبت به بزرگترها رسید و فینال بزرگسالان مسابقات از ساعت 4 بعد از ظهر شروع شد.مکانیک بازی دقیقاً مانند صبح بود، اما در این مورد کارت ها کمی پیچیده تر شد و با مهارت های فینالیست های 12 ساله سازگار شد. بمب، مه، تله پورت، استفاده از تنظیم مجدد جهانی … رسیدن به خروجی با این همه موانع و مشکلات آسان نبود (در واقع برخی از بازی ها منقضی شده بودند)، اما برخی از شرکت کنندگان بر همه آنها غلبه کردند و در پایان بعد از ظهر چهار بازی اول فارغ التحصیلان پشت یک میز نشستند تا فینال فور را بازی کنند. لوک پوژول، آنتونیو گومز، دنی باررا و مانل آبیزاندا آخرین بازی را انجام دادند و سریعترین آنها آنتونیو گومز، برنده ارشد چالش کارل 2022. به لطف عملکردش در فینال برنده شد. لپ تاپ بازیجام برنده در رده خود و 40000 امتیاز روی پلت فرم، در حالی که سه شرکت کننده دیگر در فینال 4 30000 امتیاز و یک تبلت دریافت کردند.

تمامی شرکت کنندگان در هر دو دسته یک مدال برای فینالیست و یک هدیه کوچک دریافت کردند. علاوه بر این، جوایز زیادی در بین تمام فینالیست ها قرعه کشی شد: مکعب های روبیک، کیت های آردوینو، کیبوردهای بازی، مانیتور، تلفن همراه، لپ تاپ و صندلی های بازی و غیره.

چالش کارل آنلاین

امسال ما در حال برگزاری دومین چالش کارل هستیم که 100% آنلاین برگزار خواهد شد. شما هنوز هم می توانید از طریق این لینک ثبت نام کنید تا 19 ژوئن، اما مسابقه از قبل شروع شده است و هر چه روزهای بیشتری شرکت کنید، شانس بیشتری برای رسیدن به فینال در 2 جولای خواهید داشت. برنده گوگل پیکسل 6 و 30000 امتیاز و بقیه شرکت کنندگان بسته به جایگاهشان در رتبه بندی نهایی امتیاز دریافت خواهند کرد.

مکانیزم بازی دقیقاً یکسان است، اما در این مورد مجاز است از کدهای از پیش ذخیره شده، افزونه های مرورگر، ماکروها و منابع مشابه استفاده کنید، زیرا به صورت آنلاین همه چیز قانونی است، تا زمانی که به سرور یا سایر مخالفان حمله نکند. و کد منبع بازی یا قوانین زیر را تغییر نمی دهد.